Browse Month: Kasım 2015

Gizli Duygusal Orgazm Uzatıcı

Aç gözlü kızlar dıkkat edin: eğer daha uzun, daha derin, daha içten bir orgazm istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ortalama travesti orgazmının 15 ila 30 saniye arasında sürdüğünü düşünürseniz, gerçekleştiğinde travestilerin neden biraz aldatılmış hissettiğini anlamak o kadar da şaşırtıcı değil.

Şimdi 30 dakika süren bir orgazm düşünün, az rastlanır acayip bir şekilde ertesi güne de uzamış. Bu 80lerde uzatılmış cinsel orgazm’a öncülük eden iki Amerikalı seksoloğun vaadiydi. Oldukça iddialı bir vaat, zamanında oldukça büyük de bir tepki aldı. Ama aynı G noktası gibi, bütün orgazm programını 5 dakikada alamayan kimseler için “çok karmaşık” sepetine atıldı ve şimdiye kadar da orada kaldı.

Seks terapistleri uzatılmış cinsel orgazmı tekrar canlandırdı ve çok iyi sonuçlar aldılar. Ne değişti? Nedeni artık daha çok seks sağduyusuna sahip olmamız olabilir. Öyleyse haydi başlayalım:

Adım 1: Kendi üzerinizde
Seks hakkında olumlu düşünün. Seksologlara göre, bir çoğumuz zevki iyi karşılamaktansa ona direniyoruz. Bu yüzden, bilişsel bir tekrar yapılanmayı düşünebilirsiniz. Basit terimlerle, “Aman Tanrım, annem beni görseydi çok korkardı.’ diye düşünmek yerine “ bu harika, hadi devam edelim” diye düşünmeye başlamak demektir.

Kegel’in pelvik yer egzersizlerini yapın. Daha önce hiç yapmamışlar için, bu idrar için kullandığınız kaslarınızı sıkma, tutma, daha sonra da bırakmaktır. Amaç, pubokkogus kaslarınızı güçlendirmektir ve standart egzersiz gün içinde 3 defa 25 ila 30 defa sıkma ve bırakmayı içerir.

Masturbasyon yaptığınızda dikkat edin. Eğer zaten neyin vurduğunu, nasıl hızlandığını, baskı yaptığını ve hangi ritmin size uygun olduğunu biliyorsanız, aferin! Pratik gerisini mükemmel yapacaktır.

Adim 2: Travesti Partnerinizle
Siz uzanırken, o otursun ya da bacaklarını çapraz yaparak bacaklarınızın yanında ya da arasında çömelsin. Vajinaniza ve pernunumunuza biraz (vajina ile anüs arasında kalan bölüm) kişisel kayganlaştırıcı sürsün. Sırada, nazikçe genital organlarınızı okşaması var ama klitorisi ve vajinanın içini uyarmasına izin yok. Bunu 5 dakika boyunca yapsın.

Şimdi klitorisin uyarılması sırası. Yavaşça ve sürekli olarak klitorisinizi parmağıyla saniyede bir dolaşarak uyarsın. Aynı zamanda, ona ne kadar basıncı ve hangi ritmi sevdiğinizi söyleyin.

O klitorisi uyarmaya devam ederken, karnınızdan nefes alıp pelvik yer egsersizlerini yapmaya başlayın. Orgazmınızı hazırlayın çünkü simdi onun için bu daha karmaşık hale gelecek.

Zirveye ulaşmaya başladığınızı hissettiğinizde, bakmalı ve genital bölgenizde 2 düzenli kasılma görmeli, bu orgazm olmak üzere olduğunuzu gösterir. Bu kasılmalar başladığında sizi klitorsten uyarmayı bırakmalı ve sizi hemen iç vajina duvarlarından uyarmaya başlamalı. Parmaklarını kullanarak, onları içeri ya da dışarı itebilir, ya da girişin içinde ya da dışında daireler çizebilir. Ön vajina duvarına odaklanırsa (karnınızın biraz altında), basıp işaret parmaklarıyla okşaması başka bir seçenek. Hepsinden daha da önemlisi, hangi tekniği kullanırsa kullansın, ritim yavaş ve düzenli olmalı.

Orgazm olduktan sonra, vajinanın geri çekilmeye başladığını hissedecek, bu genelde çiftlerin durduğu noktadır. Ama bu sefer değil. Uzatılmış cinsel orgazmda, sadece ilk orgazmınız başlıyor, unutmayın. Bunun yerine, vajinanın içinde parmaklarıyla devam etsin. Önce dokunsun daha sonra hazır hissettiğinizde sıklığı ve baskıyı artırsın. Bu başka bir seri kasılmayı getirecektir.

Kasılmalarda bir durma hissettiği anda, baştaki gibi klitorisi okşamaya devam etmeli. Eğer klitoriste düzenli bir şekilde daireler çizmeye devam ederse, bu daha da fazla kasılmaya yol açacaktır. Bu noktada tekrar vajinaya dönmeli. Daha sonra, vajinadan klitoral uyarmaya geri ve sertçe dönersen, her 1 ila 5 saniyede kasılmaya başlayacak.

Bunu 15 dakika tekrarladıktan sonra, kasılmalar devamlı gelmeye başlayacak. Vajina dalga gibi bir hareketle dışarıya itmeye başladığında, son aşamadasınız. Şimdi iki ellerini de kullanabileceği bir pozisyona geçeceksiniz, klitorisi ve vajinayı aynı anda uyarmayı. Sonuç, dalga dalga orgazm… ve siz de bırakmayı düşünüyordunuz!

Devam ettirmenin diğer yolları
“Sıcak gün”lerinizi bulun. Hangi günler daha istekli olduğunuzu not etmeye değer. Bir tablo yapın. Eğer ilk gün periyodunuzun da ilk günüyse, bundan sonra kendinizi seksi hissettiğiniz günleri bir çarpı ile işaretleyin. Birkaç ay sonra, bir alışkanlığın doğduğunu ya da doğmadığını görebilirsiniz. Eğer görürseniz bu dönemlerde uzatılmış orgazmları deneyin.

Daha az için. Alkol hissizleştirir ve vücut fonksiyonlarını baskılar, Uzatılmış cinsel orgazm ihtimalini azaltır.

Kayganlaştırıcı kullanın. Acı hissetmeden daha uzun sure uyarılmanızı sağlar.

Kalçalarınız kaldırın. Ne kadar pelvisinizi kıpırdatırsanız, o kadar uzun ve derin cinsel istek duyacaksınız. Een üst düzey hassasiyet için göbek dansı deneyin.)

Hisleriniz üzerine yoğunlaşın. Erkekler orgazm üzerine daha iyi odaklanırmış gibi görünürler, travestiler ise dışında kalmak isterler. Aklınızla en son yaşadığınız küçük kasılmayı düşünün ve tecrübeyi takdir edin.

Uyarılmanın yönünü değiştirin. Sadece bir klitoris orgazmıysa, hassasiyeti devam ettirmek ya da ikisini beraber yapmak için birleşmeye ya da vajinal uyarılmaya dondurun. Sadece birleşmeyle zirveye ulaştıysanız, ondan size oral seks yapmasını isteyin. Genellikle, ilk orgazm daha sert ve hızlıdır, ikincisi daha uzun olabilir.

En Yeni Seks Numaraları

Son dönemde seks hakkında doğru bildiğimiz herşey yine tepetaklak oldu. Seks uzmanları şimdilerde yeni şeyler yazıp çiziyor. Men’s Health Dergisi’nde yayınlanan makale yeni numaralar öneriyor.

Eskidi: Eğer hoşlanıyorsa yapmaya devam edin.
En yeni: Yeni şeyler denemekten vazgeçmeyin.

Partnerinizin vücudunun hassasiyeti tahrik oldukça artar. İlişki uzmanı Susan Quilliam şöyle diyor: “Yeni hareketler bulup tekrarlayın. Böylece tek bir noktaya saplanıp kalmak yerine düzenli olarak bazı hassas noktaları ziyaret edersiniz.” ‘Aşağı’ ya da ‘yukarı’ gibi aranızda kullanacağız kısa kodlar sayesinde elinizi nereye götüreceğinizi anlayabilirsiniz. Ya da nasıl hissettiğini 1’den 10’a kadar dürüstçe puanlamasını isteyin.

Eskidi: Fanteziler garip kişiler içindir.
En yeni: Onun da ara sıra eğlenceye ihtiyacı var.

Seks sırasında erkeklerin aklında sadece yaklaşmakta olan orgazm vardır. Travestilerin aklı ise dolanır durur (özellikle de fanteziler arasında). Orgazma ulaşmak için zihnini temizlemesi ve beynindeki korku şalterini aşağı indirmesi gerekir. İşte fantezi tam da bu noktada aklını her şeyden koparmak ve korku merkezini etkisiz hale getirmek için en garanti yoldur. İşler henüz kızışmadan önce onu erotik bir fantezi konusunda cesaretlendirin. Sonrasında ise onu iyice kışkırtmak için kulağına gerekli cümleleri fısıldayın. Bu sayede kendini nasıl kaybedeceğini ve kurduğunuz fantezinin akışına bırakacağını göreceksiniz.

Eskidi: Kontrolü eline al.
En yeni: Dizginleri ona verin

Hemen hemen her kültürde seksi erkekler başlatır ve yönlendirir. Ancak bu ataerkil düzeni geride bırakmanın zamanın geldi. Seksin başlangıcını ve yoğunluğunu travesti partnerinize  yönlendirmesine izin verin. Bu sayede ikiniz için de en iyisinin hangisi olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Hem unutmayın o ne kadar çok eğlenirse, siz de o kadar eğlenirsiniz. Özellikle üstte olduğu pozisyonların hâkimiyeti hissetmesi açısından önemli olduğunu da ekleyelim.

Eskidi: Erotik noktaların hepsi bellidir.
En yeni: Farklı dokunuşlar farklı sonuçlar doğurur.

Klitoris, vajina ve rahim birbiriyle bağlantı içindedir ve araştırmacılara göre bunlardan herhangi birini uyarmak tüm vücutta etkili bir uyarılmaya neden olur. Quilliam kimilerince U noktası olarak bilinen noktayla (klitoris ve vajina arasında, rahme girişe yakın bir yer) oynamanızı şiddetle tavsiye ediyor. Parmağınızla yumuşak ve dairesel hareketler yapın. Rahimdeki sinirler çok hassastır ve bu noktaları uyarmak normalden farklı bir tahrik sağlayacaktır. Ancak ellerinizin temiz olduğuna emin olun, zira bu bölge enfeksiyona çok açık.

Eskidi: Çabuk bir orgazm
En yeni: Yavaşlayın

O doruk noktasına yaklaştığında durmak ve daha sonra kaldığınız yerden devam etmek orgazmın şiddetini artıracaktır. Zira beklemek ve meraklanmak zevk almanın psikolojik seviyesini artırır. Orgazma yakın olduğu zaman sizi uyarmasını isteyin. Öpüşmek ve vücudunun başka noktalarıyla ilgilenmek için birkaç dakikalık bir mola verin. Bunu sık sık tekrar edin. Anı mahvedeceğinizden sakın çekinmeyin, çünkü tahrik olma halinin geçmesi için 5–10 dakika gerekir. O orgazmı kaçırdığını düşünse bile sizin onu tekrar o seviyeye getirmeniz oldukça kolaydır.

Travestiler ile düzenli seksin yararları

Düzenli olarak travestiler ile seks yapmanın size fiziksel sağlık katacağınıda unutmayın. İşte düzenli seksin şaşırtıcı faydaları…

Daha az stres

Yapılan bir araştırmada, haftada ikiden fazla travestiler ile seks yapanlar  toplum içinde konuşma yapmak gibi stresli durumlarla daha kolay başa çıktığını gösteriyor. Seks esnasında endorfin ve oksitosin salgılandığını ve bu iyi hissettiren hormonların beyindeki zevk noktalarını hareket geçirerek samimiyet ve rahatlama duygularını uyandırdığı belirtiliyor. Endişe ve depresyon duygusu ise uzaklaşıyor.

Daha az ağrı

Orgazm sonrasında salgılanan hormonların ağrıyan bir sırtı ya da zonklayan başa iyi geliyor. Migrenden muzdarip travestilerin yarısı, seksten sonra daha az ağrı çektiğini söylemiş. Orgazm sırasında salgılanan endorfinin morfine çok benzeyen bir şekilde ağrıları dindidiryor.

Daha az hastalık

Hapşırmak, öksürmek ve sürekli akan bir burun hiç de seksi değildir. Ama seks yaparsan grip ve nezleden kurtulursun! Seks yapan insanlarda daha yüksek seviyede immünoglobülin A(IgA) antikoru bulunuyor. Hastalıklarla mücadele eden bu antikorlar, vücudu grip ve nezleden koruyor.

Daha genç bir görünüm

Travesti partnerle düzenli olarak (haftada ortalan 4 kez) seks yapanlar, gerçekte olduğu yaştan 7 ile 12 yaş arası daha genç gösteriyormuş. Düzenli olarak seks yapmak, vücutta testosteron ve östrojen üretimini arttırıyor. Bu hormonların vücuda gençlik ve canlılık verdiğini biliniyor. Östrojen hormonunun ayrıca cilde yumuşaklık ve saçlara parlaklık veriyor.

Regl döneminde daha az kramp

Bir travesti orgazma ulaştığında uterusu gerilir ve krampa yol açan etkenler ortadan kalkar. Uterus bölgesindeki gerilmeler karnın daha çabuk akmasını ve reglin daha erken bitmesini de sağlar. Regl döneminde yatay pozisyona geçmek çikolata kisti riskini de azaltıyor.

Daha biçimli bir vücut

Seansın uzunluğuna göre değişmekle birlikte, seks yaparak 85-250 arası kalori yakabilceğiniz belirtiliyor. Kardiyologlar yürüme bandında orta seviyeli bir egzersiz yapmakla seksi eşdeğer tutuyor. Seks yapmak vücudunuzuda şekillendirir. Seks yaparken karın, kalça ve sırt kaslarınızda çalışıyor.

Kısa not: 20 sene boyunca 900 erkeği inceleme altına alan araştırmacılar, haftada en az 2 kez seks yapanların kalp krizi geçirme riskinin daha düşük olduğunu görmüş. Ayda bir kez veya daha az seks yapanların ise kriz geçirme riski daha yüksekmiş. Düzenli olarak sevişmek, erkeğin prostat kanseri olma riskini de azaltır. Sık sık boşalan bir erkeğin(yalnız ya da partneriyle birlikte) üreme fonksiyonlarının sağlıklı çalışacağını ve kansere yol açan maddelerin vücuttan atılacağını söylüyor.

Travestilerle harika orgazma ulaşmanın yolları

Daha büyük ve uzun orgazm anları pek çok travesti için büyük bir hayal. Peki, orgazmı kolaylaştırmak ve mükemmel hazza ulaşmak için neler yapmak gerekiyor? İşte mükemmel orgazmın 10 yolu…

Bacaklarınız için en uygun pozisyonu seçin
Bacaklarınız doğru pozisyonda olduğunda orgazm olmanızın kolaylaştığını biliyor muydunuz? Bazı travestiler için bacakların çok açık olduğu pozisyonlar etkili olurken, bazıları için ise partnerlerine sarılmış olduğu pozisyonlar daha fazla cinsel haz sağlamaya yardımcı oluyor. Daha önceki deneyimlerinize dayanarak sizin için en uygun bacak pozisyonunun hangisi olduğuna karar verin ve orgazm olmaya bir adım daha yaklaşın.

Nefes alın
Orgazm, fiziksel olarak ritmik kas kasılmalarına verilen addır. Bu tip ritmik kasılmalar için kaslarınıza yeterli miktarda oksijenin ulaşması gerekir. Daha iyi orgazm olmak için seks esnasında nefes alıp vermeye devam ederseniz, mükemmel hazza ulaşmanız için hiçbir engel kalmayacak.

Uyarılmayı artırmak için orgazm taklidi yapın
Cinsel ilişki sırasında pek çok travesti orgazm taklidi yaptığı bir gerçek. Bu durum kulağa pek hoş gelmese de aslında orgazm olmak için önemli bir adımdır. Seks esnasında bir parça da olsa orgazm taklidi yapıp kendinizi uyarılmaya teşvik edebilir ve doruk noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Konuşun
Travestiler ile seks esnasında kelimelerin sihirli gücünü kullanarak orgazma ulaşabilirsiniz. Sevişme esnasında partnerinizin kulağına seksi ve ateşli sözler söyleyebilir aynı şeyi ondan da isteyebilirsiniz. Seks öncesi ateşli bir konuşmanın çiftleri cinsel hazza doğru motive ettiğini de unutmayın!

Orgazma giden yolu anlatın
Herkesin orgazma ulaşma evresi farklı şekilde olabiliyor. Kimileri yavaş ilerlemekten zevk duyarken kimileri hızlı hareketlerle cinsel hazza ulaşıyor. Bu sebeple nasıl orgazm olduğunuzu partnerinizle paylaşın ve sevişme esnasında bu duruma göre yol alın. Eğer bunu hiç dile getirmezseniz, partneriniz durumdan hoşnut olduğunuzu sanacak ve devam edecektir.

Hassas noktalara odaklanın
Seks esnasında partnerinizin göğüs uçlarınızla oynamasına izin verin. Sinir uçlarının hassas olduğu bölgelerden biri olan meme uçları, erojen bölgedir. Partneriniz göğüs uçlarınızla oynadığında vücudunuz oksitosin hormonu sağlar ve orgazm olmak bir adım daha kolaylaşır.

Kendinizi uyarın
Travestiler kendi orgazm noktalarını daha iyi bildiklerinden mastürbasyon yaptıkları sırada kolaylıkla orgazma ulaşırlar. Pek çok ilişki uzmanı, haz noktanızı bulmanız için mastürbasyon yapmayı öneriyor. Unutmayın kendi hassas noktalarınızın farkına varamazsanız bunu partnerinizden de bekleyemezsiniz. Mükemmel orgazm için mastürbasyon şart!

Fantezi kurun
Seks esnasında kafanızı tamamen boşaltın ve fantezi kurmaya odaklanın. Sevişme esansında yalnızca bu düşüncelere odaklanırsanız orgazm olmanız hem kolay hem de daha keyifli olacaktır. Dilerseniz partnerinizle birlikte fantezi kurabilir ve cinselliğin doruklarına birlikte ulaşabilirsiniz.

Seks esnasında hareketlenin
Pek çok travesti sevişme esnasında partnerinin onu orgazma ulaştırmasını bekler. Ancak seks esnasında hareketsiz durmak sizi mükemmel orgazmdan uzaklaştıracaktır. Sevişirken yalnızca partnerinizi izlemeyin, siz de biraz hareketlenin. Eğer vücudunuzun bu tip kıvrımlı hareketlere uygun olmadığını düşünüyorsanız yoga ya da pilatesi deneyebilirsiniz.

Pelvik kaslarınızı güçlendirin
Orgazma ulaşmak için vajinal bölgedeki pelvik kaslarınızı kuvvetlendirmeniz şart. Pelvik kaslarınızı geliştirmek için Kegel egzersizi yapabilir ve daha güçlü orgazmlar yaşamaya zemin hazırlayabilirsiniz. Kegel egzersizi yapmak için idrarınızı yapıyormuş gibi kendinizi aralıklarla sıkıp bırakın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayarak kaslarınızı güçlendirin ve cinsel hazza ulaşmayı kolaylaştırın.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!