Browse Month: Eylül 2015

Kendinizi Travestiler İle Ödüllendirin

Bütün bunlarla birlikte insanların yalnızlık kavramı her ne kadar büyük bir toplum içinde olsalar da farklı bağlamlarda edinebildiği de bir gerçektir. Günümüzde tanıdığınız binlerce insanın içindeyken bile yalnızlık çekmek o kadar da şaşkınlık gerektirecek bir durum değildir. İşte bütün bunlarla birlikte insanlara büyük bir problem yaratabilecek güce sahip olan yalnızlığın öneminin de büyük olduğunu görebiliriz. Yalnızlığın en ince detaylarına kadar incelendiği durumlarda insanlarda büyük etkileri olduğu gerçeği bizlere büyük bir problem teşkil eden bu durum için bir şey yapma konusunda fikir sahibi olmamızda büyük bir rol oynar. Örneğin yalnızlık durumları içerisindeki bir kişinin elde ettiği bütün sonuçlar negatif yüklüdür. Bununla birlikte insanlar için sıkıntılı sonuçlar doğuran yalnızlığın çözümü için yalnızlığınızı giderebilecek bir takım olgulara sahip olmak gerekir. Bu olgular sizi tamamen anlayacak ve hayatınızda yeni bir bahar esintisi yaratabilecek kişilerden geçer. Bütün bunlar için de en iyi seçenek tabii ki travesti bayanlardır.

Dünyadaki en tehlikeli güçlerden bir tanesi haline gelen yalnızlık değişen çağ ile birlikte büyük bir sorun teşkil etmesine rağmen aynı oranda çözümü basit bir durum haline de gelebilmekte. İnsanların temel doğasında bulunmayan ve yıllarca toplumlaşıp birleşmeyi içgüdüsel olarak başaran bu insanların yalnızlığa karşı alerjisi olduğunu görebilirsiniz. Bütün bunlarla birlikte toplumun gelişmesini ve birçok alanda büyümeyi sağlayan en temel olgu yalnızlığa karşı açılan savaşla birlikte elde edilmiştir.

Bu mükemmel travestiler ile yaşayacağınız mükemmel deneyimler sizlere en güzel duyguları yaşatacak bütün bunlarla birlikte hayatınızdaki yalnızlığın uçup gitmesini sağlayacaktır. Söz konusu en iyi ankara travesti ve istanbul travesti bayanları olduğunda da sizler için mükemmel bir portal olan bu güzel site en iyi seçenektir.

Travesti İle Doktor Arasındaki Şantaj Davası

R $ 5.000 müşterinin kız ücret borcu arayın.
Vaka Várzea Grande ve gasp olarak tescil oldu.

23 yıllık bir travesti 43 yıllık bir doktor ile yapılan samimi bir video ifşa etmekle tehdit sonra Çarşamba (23) günü geç saatlerde tutuklandı. Her ikisi de bir motele Várzea Grande, Cuiabá metropol bölgesinde seks vardı ve telekız ikisi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle R $ 5.000, bir borç ücret. Her iki belediye karakolda bitti, ancak daha sonra serbest bırakıldı ve dava yayımlandı.

Karışıklık ‘Kilometre Zero’ olarak bilinen bölgede Várzea Grande içinde 20h etrafında oluştu. Polis raporuna göre, doktor ve travesti 17h gelen motel vardı ve polis ikisi arasında bir tartışma sonrasında çağrıldı.
Askeri Polise göre polis doktor sarhoş olduğunu fark olay yerine gelmesi ve travesti o R 5000 $ bir borç ödemek vermedi iki samimi bir videoyu ifşa etmekle tehdit olduğunu.
İki Aslında açıklama yaptı karakola, götürüldü. Davanın polis raporu gasp olarak tescil edildi, ancak doktor şikayetini geri karar verdi.

23 yıllık bir travesti Várzea Grande Sıfır Kilometre bölgede bir motel paketi programı yapılmış bir doktora zorla çalışmakla suçladı tutuklandı edildi.

Cinsel ilişki, bir hücre üzerinde kaydedilmiş ve travesti bir sosyal ağ üzerinde yayınlanmıştır değildi video 5000 $ talep etti.

Tutuklama civarında 23.30 Çarşamba (23) gerçekleşti. Travesti Várzea Grande Merkezi’ni apaçık askeri polis tarafından alınan ve gasp teşebbüsü için para cezasına çarptırıldı.

Doktorun karısı gasp teşebbüsü tavsiye olurdu ve PM tetikleme sorumlu olurdu.

O eyleminde yakalandı travesti ile durumu müzakere simüle motel, gitti.

Narkotik etkisi altında olduğu ortaya çıktı doktor, travesti karşı şikayette reddederek olabilir.

Polis cep telefonunu ele geçirdi ve video varlığını doğruladı.

Travesti gerçekleşen ve ikisi arasındaki seks yaklaşık yarım saat kaydedilmiş bir doktor olmaksızın hücre aramıştı.

Karakolda, travesti sadece mahkemede söz hakkı saklı tutmuştur. Doktor nerede çalıştığını polis rapor vermedi.

Bir Travesti Bıçaklanarak Öldürüldü

Bishop Zazpe ve Santiago de Chile köşesinde, mağdurun evinde meydana geldi. Komşular polis vücudunu kaldırılır Coty ve alkışlarla veda etti nitelikleri vurgulamak için anlaştılar.

Coty 53 yaşında ve iyi komşular tarafından sevdim oldu. Alan ihtiyaçları için mücadele etmek onların dayanışma ve bağlılık tartışmasız idi. O daha doğrusu sokaklarda Monsenyör Zazpe ve Santiago mahalle köşesinde, Alfonso mütevazı bir evde tek başına yaşıyordu. Dün siesta saatlerinde, en acımasız şekilde öldürülen vuruldu ve bıçaklandı. Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe, şimdi bir sır.

Yasal olarak, o Edgardo Olmos adını verdi. Yani onun ulusal kimliğine oturmuş. Ama bütün pratik sonsuza kadar “Coty” oldu.

Suç bir kadın Central Emergency 911 olarak adlandırılan bir kaç metre hitap sonra o kurbanın evinin kapısını açık olduğunu fark çünkü, dün keşfedilen ve hiç kimse içeri yanıtlandı.

Olay yerine gelen bir devriye birkaç dakika sonra, polis, küçük yatak odasında cesedini buldular. O yatağın dibinde, yanlara, yerde yatıyordu. Yerine o kargaşa oldu ve biryere mayınları bira şişesi kırık cam bile mobilya vardı. “Biz tasarının bu parçası bulundu. Odaya şiddetli bir mücadele olduğunu açıkça gösteriyor “araştırmacılardan biri dedi.

Bir Tanık “Coty” evini yaklaşık 12 girin gördüğünü söylüyor, bu nedenle suçun mevcut zaman şekerleme ile sınırlıdır.

Travesti vücut katil hareket hangi ile vahşeti gösterir. Bölgede 12 santimetre uzunluğunda arka birçok olarak, onu muayene boyun silah göğüs atış, birçok bıçak yarası vardı doktor, karnında derin bir kesik ve nihayet bir çukur görebiliyordu göre Sol tarafı dorsal. Buna ek olarak, büyük bir morluk sağ göz alan bir darbe ihanet.

Sappers İtfaiyeci vücudunun Derneği personel alanını terk ettiğinde, komşular içten alkışlarla katıldı. Gözyaşları da vardı. Bazıları Coty 2003 korkunç sel sırasında tüm nasıl yardımcı hatırladı “Bu kum ve çanta almak için çabalar oldu. Biz düzenledi. Herkes ile dayanışma oldu. Ben durdurmak için otobüsle gittik beni her sabah bana hallettim için, “Bir kadın dedi. Travesti katılan ve güvenlik önlemleri ve mahalle diğer ihtiyaçları için talep önde girdi. O da onların arkadaşları ve meslektaşları savunma teknikleri personel öğretti.

Araştırmacılar henüz suç güdüsü üzerinde herhangi bir hipotezi dışlatmaz iken mülkün değeri ve katili tarafından gösterilen vahşet şey eksik değil, çünkü onlar bir kişilerarası çatışma ile eğimlidir.

Travestilerle Sekste Kendinize Güvenin

Yatağa girdiğinizde sürekli fedakarlık yaptığınızı ya da bencil olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? İkisinin ortasını bulmak istiyorsanız işe kendinize güvenmekle başlayabilirsiniz.

1 – DİĞERLERİNİ BOŞVERİN
Herkesin cinsel hayatı kendine özel. Başkalarının haftada kaç defa birlikte olduğuna bakarak kendi ilişkinizi yargılamak yerine kendi ilişkinizin özel olduğunu bilmelisiniz. Arkadaşınız partneriyle birlikte olduğunda birden çok orgazm oluyor diye sizin de aynı oranda olmanız şart değil. Uzmanlar, travestiler ile cinsel ilişki sırasında kaç defa orgazm olacağınızı kafanıza takmak yerine dokunmaya önem vermeniz gerektiğini belirtiyor.
2 – VÜCUDUNUZU KEŞFEDİN
Vücudunuzun sevdiğiniz noktalarını travesti partnerinize söylemekten çekinmeyin. Örneğin göğüslerinizi beğeniyorsanız partnerinize göğüslerinize daha fazla ilgi göstermesini söyleyebilirsiniz. Bu dokunuşlar kendinize güveninizi yerine getirecektir.

3 – STRES YAPMAYIN
Sağlıklı bir cinsel yaşama zarar veren faktörlerden biri de stres. Stres altında yaşanan cinsel birliktelikler beraberinde mutsuzluk getirebiliyor. Bu nedenle stresi hayatınızdan uzaklaştırmalısınız. Stres dolu bir yaşam cinsel fonksiyon bozukluklarına neden olabiliyor. Uzmanlar, Sibirya ginseng bitkisinin kökünde bulunan ‘Ginsenoit’ olarak adlandırılan etken maddenin, özellikle strese karşı dayanıklılığı artırmaya yardımcı olduğunu belirtiyorlar. Cinsel ilişki öncesinde Ginseng’in kökünü çiğneyebilir ya da çay gibi demleyerek içebilirsiniz.

4 – DUŞ ALIN
Yatağa girmeden önce alınan duş hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak hem de kan dolaşımını hızlandırarak duyarlılığınızın artmasına da yardımcı olacaktır. Dokunuşlara daha duyarlı hale geleceğiniz için zevk almanız da kolaylaşacak.

5 – DOKUNUN
Uzmanlar sadece yataktaki dokunuşların iyi bir cinsel yaşam için yeterli olmadığını belirtiyor. Bu nedenle yatağın dışında da ankara travesti partnerinize dokunmak cinsel hayatınızda birbirinize olan güveni tetikleyecektir. Konuşurken eline dokunmak, ona masaj yapmak ya da saçlarını okşamak yataktaki heyecanı artıracaktır.

6 – SİGARAYI BIRAKIN
Sigaranın östrojen seviyenizi düşürdüğünü biliyor musunuz? Bu da libidonuz üzerinde oldukça ciddi sorunlara neden oluyor. Sigarayı bırakmak doğurganlığınızın artması da dahil birçok hastalığın önlenmesini sağlıyor.

7 – SPOR YAPIN
Araştırmalar düzenli olarak spor yapan kişilerin cinsel performansının arttığını ortaya koyuyor. Spordan sonra vücutta salgılanan endorfin, yani mutluluk hormonunun seviyesi artıyor, sinirlilik ve gerginlik ortadan kalkıyor. Sporla birlikte vücut sıcaklığı da yükseliyor. Böylece cinselliğe daha kolay hazırlanıyorsunuz.

8 – OYUN OYNAYIN
Eğer partnerinize açıkça nelerden hoşlandığınızı söyleyemiyorsanız erotik oyunların yardımına başvurabilirsiniz. Birbirinize dokunma oyunları ya da masum fanteziler sizi heyecanlandıracaktır.

9 – KONUŞMAKTAN KORKMAYIN
Travestiler erkeklerin cinsellikteki tecrübesine güvenerek istediklerini söylemeye utanıyor, erkekler ise ne yapmaları gerektiğini bildiklerini düşünüyorlar. Böyle olunca ortaya mutsuz bir cinsel yaşam çıkıyor. Aslında erkeklerin büyük bir çoğunluğu yatakta konuşmaktan hoşlanıyor. Eğer yatakta mutlu olmak istiyorsanız sevdiğiniz erkekle konuşmaya çekinmeyin. Fakat bunu yaparken cümleleri de doğru kurmalısınız. Örneğin ‘…. yaptığında çok iyi hissediyorum’ ya da ‘…yapman çok hoşuma gitti’ gibi. Partnerinizin de kendine güvenmesini sağlayacak bu cümleler daha iyi bir cinsel birlikteliğe de yardımcı olacak.

10 – BIRAKIN TERLESİN
Çiftler her zaman nasıl göründükleri konusunda endişeli oluyor. Oysa cinsellikte kendine güven sadece dış görünüşle olmuyor. Cinsellikte kendine güven koku, tat, hissetmek ve duymak anlamına geliyor. Bu nedenle sevgilinize o gün duş almamasını söyleyebilirsiniz. Yapılan araştırmalar erkek terinde feromonların yani karşı cinsi uyaran salgıların bulunduğunu gösteriyor. Bu salgılar kadınları hem psikolojik hem de fiziksel yönden uyarıcı güce sahip.

11 – YENİLİKLERDEN KORKMAYIN
Cinsel hayatta en sık yapılan yanlışlardan biri de çiftlerin ilişkilerini hep aynı şekilde yaşamaları oluyor. Birçok çift her zaman aynı günde ve aynı saatte sevişmeyi tercih ediyor. Fakat bu, çiftlerin birbirlerine karşı duydukları heyecanı öldürüyor. Eğer cinsel yaşamda mutlu olmak istiyorsanız hiç beklenmedik anlarda partnerinize yaklaşın ve onu baştan çıkarın.

12 – DOKUNMAYI UNUTMAYIN
Seks sadece cinsel birleşme değildir. Uzmanlar dokunuşların kaliteli bir cinsel yaşam için gerekli olduğunu belirtiyor. Bu nedenle partnerinizin zevk aldığı noktaları belirleyin ve önsevişme sırasında bu bölgelere dokunmaya özen gösterin. Çünkü dokunuşlar isteği artırıyor.

13 – EN İYİSİNİ DÜŞÜNÜN
Partnerinizle bugüne kadar yaşadığınız en iyi cinsel deneyiminiz hangisiydi? O anı aklınıza getirdiğinizde hala heyecanlanıyorsanız düşünmekten hiç vazgeçmeyin. Özellikle yatağa girmeden önce bu düşünceyi sürekli tekrarlarsanız hem heyecanınız artacak hem de aynı deneyimi tekrar yaşayabilmek için daha istekli olacaksınız.

14 – ONA İNANIN
Kadınların yatakta kendine güvenmemesinin en önemli nedenlerinden biri fiziksel takıntıları oluyor. Fakat bunu bir kenara bırakmanız gerekiyor. Sevdiğiniz adam size ‘Göğüslerin çok güzel’ dediğinde ona inanmalısınız. Bu sözlere inandığınızda kendinize güveniniz de yerine gelir.

15 – UYKU KALİTENİZİ ARTIRIN
Yapılan araştırmalar horlamanın çiftlerin seks hayatını ve dolayısıyla da aile ilişkilerini olumsuz yönde etkilediğini ortaya koyuyor. Bin çift üzerinde yapılan bir araştırmaya göre; eşlerden birinin horlaması ilk önce yatakların ayrılmasına neden oluyor. Bu durumda çiftlerin cinsel hayatları olumsuz etkileniyor.

Travestiler İle Yaşamaya Hazır Mısınız ?

Aşkın doruklarındasınız, bir an bile travestiler den ayrı kalmak istemiyorsunuz ve çözümü evleri birleştirmekte buldunuz. Peki evlilik hayatının bir önizlemesi olan bu yeni hayata hazır olduğunuzdan emin misiniz?

Taraflardan birinden ‘Aynı şehrin farklı semtlerinde yalnız yaşamaktansa neden artık tek bir evde beraber yaşamıyoruz?’ sorusu geldiği anda aslında beraberinde birçok yeni soru daha gündeme oturuyor. Bunların başında da beraber yaşamanın aşkı öldürme ihtimali geliyor. Bazı araştırmalar evlilik öncesi beraber yaşamanın, aşkın ömrünü kısalttığını doğruluyor. Yüzükleri takmadan önce aynı adresi kullanmaya başlayan çiftlerin boşanma risklerinin biraz daha yüksek olduğu söyleniyor. Beraber yaşamaya başlamak için zamanlamanızın doğru olup olmadığından emin değilseniz kendinize şu dört soruyu sorun…
1- Beklemeyi göze alıyor musunuz?
Eğer sevgilinizle henüz bir düğün tarihi konuşmadıysanız, beraber yaşamanın bu süreci kısaltacağını, hemen davetiyelerinizi hazırlayıp mobilya bakmaya gideceğinizi hayal etmeyin. İngiltere’de yapılan bir araştırma çiftlerin yüzde 40’ının beraber yaşamaya başladıktan 5 ile 7 yıl sonra evlendiğini gösteriyor. Eğer evlilik sizin için öncelikliyse bunu sevgilinizle açık açık konuşun. Eğer evlilik konusunu açmaktan kaçınıyorsa dikkat edin, gelecek ile ilgili planlarınız örtüşmüyor olabilir.

2- Masrafların paylaşımını baştan konuşabilecek misiniz?
Konuşması en zor konulardan biri olsa da bunu baştan yapmak zorundasınız. Herkes aylık gelirini ve var olan borçlarını ortaya döktükten sonra evin giderlerini nasıl paylaşacağınızı planlayın. Eğer biriniz daha fazla para kazanıyorsanız aradaki fark oranında ödemeleri de dengeleyebilirsiniz. Örneğin siz yüzde 30 daha yüksek maaş alıyorsanız kiraya da yüzde 30 daha fazla katkı koyabilirsiniz.

3- Mücadeleye hazır mısınız?
İlk günlerin balayı havası sona erdikten sonra tartışmaların başlaması da kaçınılmaz olacaktır. Korkmayın ve farklılıklarınız üzerine konuşmaktan çekinmeyin. Bu, birbirinizi daha iyi tanımanızı ve daha güçlü bir ilişki kurmanızı sağlayacaktır. Tartışmaların ardından günlüğünüze neden tartıştığınızı ve kavganın nasıl patlak verdiğini yazın. Böylece temel anlaşmazlıklarınızı ve ciddi sorunlarınızı ayırt etmeniz daha kolay olacak. Bu arada yazdıklarınızın birbiriniz hakkında yeni şeyler öğrenmek için bir fırsat olduğunu ama bir sonraki rauntta silah olarak kullanılmaması gerektiğini unutmayın.

4- Monotonlaşma riskinin farkında mısınız?
Beraber yaşamanın bir süre sonra beraber alınacak keyifleri azalttığını fark edebilirsiniz. Örneğin akşam işten dönüp kendinizi kanepeye attığınızda ikiniz de seksin çok uzaklarda kalmış bir keyif olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için daha eşyalarınızı bile yerleştirmeden haftanın hangi günlerini daha özel geçireceğinizi planlayın ve bu arada birbirinizi baştan çıkarmaktan çekinmeyin. Arkama bakmadan kaçtım “Beni her hafta sonu güzel kulüplere götüren, doğum günlerimde gerçekten şaşırtan hediyeler alan, sürprizler hazırlayan adam, aynı evde yaşamaya başlayınca kuruşların hesabını yapmaya başladı. Büyük bir şok yaşadım. Bir süre idare ettik ama çamaşır deterjanının en ucuzu, şampuanın en hesaplısı derken bir gün artık dışarıda yemek yememeye başladığımızı, o şatafatlı tatillerin yerini arkadaşların yazlığının almaya başladığını fark edince arkama bakmadan kaçtım. Tabii ki bir önceki ayın tüm faturalarını ona bırakarak…” Aylin, 40, İzmir

Ev işi deyip geçmeyin
Ev işlerini istanbul travesti yapar yanılgısını da, ev işlerini eşit bölüşmeliyiz takıntısını da unutun… İş bölümünü kimin hangi işi daha iyi yaptığına ve kimin daha çok dışarıda çalıştığına göre yapabilirsiniz. Bu konuda birbirinize açık olun ve sevgilinizin siz söylemeden ev işi yapacağı konusunda çok umutlu olmayın. Beraber yaşamaya başlamak sadece aynı yatağı paylaşıp dilediğiniz kadar vakit geçireceğiniz anlamına gelmiyor. Eğer evin diğer sorumluluklarını ortaklaşa yürütemeyeceğinizi düşünüyorsanız bu fikirden vazgeçin ve kendi özgür alanlarınızda yaşamaya devam edin.

Önce hesaplar sonra ev ortak oldu
“Ben yalnız yaşıyordum, o ailesiyle… Tabii haftanın en az beş gününü bende geçirdiğini söylememe gerek yok. Bir süre sonra bana masraflara ortak olmak istediğini söyledi. Kesinlikle kabul etmedim. Zaten dışarıdaki harcamalarımızı daha çok o yapıyordu. Kendisini bu evin misafiri değil, ev sahiplerinden biri gibi hissetmek istediğini söyleyince yumuşadım. Bir süre sonra haftanın 7 günü beraber kalmaya başladık ve hala aynı evi sorunsuz paylaşıyoruz. Şimdi düşünüyorum da bana beraber yaşamayı açık açık teklif etmekten çekinince böyle dolambaçlı bir yol bulmuş.” Banu, 38, İstanbul

Denedim, başaramadım ama karşı değilim
“Sevgilimle beraber yaşamaya karar verdiğimizde ailem buna kesinlikle karşı çıktı. Onlara iyi tanımadığım bir insanla aynı evin içinde evlenerek yaşamak istemediğimi söyledim ve farklı bir şehirde yaşamanın da avantajı ile hayalime kavuştum. Sevgilimle 4 yıl aynı evde yaşadık ve sonunda ayrıldık. Kesinlikle pişman değilim. Şu an evlilik planları yaptığım erkek arkadaşımla yakında beraber yaşamaya başlayacağız. Başarılı bir evlilik için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum.” Nermin, 30, İstanbulWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!