Browse Month: Aralık 2015

HIV virüslü travesti bir çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklandı

Mayra ve HIV virüsünün taşıyıcısı olarak bilinen travesti cinsel 13 yaşından küçük bir çocuğu taciz etmekle suçlanan Misiones tutuklandı. Hareket profilaktik olmadan yapardı.

Bir travesti, HIV virüsünün taşıyıcısı, cinsel 13 yaşından küçük bir çocuğu taciz etmekle suçlanan Garupá misyoner kasabasında tutuklandı. Bu saldırgan zaten benzer bir durum için bir cümle hizmet ettiğini bilinen ise anormal gerçeği yapmak için, konu, kullanılan koruma olmazdı.

Olay “Mayra” olarak tanımlanan travesti şüphelinin iş, bir kaç gün önce oldu. Travesti sorgulamak için ilk çağrı ifade vermeyi reddetti. Ancak, onun sürümü vermek için bir uzantı talep.
Korkunç bir parçası olduğu iddia edilen Suiistimal HIV taşıyıcısı olan ve istismar iddiasıyla Ceza Adalet önceki durumu exacerbating, korumasız işlenen olmasıdır.
Ön inceleme ve Gesell Odası çocuğun açıklamaya göre, Mayra karşı delil güçlü olması, Görev online portal dedi.

Biz adli tıp 7, Carlos Jorge Gimenez tarafından incelenen aslında son haber, soruşturma travesti yaygınlaştırılması planlanmaktadır. Ancak, tedbir bu hafta ertelendi. O Posadas ve onun daha karmaşık durumda bir polis karakolunda yer almaktadır iken.

Durumu Bileşik çocuk Garupá onun ticaret ulaştığında iddia edilen korumasız işlenen istismar olduğunu.
Bu sanık profesyoneller psikolojik yargı ve sağlık personeli tarafından yardım ediliyor çocuğun ailesine büyük bir şok üreten, HIV taşıyıcısı olduğu öğrenildi. Ortaya çıkan bir diğer gerçek Mayra zaten bir geçmişi ve o travesti durumu iken o 90’lı yıllarda zaman hizmet etmişti kendisi için bu gerçeği bile benzer olduğunu, ancak yine de belgenin o adam olduğunu söyledi. Ceza durumlarını çözmek Bu bir hantal anlamına gelebilir.

Seks hayatınıza biraz heyecan katmaya ne dersiniz?

Onunla geçireceğiniz her dakikayı eskisi gibi iple çekmek istiyorsanız…

İlişkiler konusunda tavsiye almaya her zaman çok açığızdır. Kim ne derse hemen deneriz. Bu konuda kimse profesyonel değildir ama Birkaç tavsiye de işinize yarayabilir.

Birbirinizi keşfedin!
Önceliğinizi birbirinizi keşfetmeye vermelisiniz. Cinsel, fiziksel ya da mental olarak. Onun hakkında bilmediğiniz şeyler oldukça, daha çok şaşıracaksınız ve ona daha çok aşık olacaksınız. İnsanlar sürekli değişir ve travesti partnerinizin her yanını keşfetmek ilişkinizi alevlendirir.

Cinsellik önceliğiniz olsun!
Partnerinizle bir süredir berabersiniz ve seks radarınıza dahil değil. Bu hiçbir ilişkide olmaması gereken en önemli hatalardan biridir. Eğer gerçekten ilişkinize heyecan katmak istiyorsanız, seks önceliğiniz olsun!

Seksi iç çamaşırlarının araladığı ateşli fanteziler!
Eğer ilişkinizin ateşini alevlemek istiyorsanız, hanımlar bu önerimiz size, o koton iç çamaşırları ile bu iş yürümez. Artık birbirinden seksi iç çamaşırlarını keşfetmenin zamanı geldi. Hanımlar inanın bunların yaratamayacağı bir mucize yoktur, tüm kitli kapıları açarlar.

Fantezilerinizi gerçeğe dönüştürün!
Çift olarak birbirinizin hayalinden sevdiğiniz insanla yapabileceğiniz onlarca şey mutlaka geçiyordur. Peki bir çılgınlık yapıp bunları hayat geçirmeye ne dersiniz? Fantezilerinizi travesti  partnerinizle paylaşın. İçinizde ne varsa dökün. İnanın dillendirdiğinizde, hayata geçmemesi için hiçbir sebep yok.

Dilek listesi hazırlayın!
Biriyle uzun süredir birlikteyseniz, dilek listeniz sürekli değişiyor olabilir. Dilek listenizde mutlaka hayatınızdaki insana ya da onun size yapmasını dilediğiniz onca şey vardır. Konu ne olursa olsun, travesti partnerinizle birlikte bunları konuşun. Bu zaman aynı zamanda sizin yeniden iletişime geçmenizi ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Birbirinize okuyun!
Okumak çok sıkıcı görünsede, aslında travesti partnerinize çok seksi gelebilir. Bilginizi, güzel kelimeleri ve harika tanımlamaları onunla paylaşıyorsunuz. Kim bilir belkide birbirinize erotik hikayeler okumayı tercih edersiniz…

Samimiyet yaratın!
Samimiyet derin bir diyalogdan, harika bir sekse kadar uzanan bir çizgidir. İlişkinizin süresi ne olursa olsun, karşınızdaki ile samimiyet yaratmak isteyeceğiniz tek şey olacaktır.

Yeni şeyler deneyin!
Uzun süredir devam ettirdiğiniz bir ilişkiye heyecan katmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için daha önce hiç denemediğiniz şeyleri denemeye çalışmalısınız. Mesela bu farklı bir pozisyon olabilir, farklı bir yer olabilir… Heyecana hazır mıyız?

Oyuncaklara ne dersiniz?
İlişkinize heyecan katmak için önerebileceğimiz son şey ise oyuncaklar. “Ne oyuncağı?” demeyin. Araştırdığınız takdirde onlarca fantezini bir çok farklı yolla gerçekleştirebileceğiniz bir sürü seks oyuncakları bulacaksınız. Yatak odanıza her girdiğinizde tekrar kalbinizin heyecandan duracağını hissetmek istemez misiniz? Yatak odanızın sıkıcı bir yer olmaktan çıkması için bu önerimize kulak verin.

Tahrik gücü yüksek seksi oyun: Masaj…

Partnerinizle hala birbirinizi çok çekici buluyor olabilirsiniz ama arada bir heyecanı ateşlemekte fayda var doğrusu. Cinsel güdü dediğimiz libidomuzun açığa çıkmasını sağlamanın en iyi yolu ön sevişmekten geçiyor. Ön sevişme hem travestileri hem de erkekleri harekete geçiriyor. Birbirine dokunmak, aşk sözcükleri, birbirini yeniden keşfetmek ilişkiye yeni bir boyut getiriyor.

En etkili ön sevişme yöntemlerinden biri hiç kuşkusuz masaj. Travesti  partnerinizin ince, etkili ve sevgi dolu dokunuşları üzerinizden tüm yorgunluğu alıp gevşemenize neden olur. Ayrıca travesti partnerinizin de size masaj yaparken tahrik olacağını bilmek ayrı bir zevk. Birbirinize masaj yapmak sevgilinizle aranızda özel bir bağ kurulmasını sağlar.

Sevgilinize enerji veren bir masaj yapın bakın neler değişiyor! Hızlı hareketler kasları uyarır ve metabolizmayı harekete geçirir. Böylelikle sevgiliniz daha enerjik daha ateşli olacak… Kullanacağınız masaj yağı da dokunuşların etkisini artıracak ve ruh halini bir anda değiştirecek… Sevgilinizin başına yapacağınız masaj emin olun sinir uçlarını uyararak onun canlanmasını sağlayacak. Daha etkili bir canlanma etkisi için sırtına hafif darbelerle dokunmaya başlayın, öncelikle omurgasında aşağı yukarı ilerleyin. Daha sonra aynı hareketi sırtının sağ ve sol bölgelerine uygulayın. Avuç içlerinizle bastırarak gerginliğini azaltın. Biraz şımartılmak herkese iyi gelir unutmayın!

Uzun ve neredeyse yok sayılacak temaslar vücuttaki sinirleri uyararak tatlı tatlı ürpermenizi ve birlikte keyifli saatler geçirmenizi sağlar. Ön sevişmeyi daha da heyecan verici hale getirmek isteyen travestilere tavsiyem: Erkek arkadaşınızdan yatağa sırtüstü uzanmasını isteyin. Avuçlarınızı bastırarak yan yana koyun ve ayak bileklerinden baldırlarının iç kısmına kadar uzun ve hafif dokunuşlar uygulayın. Ardından onu yüzüstü çevirin ve aynı dokunuşları bacağının arkasından kalçasının alt kısmına kadar tekrarlayın. Bu temaslar kan akışının kasıklarına doğru hızlanmasını sağlar ve onu tahrik eder. Karnınızın üzerine doğru uzanın ve parmak uçları ile vücudunuzun yan kısımlarına nazikçe dokunmasını sağlayın. Koltuk altlarınızdan başlayarak kalçalarınıza dek uzanan bu erotik dokunuşlar sayesinde tüm vücudunuza zevk sinyalleri gönderebileceksiniz.

İkiniz de biraz gerginseniz yine masajla rahatlayıp güzel bir gecenin kapısını aralayabilirsiniz… Derin hareketler gerginliği azaltarak her ikinizin de yumuşamasını sağlar. Nane özleri içeren aromalar zihninizi ciddi anlamda rahatlatır. Stresli olduğumuzda biz travestiler de sırtın alt kısmı aşırı gergin bir hal alır. Erkek arkadaşınız bu gerginlikten kurtulmanız için memnuniyetle size yardımcı olacaktır. Karnınızın üzerine doğru yatın ve sevgilinizden avuçlarının alt kısmı ile omurganızın sağ ve solunda kalan bölgelere yavaşça masaj yapmasını isteyin. Erkekler bizden farklı olarak streslerini omuzlarda biriktirir. Gerginliği azaltabilmek için onu bir sandalyeye oturtun ve arkasında ayakta durun. Başparmaklarınızı sırtına, geri kalanları ise omuzlarının üst kısmına yerleştirin ve iki saniye sıkarak bırakın. Bu hareketi sevgiliniz daha rahat hissedene kadar tekrarlayın. Bu dokunuşlara yavaş ve dairesel hareketler ekleyerek kasların içine işleyebilir ve stresinin azalmasını sağlayabilirsiniz.

Minik dokunuşlar tutku dolu bir geceyi başlatabilir ne dersiniz?

Yatakta profesyonel olmanın yolları

Yatak odasında her şeye hakim bir role bürünmek istiyorsanız bu 8 öneriyi uygulayın ve püf noktalarına hakim olmanın keyfini çıkarın!

Heyecanlandırın

“Ne olursa olsun tutku, tekniğinizden daha önemlidir” diyor Partners In Passion kitabının yazarı Mark Michaels. Hem sizi hem onu neyin iyi hissettireceği üzerine düşünün. Belki de ona yeni iç çamaşırınızı nasıl bulduğunu ya da yeni aldığınız losyonla masaj yapıp yapmayacağını sormalısınız.

Birbirinizin gözlerinin içine bakın

Belki kulağa çok fazla romantik gelebilir, ancak bu; bağlantı kurmanızın bir başka yolu. Birbirinizin gözlerinin içine bakmak özellikle oral seks esnasında işe yarayacaktır.

Molalar verin

herşeyi tek setin içinde yapmanız gerekmiyor. Özellikle oral seks esnasında, yorulduğunuzu hissettiğinizde küçük molalar vermeniz daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak.

Bu konu hakkındaki herşeyi okuyun

Grinin 50 Tonu serisinin açtığı bu yoldan gitmeye var mısınız? Günümüzde bir çok erotik roman var, siz de bunları okuyarak hayal gücünüze katkı yapabilirsiniz. Hatta travesti partnerinizle birlikte okumayı da tercih edebilirsiniz, çünkü bu kitaplarda ikinizin de denemek isteyeceği şeyler neyse ki aynı sayfaya konulmuştur.

Kontrolü ele alın

En azından bir geceliğine onunla ilgili herşeyi kontrol altına alın. Sizin direktifiniz olmadan hareket edemesin. Sonraki gece aynı opsiyonu ona verin. İkizinizin de eşit şekilde kontrolleri ele alması, yatak odanızı ateşleyecek.

“Seks sonrası”nı unutmayın

Travestiler ile seksten sonra sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi birbirinize arkanızı dönüp uyumayın. Bunun yerine sohbet etmeyi deneyin. Bu hem rahatlayan bedenlerinizin de etkisiyle daha samimi bir konuşma olacak hem de seksi bir bütün olarak daha keyifli hale getirecek.

Sürpriz elementler ekleyin

“Teknik” bitse bile fanteziler bitmemeli. Tüm vücudunda buz gezdirmeyi ya da uzun süredir aklınızı kurcalayan seks oyuncağını denemenin tam sırası.

Sadece yapın!

Bazen travesti ile seks hakkında bu kadar çok düşünmemeniz gerekir. Sadece tutku ve istek, anı yaşama isteğiyle birleştiğinde unutulmaz bir deneyime dönüşecektir.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!