Browse Month: Eylül 2016

Partnerinizin Arzularını Ortaya Çıkarın!

Travesti partnerinizi gerçek anlamda tanıdığınızı düşünebilirsiniz ancak her zaman daha iyisi olduğunu unutmamalısınız. Hormon değişikliklerine, stres seviyesine ve bazen günün farklı saatlerine göre sevgilinizin aşk ihtiyaçları değişiklik gösterebilir. Seksolog Geoffry White, erkeklerin arzularının gizli dünyasında bize önderlik yapıyor. İşte bu uzmanın en önemli tavsiyeleri…

Duygu dolu seks

Ne zaman için uygun? Sadece travestilerin duygusal seksi arzuladığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Aslında erkeklerin en büyük şikayetlerinden biri, travestilerin onlara seks sırasında yeterince dokunmadıklarıyla ilgili. Erkeklerin cinselliği bakış açısı hakkında yapılan bir araştırmanın raporuna göre, romantik bağlılığı güçlendirmek için erkeklerin de dokunulmaya ihtiyacı var. Önemli olan sevgilinizin en çok ne zaman duygusal sekse ihtiyacı olduğunu kestirebilmektir.

Ne kadar ilginç olsa da, erkekler bu tip bir sevişmeyi yeni bir tecrübe yaşadıktan sonra isterler. “Yenilik yaşamak dopamin hormonunun seviyesini arttırır ki, bu hormon arzuyu ateşlendiren hormondur” diyor Fisher. O yüzden yeni bir otelde, kampta veya yıldızların altında travesti ile duygusal seks ister.

Duygusal seksin istendiği başka bir durum da korkutucu bir olay yaşandıktan sonraki zamandır. Korku veya tehlike duygusu da dopamin seviyesini etkileyip, size daha yakın olmak istemesini sağlar ki, bu yakınlığı en iyi şekilde süper duygusal bir seksle elde edebilirsiniz. Bizden söylemesi!

Aklını başından nasıl alırsınız? Bir dahaki sefere birlikte paraşütle atladıktan veya dağ tırmanışına gittikten sonra, evde süper seksi bir film koyup birlikte seyredin. Televizyon seyrederken şu pozisyonu deneyin: Kucağına oturun, bacaklarınızı onun sırtına dolayın ve göz göze bakabileceğiniz bir pozisyon yaratın. Vücutlarınızın birbirine yapışık olması samimiyeti artırır. Bu pozisyon ona bütün vücudunuzu seyretme imkanı verir. Klitoral uyarılmaya elverişli olduğundan, misyoner pozisyonundan çok daha kolay orgazma ulaşabilirsiniz.

istanbul travesti

Parmak kıpırdatmadan seks

Ne zaman için uygun? Sıkıcı aile toplantıları, finans patronlarıyla görüşme veya yorucu işlerden sonra sevgiliniz enerji sarf etmeden seks yapmak isteyecektir (yapmak istediği tek şey fermuarını açmak olabilir).

Efor ve stres erkeğin seks libidosunu etkilediği gibi, seks sırasında sarf edebileceği enerjiyi de azaltır. O durumlarda yapmak istediği tek şey fazla yorulmadan zevk almak olacaktır.

Erkeklerin cinsel performanslarıyla ilgili olan yüksek beklentiler ne yazık ki onların stresine stres yüklemekten başka bir şey yapmaz. Erkekler yüksek seks performansına programlandıkları için, enerjisiz kalmaları kendilerini kötü ve güvensiz hissetmelerine yol açar. Eğer sevgiliniz sırt üstü yatarak sizden ona zevk vermenizi bekleyebiliyorsa, bu olay size güvendiğini ve cinsel bakımdan keşiflere, yeni tecrübelere açık olduğunu gösterir.

Aklını başından nasıl alırsınız? Sevgilinizin yorgun olduğunu hissettiğinizde, ona yatağa gitmekten başka efor sarf etmesi gerekmediğini hissettirin. Gömleğini yavaşça çıkarın, pantolonunu indirin, boynuna öpücükler kondurun. Üst tarafını tamamen soyduktan sonra, dilinizle göğsünden aşağıya doğru daireler çizmeye başlayın. Cinsel organına ulaşınca, bu bölgeye özel ilgi gösterin.

Üzerine ata biner gibi binin veya köpek pozisyonunu deneyin (hem sırt ve poponuzu seyredebilir hem göğüslerinize efor sarf etmeden ulaşabilir). Bu pozisyonlardan klitoral uyarılma da elde edilebildiği için, sevgiliniz fazla enerji harcamadan size olağanüstü bir orgazm yaşatabilir. Unutmamanız gereken tek olay pelvis kaslarınızı kasmaktır. Böylece yaşadığınız ve yaşattığınız orgazm daha şiddetli olacaktır.

Vahşi seks

Ne zaman için uygun? Erkek arkadaşlarıyla bir basketbol veya futbol maçı yaptıktan sonra veya işte yorucu, tempolu bir günden sonra sevgilinizin sizi duvara yapıştırıp, ayakta sevişmek istemesi çok normal. Sebep? Alfa içgüdüsünün aktif olması. “Bir erkek bir spor olayına katıldığında, sırf seyrederek bile olsa, tuttuğu takım kazandıysa veya işyerinde önemli bir başarıya imza attıysa, testosteron seviyesi tavan yapar” diyor “Neden seviyoruz?” adlı kitabın yazarı antropoloji uzmanı Helen Fisher. Yani bu tür bir olaydan sonra sevincine size sahip olma sevincini katarak mutluluğunu pekiştirmek istemesi çok doğal.

Testosteron seviyesinin yüksek olduğu bir başka dönem sabah kahvaltısı öncesidir. “Testosteron seviyesi sabah erkenden yüksek olur ve saat 10’a doğru inişe geçer” diyor Fisher. Kalktıklarında erkekler sekse hazırdırlar, bunu unutmayın.

Aklını başından nasıl alırsınız? Sporda veya işte bir başarı elde ettiği gün, onun gözlerinin önünde, ama size ulaşamayacağı bir yerde soyunmaya başlayın. “Sizi soyunurken seyretmek sevgilinizin testosteron seviyesini anında yükseltecektir” diyor Fisher. Daha ileri gitmek istiyorsanız, erojen bölgelerinize dokunurken onun sizi izlemesine izin verin. Ona birkaç dakika bu şekilde işkence yaptıktan sonra, size dokunmasına izin verin. Sonra ayakta sevişin. Sizi duvara yaslamasına izin verin. Bu sevişme stili ona vahşi bir zevk verecektir. Sizi kucaklayıp duvara yasladığı için sevgiliniz baskın roldedir ve sevişirken göğüslerinizi seyredebilmesi bu zevkini ikiye katlayacaktır.

Ankara travestileri ile seks sırasında konuşmaktan çekinmeyin, hissettiklerinizi açıkça dile getirmeniz onu daha çok heyecanlandıracaktır. Kelimelerle egosunu okşamanız her ikinizin zevkini katlar.

Partnerinizi yüzde yüz tanıdığınızı düşünebilirsiniz ancak her zaman daha iyisi olduğunu unutmamalısınız. Hormon değişikliklerine, stres seviyesine ve bazen günün farklı saatlerine göre sevgilinizin aşk ihtiyaçları değişiklik gösterebilir. Seksolog Geoffry White, erkeklerin arzularının gizli dünyasında bize önderlik yapıyor. İşte bu uzmanın en önemli tavsiyeleri…

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0023 780 009 140 Tıkla Ara!

Yaşlara Göre Seks Önerileri

Seks, canlıların türlerini sürdürmesi ve soyadlarının devam etmesinden öte anlamlar taşıyor… Kimilerine göre bir oyun ya da bir yarışa dönüşürken, kimilerince romantizmin bir uzantısı olarak değerlendiriliyor. Bazılarının tanımı da “Vazgeçilmez bir zevk” oluyor seks için. Ancak, dürtülerimiz içimizde durduğu gibi durmuyor ve seks hayatımız yıldan yıla, ruh halimizin gösterdiği değişikliğe ve hormonlarımızın faaliyetine göre iniş çıkışlar gösterebiliyor. Genç yaşlarda tüketircesine yaşanan seks, ilerleyen yıllarda hafif cimrice, çok uzun yıllar sonra da “keşke eskisi gibi olsa” diyerek yaşanıyor.

10’lu yaşlar

Genç yaşlarda ilk deneyim gerçekleştiğinde küçük bir şok yaşanır. Bu konuda yaşanan korkuları, o dayanılmaz merak ve içgüdü yok eder zaman içinde. Bu yaşlarda fanteziler en azından içgüdüler kadar güçlüdür. Ankara sex shop, ilk zamanlar doludizgin, ancak sonrasında kontrolden kolayca çıkabilecek gibi yaşanır.

20’li yaşlar

Tecrübe ve yaşanan heyecan olarak 18 yaştan bir farkı olmamasına karşın, bu yaşlarda daha seçici ve olgun davranışlar görülür. Duygular daha derinleşmiş ve gelecek hayalleri daha bir belirginleşmiştir artık. Cinselliğin ve cinsel performansın zirvesine varılır. Çekicilik ve masumiyet çoğunlukla bir aradadır ve had safhadadır. Bu dönemde yine de yanlış ilişkilere adım atılabilir. Ancak cinsellik, her türlü bedeline rağmen hayatın ilk şartı gibi görülür. Bu yaştaki erkeklerin olabildiğince çok kızla çıkmaya çalıştığı ve sık sık birbirlerine bu konuda hava attıkları bir dönemdir. Fakat bu dönemde erken evlilikler ve ölümsüzmüş gibi görülen büyük aşklar da hayli fazladır. Çoğu kez, 30’una gelmeden ikinci evlilikler için adım atıldığı görülür…

30’lu yaşlar

Bu yaşlar uzmanlara göre özellikle istanbul travestileri için altın çağdır. Cinselliğinin ve çekiciliğinin zirvesinde olan travestiler bu yaşlarda uykusuzluk ve stres gibi etkenlere dayanıklı olduklarından, dilerlerse çok hareketli bir cinsel yaşam sürdürebilir. Bu yaş grubundaki her iki cins de fanteziler yaşar. Olgun ve kültürlü insanlarla birlikte olmaya özen gösterdiği gibi, birlikte olunan kişilerin maddi durumları da önem kazanmaya başlar.

40+

İşte önemli bir yaş dönemi… Cinsellik, “olmazsa olmaz” özelliğini kaybetmeye başlar artık. Eskisinden az seçici olunabilir ve cinselliği bir gün yitirecek olmanın kaygıları duyulmaya başlanır. Ara sıra bu yaşlarda çılgın fanteziler de yaşanabilir. Bu yaşların en bilinen fantezisi ise, genç bir partnerle birlikte olmaktır. Muhtemelen eşinizi son kez bu yaşlarda aldatırsınız.

50 +

Artık tren kaçmış gibi gelir nedense. Oysa hiç de sandığınız gibi değildir durum. Pekala aşık olabilir ve cinselliği hala yaşayabilirsiniz. Hoş fantezileriniz olabilir ama gülünç olmamak için bunları kimseye anlatamazsınız. Geçirebileceğiniz çeşitli operasyonlar, gizli tutulur. Abartılı giyinmeler, tarzını değiştirerek genç görünme çabaları genellikle bu yaş grubundakilerde kendini hissettirir.

60 +

Artık duygusallık ön planda olsa da, her şeyi baştan yaşamak istersiniz. “Keşke şimdiki aklımla genç olabilseydim” dersiniz ve gençlerin yaptıklarına kızarsınız. Kendinizden 30 yaş genç birinin hayalini kurar ve sizin gibi yaşlanmış olan partnerinize derin bir iç çekerek bakarsınız. Bazen küçük kalp çarpıntıları yaşar, bazen de bizden geçti diyerek dizlerinize battaniyenizi örtmeyi tercih edersiniz. Güvensizlik ve içten içe kaybedilenlere derin bir iç çekersiniz. Gençleri kıskandığınız zamanlar bile olur. Oysa farkına varmanız gereken bir şey vardır artık, bu da sizin dede ve nine olduğunuzdur…

İstanbul Travestileri İle Hazzı İkiye Katlayın!

“She Comes First” adlı kitabın yazarı Dr. Ian Kerner çiftlerin cinsel hayatına farklı bir tat getirecek basit ama etkili bazı tektiklerden bahsediyor ve şöyle diyor: “Vücudundaki iki farklı bölgeye aynı anda temas ettiğinizde sinir uçlarını daha geniş bir alanda uyarmış olursunuz ki bu da partnerinizin aldığı hazzı ikiye katlar.”

Gelin bu taktiklere bir göz atalım.

– Göğüs ucunu öpün

‘Yüzü koyun yatarken dilinizle sırtında daireler çizin’ diyen Mullen sözlerine şöyle devam ediyor: ‘Göğüs ucuna kadar ilerleyin ve orada bir süre durun. Sonra dilinizle bu bölgede ilerlemeye devam edin. Bunu yaparken bir taraftan da özel bölgesini okşayın. İki bölgede de onun hoşuna gidecek bir baskı oluşacaktır’.

– Oral seksin büyüsü

Oral seks yaparken kalçalarına dokunmanın partnerinizin seksten aldığı zevki ikiye katlayacağını belirten Kerner sözlerine şöyle devam ediyor: ‘Onu sırt üstü yatırın ve bacaklarını açın. Diliniz özel bölgesinde gezinirken kalçasına parmaklarınızla masaj yapın. İki hareketin birleşmesi çok hoşuna gidecek’.

– Boynuyla ve dudaklarıyla ilgilenin

Bir erkeğin boynunun arkası ile alt dudağının sinir uçları birbirine bağlıdır. Kerner bu bilginin ışığı altında bize şunları söylüyor: ‘Alt dudağını ısırırken bir taraftan da parmaklarınızı boynunun arkasında gezdirin’. ‘The Best You’ll Ever Have’ adlı kitabın yazarı Shannon Mullen ise bu seks taktiği ile ilgili olarak şunları söylüyor: “Islak dudaklarınızın dokunuşu ile yumuşak parmaklarınızın hareketi birleşerek partnerinizin iki zevk noktasını aynı anda harekete geçirecek.”

– Kulak ve özel bölge uyumu

Dilinizi partnerinizin kulağında gezdirirken bir taraftan da özel bölgesine dokunduğunuzda erkek arkadaşınızın tüm vücudunu uyaracağınızın altını çizen Kerner sözlerine şöyle devam ediyor: ‘Dilinizi kulağının içinde gezdirin. Bunu yaparken parmağınızla penisine dokunun. Bu hareketiniz ondaki tüm zevk bölgelerinin uyarılmasını sağlayacak’.

Mutlu Bir Seks Hayatı İçin Partnerinizi Eğitin!

Hepimiz, yatakta muhteşem olduğunu hayal ettiğimiz o kötü çocuğun peşinden koşmuşuzdur. Ancak bir düşünün; ya bunun tam tersi bir durumla karşı kıssaydınız? Dünyalar yakışıklısı o harika adam yatakta bir felakete dönüşseydi kim bilir ne hissederdiniz.

Bazen en ideal erkek bile yatakla ne yapılması gerekliğini bilemeyebilir. Çok iyi bir potansiyele sahip olsa da üst üste hatalar yapıp durur. Ancak şunu bilin ki; bütün erkekler yatakta daha iyi performans sergilemek üzere eğitilebilir. Yalnızca ne yapacağınızı bilmeniz gerekiyor.

SEKS PROBLEMİ 1
Sizi baştan çıkarmak için uğraşmıyor
Eğer sevgilinizin baştan çıkarma anlayışı yatmadan beş dakika önce size sarılıp sevişmek istediğini söylemekse, onu acilen kendine getirmeniz gerekiyor.

Seda, uzun süreli ilişki yasayan bir erkeğin kız arkadaşını baştan çıkarmaya neredeyse hiç gerek görmediğini belirtiyor. Halbuki her travesti arzulanmak ister ve bir erkeğin kendisini baştan çıkarmak için uğraşması onun zevk alabilmesi için büyük önem taşır. Maalesef, erkekler bunu anlamakta epey zorlanıyorlar. Onlar, tahrik unsuru stratejilerini yalnızca ilk birkaç sefer sizinle beraber olabilmek için uyguluyorlar. Daha sonra seks rutin bir düzene girdiği için baştan çıkarmayı gereksiz bulabiliyorlar.

Peki, erkek arkadaşınızı o ilk günkü heyecanına nasıl kavuşturabilirsiniz? Onu ilk geceki ateşli erkek haline tekrar getirmek mümkün mü? Maalesef bu mümkün değil. O duygular bir kere kayboldu mu tekrar geri getirmeniz ve canlandırmanız neredeyse imkansız. Çünkü karşınızdaki tür, yani erkekler, konu seks olduğunda asla romantik davranamazlar. Eğer mum ışığı, hoş bir müzik ve masaj istiyorsanız, bunların hepsini kendi kendinize hazırlamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Erkek arkadaşınız yarattığınız bu ortamdan hoşnut kalır ama kendi başına böyle bir organizasyona kalkışmaz. Bu adeta bulaşık yıkamak gibidir. Erkekler, bulaşıkları her zaman sizin yıkadığınızı ancak yıkamayı bıraktığınızda fark ederler. Bunun için, gerçekten başlan çıkarılmak isliyorsanız, size neden olduğunu sorana kadar onunla seks yapmayı kesmelisiniz. Böylece, davranışlarını değiştirmeyi akıl etmesi mümkün olacaktır.

Peki, ya sizi rüşvet almadan baştan çıkarmasını istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle her ikiniz de, her zaman yeni yerlerde yeni taktikler denemeye açık olmalısınız, örneğin, birbirinizin fantezilerini keşfederek porno izle ile seks hayatınızı hareketlendirebilirsiniz.

istanbul travesti

SEKS PROBLEMİ 2
Ön sevişme konusunda çok beceriksiz
Ön sevişmenizin, üzerinizde hiçbir etki yaratmama sebeplerinin ilki, erkek arkadaşınızın uzun zamandır uyguladığı rutin taktiklerin artık sizi etkilememesi olabilir. Bu da, her ikinizin de sekse biraz daha fazla enerji harcayarak orijinallik katmanızı gerektiriyor. Yatakta beraber okuyabileceğiniz erotik içerikli bir kitap satın alabilir, heyecanlı bir film izleyebilir veya seks hayatınızı yatak odasının dışına taşıyarak eski günlerdeki özlediğiniz ateşli duygularınızı canlandırabilirsiniz. İlişkinizin hâlâ, hayatınızda yaşadığınız en iyi seks olmaması çok doğal. Ancak, ya rutine girdiği için kötü olduğunu düşündüğünüz ön sevişme, aslında erkek arkadaşınızın yeteneksizliğinden kaynaklanıyorsa?

Sakın korkmayın! Sevgiliniz bu konuda yetenekli olmasa bile eğitilebilir. Vücudunuzu henüz tanımıyorsa büyük olasılıkla eski kız arkadaşını tahrik eden ama sizin kılınızı bile kıpırdatamayan aynı hareketleri otomatik olarak uygulayıp duruyor olabilir. Peki, sevgilinizi nasıl eğitebilirsiniz? İşe öpüşmeyle başlayın. Ardından size nasıl dokunmasını istediğinizi gösterin. Tüm bunları, sonunda ikinizi de mutlu edeceği garanti olan, seksi ve eğlenceli olabilecek, uygulamalı bir “göster-anlat” dersi olarak düşünebilirsiniz.

BU GECE UYGULAYIN!
Eğer erkek arkadaşınız yatakta sizi tahrik etmek konusunda yetersiz kalıyorsa, büyük ihtimalle bugüne kadar henüz kadınların ne istediğini keşfedememiş demektir. Bunun sebebi işe arkadaşlarının tavsiye ettiği yüzeysel ve basit taktikleri uygulaması ve erotik filmlerdeki gerçek dışı hareketlere gereğinden fazla ilgi göstermesinden kaynaklanabilir. Ancak erkekler, ister tecrübeli olsunlar ister tecrübesiz, siz onları eğittiğiniz sürece tekniklerini ve egolarını geliştirmek isterler. Seks ve ilişki terapisti Val Simpson, önerdiği yeni teknikle erkek arkadaşınızı kolayca eğitebileceğinizi belirtiyor. Bu yeni teknik “nefes alma, kabullenme, saygı ve övgü” kavramlarını içeriyor, Val’e göre seks hakkında konuşurken heyecanlanmanız çok doğal. Bu nedenle bu sırada derin nefes alıp vermek söyleceğiniz bir sonraki cümleyi rahatça sarf etmenizi sağlayabilir, ikinci madde olan kabullenmek ise, söyleyecekleriniz bittikten sonra konuyu kapatmak yerine onu dinlemeyi içeriyor. Saygı duymak için, kendinizi onun yerine koyarak empati yapabilirsiniz. Son olarak, eleştirdiğiniz tek bir özelliğine karşılık gelecek bir iltifatta bulunarak onu övebilirsiniz. Bu dört kavramı içinde barındıran tekniği kullanarak ona sizi yatakta nefessiz bırakmanın yollarını öğretmeniz ise an meselesi.

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0033 895 05 26 Tıkla Ara!

SEKS PROBLEMİ 3
Oral seksten hoşlanmıyor
Dünya çapında yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin yüzde 29’u oral seks yapmaktan hoşlanmıyor. Acı ama gerçek, ancak, bir erkek oral seks yapmaktan hoşlanmıyorsa bu konuda asla başarılı olamaz. Onu ikna etmek için “eğer sen benim için bunu yaparsan ben de sana karşılığını veririm” diyebilir ve böylece heyecanlanmasını sağlayarak bu işe daha hevesli olarak giriştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Ancak Ayşegül’e göre, bir erkek yanlış yapma korkusundan dolayı oral seks yapmayı tamamen reddediyorsa, bu yaklaşım pek ise yaramayabilir. Eğer sevgilinizin hu konuda iyi olabileceğini düşünüyorsanız bunu ona söyleyin. Tabii gerçekten korktuğu kadar kötüyse ona rehberlik etmeniz gerekebilir.

SEKS PROBLEMİ 4
Cinsel anlamda uyumsuzsunuz
Her birimiz değişik tempolarda seks yapmaktan hoşlandığımızdan, orgazm olma zamanlarımız değişiklik gösterebilir. Uzun süredir devam eden ilişkilerde, sizin tahrik olma süreniz giderek kısaldıkça sevgilinizin boşalması daha uzun zaman alabilir. Aslında gerçekte çoğu çift birbirine uyum sağlamak için bir hayli uğraşır.

Eşzamanlı olarak yaşanan orgazmlar her zaman için seksin sonundaki büyük ödül olarak algılanır. Ancak seks sonrasındaki beklentileri de karşılıklı olarak düşünmek önemlidir. Erkeklerin ilgisi boşaldıktan sonra aniden dağılır. Ya yemek yemek ya da uyumak isterler. Kadının doğasında ise seks sonrasında erkeğe şefkat göstermek vardır. Bunun için karşılıklı beklentilerinizi göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışmanızı öneriyoruz.

FİZİKSEL OLARAK ÇEKİCİ DEĞİL
İki yabancının arasında yaşanan çekim, inanılmaz heyecan yaratan bir enerjidir. Ancak karşılıklı hissettiğiniz bu elektrik, size yataktayken dünyanızın sarsılacağı garantisini asla veremez.

Sizi çeken, karşınızdaki erkeğin görünüşü ise bu sizi yanıltmasın. Cinsel çekim dediğimiz şeyin ne zaman, kiminle ve nasıl gerçekleşeceğini tahmin edemeyiz. Ruh eşinizi bulmuş olmanız harika bir seks hayatına sahip olacağınız anlamına gelmez. Size harika bir eş, çocuklarınıza iyi bir baba olacağını düşündüğünüz erkek sizi cinsel açıdan çekmeyebilir. Eğer ona baktığınızda sizi seksten tamamen soğutmuyorsa, hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar ateşli bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sizi fiziksel özellikleri ile de harekete geçirebilecek birini istemeniz normaldir ama karşınızdaki erkeği fiziksel olarak itici bulmamanız ilişkinizin ümit vaat ettiğini gösterir. Böyle bir durum söz konusu ise sonuç uğraşmanıza değecektir.

YÖNLENDİRMENİZ GEREKİYOR
Erkek arkadaşınız bazı şeyleri doğru yapamıyor olabilir ancak unutmayın ki, başlangıç olarak eğer siz vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu bilmezseniz, birlikte olduğunuz erkekten de başarılı olmasını bekleyemezsiniz! Erkeklerin sadece eşlerini tatmin etmek gibi büyük bir sorumluluğu olduğunu düşünmek kadınların yatakta yaptıkları en büyük yanlışlardan biridir. Hepimiz kendi ihtiyaçlarımızı bilmek ve bunu partnerimizle paylaşmak zorundayız. Sevgilimizin herhangi bir iletişim kurmadan ihtiyaçlarımızı keşfetmesini beklememeliyiz. Böyle yanlış bir beklentinin çoğu zaman hayal kırıklığı ile sonuçlanacağından emin olabilirsiniz.

Çoğu erkek yatakta sevgilileri tarafından yönlendirilmek isterken, çoğu ankara travestileri ise ihtiyaçlarının içgüdüsel olarak keşfedilmesini bekliyor. Ancak unutulmaması gereken bir nokta var: İstanbul travestileri sevgililerini mutlu edebilmek için daha çok empati kurmaya çalışıyor, eski deneyimlerini akılda tutuyor ve gerekliğinde onların yardımına başvuruyor. Erkekler ise kendilerini geliştirmek için çaba sarf etmemeleri bir yana, eleştirilmeden sadece cesaretlendirilmek ve pohpohlanmak istiyorlar.

Sevgilinizin sizi daha çok tahrik etmesine ihtiyacınız varsa, ona nazikçe travesti ve erkek vücudu ve kişilikleri arasındaki önemli farklardan bahsedin. Kadınların teninin erkeklerinkinden daha narin olduğunu, masaja veya parmak uçlarıyla dokunulmaya karşı tepkisiz kalamayacağınızı ona bir kez daha hatırlatın.

Travesti İle Seksten Soğutan Hareketler

Yatağımız, aşk ve seks için belki de en önemli yerlerden biri. Fransız öykü ve roman yazarı Guy de Maupassant’ın Lit (Yatak) adlı eserinde yazdığı gibi; yatak, neredeyse hayatın sembolüdür: “Orada doğulur, orada sevilir ve orada ölünür” diye belirtir ünlü yazar. Seks, çiftlerin fantezilerine göre; sokakta, tuvalette, barda, mutfakta, arabada ya da boş bir apartman dairesinde gerçekleşebilir ama yatak çiftlerin bedenlerini keşfettikleri akla ilk gelen mekandır.

Tabii diğer potansiyel sevişme mekanlarına göre çok da konforlu olduğunu söylemeliyiz. Kısaca yatak; uykunun, bazen hastalıkların, bazen de tembelliğin en rahat yuvası olsa da, asıl olarak aşkın ve erotizmin en yakın şahididir. Aşk orada pekişir, kavgalar orada son bulur. Bazen bütün gün kavga edip birbirleriyle hiç konuşmayan, öpüşmeyen çiftler gece olduğunda yatağın sıcaklığında birbirlerine sarılır ve böylece barışırlar.

Teknolojik gelişmeler sonucunda en yakın dostumuz haline gelen cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlarımız, televizyon ve yatakta seyretmekten zevk aldığımız diziler, sevgilimizle yatakta tartıştığımız sorunlar, gece yarılarına kadar elimizden düşürmediğimiz kitabımız, sigaramız ya da yatakta unuttuğumuz çoraplarımız yatağımızdaki en büyük düşman olabiliyor, aşkımızı tüketecek zararlı nesnelere dönüşebiliyor. Yataktaki arkadaşımızla sonu gelmeyen ‘bir telefon konuşması yaparken, ilgi bekleyen sevgilimizi ihmal edebiliyoruz, işte kesinlikle yatağa sokulmaması gereken, varlıkları aşkı ve ilişkiyi tehlikeye düşürebilecek şeyler…

Yatakta yemek yemek hiç seksi değil!

Yatakla kahvaltı etmek her ne kadar romantik bir eylem olarak görülse de, sonuçları hoş olmayabiliyor. Kahvaltı sevimli bir tepside sunulsa da ekmek kırıntıları yatağa yayılabiIiyor. Ayrıca yumuşak bir zeminde otururken çay ya da kahve içmek de hiç kolay değil; sonradan fark edilen çay, kahve lekeleri göz zevkini bozabilir. Tertemiz bir yatakla sevişmek varken; yiyecek artıkları ve çarşaflardaki yemek lekeleri sevişme öncesi zevki azaltabilir. Daha masum sayılabilecek gece uyumadan yatakta atıştırma alışkanlığı da partnerleri birbirinden soğutabiliyor. Sevgilimiz heyecanla yatağa girdiğinde, karşısına çikolatalı bir gofret ya da kocaman bir sandviçle geçmemiz hoş olmayabilir. Atıştırma işlemi bittikten sonra dişlerin fırçalanmadan, ellerin yıkanmadan yatılması da partnerin arzusunu söndürecek nitelikte.

Susmayan cep telefonları erkek arkadaşınızın sabrını taşırır

Yatağa uzanıp telefonda arkadaşlarla dedikodu yapmak kulağa gerçekten hoş geliyor. Yalnız, konuşmayı fazla uzatmamak gerek. Özellikle yanınızda uzanan ve beklemekten sabrı taşmaya başlayan erkek arkadaşınızın yüzü renkten renge giriyorsa, dedikoduya son verip partnerinizle ilgilenme zamanı gelmiş demektir. Yataktaki bir başka kötü senaryo da hiç susmayan mesaj sesleri. En ateşli anlarda ısrarla öten cep telefonunu kapatmak en iyi çözüm olabilir. “Bir saniye, önemli olabilir, cevap yazayım öyle devam edelim” gibi sözler erkeği sinirlendirmekten başka işe yaramaz. Çünkü ikiniz de telefonu kapatmadığınız sürece mesajların hiç susmayacağını ve ilişkinize zarar vereceğini biliyorsunuz. Kısaca yatağa girmeden önce tüm telefon sohbetlerini yapmak ve yatakta sadece sevgiliyle ilgilenmek ilişkinin sağlığı acısından çok önemli.

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0023 780 009 140 Tıkla Ara!

Bilgisayarın yatakta işi ne?

Dizüstü bilgisayarların hayatımızı inanılmaz kolaylaştırdığı ortada. Ancak onları doğru yerde ve zamanda kullanmayı bilmemiz gerek. Bütün gün işyerinde çalıştıktan sonra yatakta bilgisayarınızı açıp, gelen e-postalara bakmanız ya da arkadaşınızla yazışmanız, en azından yatakta ona vakit ayırmanızı bekleyen sevgilinizi çileden çıkarabilir. Dizüstü bilgisayarınızı işyerinde, sokakta, otobüste ya da arabada kullanabilirsiniz ama yatakta asla. Bir de çocukluğumuzdan beri beraber uyuduğumuz bebeğimiz ya da sevimli ayıcığımızdan hala ayrılamadıysak, sevgilimiz bu durumu garip karşılayabilir. Sevişmek isteyen, tutkulu bir gecenin hayalini kuran bir erkeğin, karşısında annesinin çocukken hediye ettiği ve manevi değeri olan ayıcığa sarılan bir kız arkadaş bulması pek de hoş değil!

Çocuksu pijamalar seksapeli öldürüyor

Aşkın, romantizmin ve cinselliğin yeri olarak bilinen yatağa en seksi iç çamaşırlarınızla girmeniz sevgilinizi zevkten çıldırtabilir. Ama bazen biz ankara travestileri bu konuda titiz davranmayabiliyoruz. Sevgilimizin, bizi soyarken yorganın altında bir gece önce unuttuğumuz soket çoraplarımızı bulması tüm erotizmi ve şehveti söndürebilir. Seksin doğasına tamamen aykırı desenli ve sevimli çoraplardan bir an önce kurtulmak isteseniz de artık olan olmuştur; büyü bozulmuştur. Seksapelin en büyük düşmanlarından biri de şirin ve çocuksu pijamalar. Bu tür pijamalar şefkat dolu geceler, sevgilinin koynunda huzurlu bir uyku için ideal olsa da, partnerinizin arzusunu öldürebilir. Dünyanın en seksi kadını olsanız dahi, ayıcıklı pembe pijamanızla ateşli bir geceye davetiye çıkarmayacağınız kesin!

İpek çarşaflarda sevişmek maharet ister

İpek çarşaflar ilk bakışta romantizmi ve ideal bir istanbul travestileri ile seks ortamım çağrıştırsa da bazı pratik sebeplerden dolayı yatakla problemler yaratabilir, tik olarak, kavgan olan bu ipek çarşafların üzerinde sağdan sola dönerken bile zorlanırken, farklı pozisyonlara girmek hiç mantıklı değil. Zaten bir süre sonra partnerinizle ilgilenmeyi bırakıp, çarşafların kaymasını engellemek için yollar aramaya başlayacaksınız. Bir de işin bambaşka bir tarafı var. “Sevgilim yatağa ipek çarşafları serdim, lütfen duş almayı unutma, üzerine temiz bir şeyler giy” gibi emir verir tarzında konuşmalar, sizinle sevişmeyi hayal eden partnerinizi sinirlendirip içindeki sevişme arzusunu yok edebilir. Ayrıca sevgilinizden gelebilecek olan “Üzerinde rahat rahat sevişip uyuyamadıktan sonra bu çarşaflara bu kadar para ödemenin ne anlamı var?” tarz bir yorum aranızı bozup, o geceyi dargın geçirmenize sebep olabilir.

Uzaktan kumanda aşkı öldürüyor

Yatak odanızdaki televizyon ve uzaktan kumanda aşkın ve romantizmin en büyük düşmanı, öncelikle sevgilinizle sağlıklı bir iletişim kurmak ve yatağınızı sadece uyku ve sekse ayırmak istiyorsanız, yatak odanıza televizyon koymayın. Elbette yatakta televizyon seyretmek, kendinizi uykunun rehavetine bırakmadan önce zap yapmak ya da çok sevdiğiniz bir programı izlemek çok keyifli. Ama önceliği sevgilinize vermeniz, yatakta sadece onunla ilgilenmeniz, ilişkinizin gidişatı açısından daha önemli. Ayrıca uzaktan kumandanın yatakta bir iktidar sembolüne dönüştüğünü biliyoruz. Uzakları kumanda kimin elindeyse onun istediği kanal seyrediliyor, sonuçta bu durum karşı tarafı sinirlendirebiliyor ve yatakta soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor. Bir diğer örnek: İki taraf aynı şeyi izlemek istiyor, kimse konuşmuyor ve iki sevgili hipnotize olmuş biçimde dizi seyrediyor. Sonuç olarak iletişim kopuyor, sevgililer bırakin sevişmeyi birbirleriyle konuşmayı bile unutuyor ve sonunda yorgun düşmüş şekilde uykuya dalıyorlar.

ankara travestileri

 

Kedi ve köpekler sevgilinizle aranızı açabilir

Bir hayvan dostusunuz; kedi, köpekleri çok seviyor ve evinizi onlarla paylaşıyorsunuz. Peki ya sevgiliniz? Geceyi sizinle beraber geçirmek isteyen sevgiliniz yatakta sizinle beraber uyumak isteyen sevimli köpeğinize ne diyecek? Mesela 30 kiloluk bir labrador yatağınıza uzanıp uykuya dalmaya hazırlanıyorsa, sevgilinizin hayallerinin suya düşeceği kesin! Vücudunuza dokunmak yerine, köpeğinizin darbeleriyle sarsılabilir. Belki de köpeğinizi küçüklüğünden beri yatağınıza almaya alıştırdığınız için suçlu sizsiniz. Kedilere gelince, onlar daha hafif ve daha küçükler ama ne kadar tatlı ve sevimli olsalar da, ateşli saatler öncesinde küçük dostunuzun gelip yanınıza yatması sevgilinizle aranızı bozabilir. Siz siz olun, yatağınızı sevimli dostlarınızla paylaşmayı sakın alışkanlık haline getirmeyin.

Sevişin

Yatak, kitap okumak için de idealdir. Uykuya dalmadan önce, size tüm sorunlarınızı unutturacak heyecanlı bir kitabın satırlarında kaybolmak çok zevkli olsa gerek. Tabii yanınızda kitabınızı kapatmanızı bekleyen ve sizi öpmek için can atan bir erkek varsa durum değişebilir. Bazen kitabı kapatıp sevgilinizle ilgilenmek yerine, ona kitaptan yüksek sesle bölümler okuyabilir, hatta ondan bu konuyla ilgili yorum yapmasını isteyebilirsiniz. Entellektüel konuşmalar yerine seksi hareketlerin peşinde olan sevgiliniz bu durumdan hoşlanmayacak ve emin olun aranız gerilecektir. Bazen gündemi sevgilinizle değerlendirmek, bir tartışma konusu açmak ve bunun üzerinde konuşmak isteyebilirsiniz. Bu tür derin konuların yerinin yemek masası ya da televizyonun karşısı olduğunu unutmayın. Tüm gün tartışan, konuşan, insanlara laf yetiştiren ve sorunlara çözüm arayan sevgiliniz, doğal olarak gece yatakta ülke meseleleri ile ilgilenmek istemeyecektir.

Yatakta sigara içmeyin

Sigara yasaklarından sonra sigara içmeyi bırakanlar kadar, daha bağımlı hale gelenleri de görüyoruz. Özellikle işyerlerinde ve kamusal alanlarda sigara içemeyenler evlerinde içmeye devam ediyorlar. Hatta işi daha da abartıp yatakta bile sigaradan vazgeçemeyenler var. Öncelikle hem yatak odasına hem de vücuda sinen kötü koku sevgilinin libidosunu azaltabilir. Sevişmek deyince, akla hoş kokulu bir ortam, temiz ve aşka davet eden bir mekan geliyor. Oysa odaya, yatağa ve bedene sinmiş bir sigara kokusu kesinlikle hoş değil. Eğer partneriniz de sizin gibi sigara içiyorsa durum o kadar da vahim olmayabilir. Aksi takdirde şartlar kesinlikle sevişmeyi engelleyebilir.

Temiz ve hoş kokulu bir bedene sarılmak isteyen sevgili, ağzı sigara kokan partnerinden uzaklaşacaktır. “Hiç önemli değil, sigaradan hemen sonra dişlerimi fırçalıyor ya da naneli sakız çiğniyorum” diyebilirsiniz ama sigara kokusunun vücuda sindiğini ve kolay kolay çıkmadığını unutmayın. Bir de işin görsel boyutu var tabii. Yatakta içilen sigaranın çarşafta bıraktığı küçük ve sevimsiz lekeler ve yanıklar da alınacak hazzın kaybolmasına yetecektir.

Yatakta maskeli bir travesti 

Tüm güzellik işlemlerinin gece yatmadan banyoda son bulduğu kabul edilse de bazı kadınların güzellik maskeleriyle yatağa girdiklerini ve taş bebek misali hiç kıpırdamadan aynı pozisyonda sabaha kadar uyuduklarını biliyoruz. Siz banyoda bitmek bilmeyen güzellik maskenizle uğraşırken, iki dakikalığına içeri girip dişlerini fırçalamak isteyen ama başarılı olamayan erkek arkadaşınızın sinirlerinin gerileceği kesin.

Tertemiz ve pırıl pırıl bir yüzle banyodan çıkmanızı beklerken, bembeyaz bir maskeyle yatağa girdiğinizi gören sevgilinizin sizden uzaklaşabileceğini de unutmayın. Kısaca yatağa, yastıklara ve çarşaflara bulaşabilecek olan güzellik ürünlerini mümkünse banyoda tutmak, bakım işlerini yatak odasına sokmamak ilişkinizin geleceği acısından çok daha hayırlı olacaktır.

Travesti İle Sevişme Dersi

Ev ödevleri ile birlikte birey ya da çiftlere, cinsel ilişkinin sadece birleşmeden ibaret olmadığı, dokunmanın da cinsel haz verici olduğu, sertleşmenin zevk almak için mutlaka gerekli olmadığı, sertleşme olmadan da cinsel haz alınabileceği, sertleşme için ise yeterli cinsel istek ve uyarılma gerektiği ancak korku, kaygı, yetersizlik duygusu vb. olumsuz duyguların cinselliği kolayca etkileyebileceği anlatılarak, her eşin cinsellik ve cinsel duyguları hakkında daha çok konuşması ve daha çok birbirlerine dokunmaları sağlanmış olur.

CİNSEL TERAPİDE “EV ÖDEVLERİ” NELER?

Kişinin hem tek başına, hem de eşiyle birlikte uygulaması gereken; uyarılma noktalarının keşfedilmesi, mastürbasyon, masaj, cinsel birleşme teknikleri vb. çeşitli uygulamalara ev ödevleri denir.Danışanların özgün sorunlarına ve çiftlerin kişilik özelliklerine uygun ev ödevlerine örnek olarak; vajinismusta vajinanın kasılmasını engelleyici kademeli ödevler, erken boşalmada, boşalma kontrolünü sağlayan ödevler, cinsel istek bozukluklarında ise isteği artırıcı ödevler vb. verilebilir. Çünkü danışanların cinsel sorunlarını analiz etmesi bu sorunlarını çözdükleri anlamına gelmez. Sorunlar esas olarak cinsel egzersizler, mastürbasyon veya fiili cinsel ilişki içinde çözümlenebilir.Ev ödevlerinde eşlerin aktif katılımı ve desteği cinsel terapinin başarısı için çok önemlidir. Çünkü cinsellik genellikle tek başına yaşanan bir olay değildir.

CİNSEL SORUNLARA VERİLEN ÖDEVLER

Terapist, cinsel işlev bozukluğunun tipine ve şiddetine göre, çiftin özel durumunu da göz önüne alarak ev ödevleri verir. Bunlara örnek olarak;
Erkeklerdeki erken boşalma sorunu için, cinsel tutum değişikliği, masturbasyon egzersizleri ve sosyal beceri eğitimi şeklinde ev ödevi verilir. Kişiye eşli veya tek olarak mastürbasyon ile boşalma anını geciktirmesi ve boşalma refleksi üzerinde kontrol yeteneğini geliştirmesi öğretilmeye çalışılır. Ev ödevlerinde boşalma süreçleri tek tek yazılarak cinsel terapi sırasında danışanlar tarafından geribildirim olarak anlatılır.

Kadınlardaki vajinismus sorunu için, kadına öncelikle vücudunu tanıması önerilir. Bu amaçla kadına ayna karşısında vajinasını incelemesi için ev ödevi olarak ayna tutma egzersizleri anlatılır. Kadının yine ayna karşısında çatı kaslarını gevşetme ve kasma egzersizleri, kegel egzersizleri, parmak egzersizleri gibi bir takım egzersizleri içeren ev ödevleri de verilir. Bu sayede kadın vajinasının nasıl gevşeyip yeniden eski haline döndüğünü kendi gözleriyle görür.

travesti istanbul

Cinsel istek bozukluklarında danışanlar tedaviye daha dirençli oldukları için tedavisi daha uzun sürelidir. Terapist danışanın olumsuzdan çok olumluya odaklanmasını sağlamak için, duygular ya da ilgiler üzerine konuşarak iletişimi artırır, gevşeme teknikleri ve egzersizlerini de içeren ev ödevleri verir.

Danışanlara daha önceki cinsel alışkanlıklarını değiştirmeye veya geliştirmeye yönelik ev ödevlerini yapmadan önce, eşlerin banyo yaparak temizlenmeleri ve rahatlamaları sağlanır, gürültüden ve dış uyaranlardan uzak ideal bir ortamda tamamen çıplak olmaları, birbirlerinden asla utanmamaları için asla üstlerine bir şey örtmemeleri ve odada birbirlerini görmelerine yetecek bir ışık olmasına dikkat etmeleri istenir.Ev ödevleri, eşlerin banyo yaparak temizlenmeleri ve rahatlamalarının ardından, sırayla birbirlerini okşamaları ile başlar, bu sırada çiftlerin verdikleri cinsel yanıtlara ve dokunmanın verdiği cinsel hazlara konsantre olmaları istenir. Böylece ev ödevleri ile, performans kaygısının azaltılması, çiftlerin iletişim açısından birbirlerini yeniden tanımaları ve keşfetmeleri, cinsel beklentileri hakkında yeni bakış açıları geliştirmeleri ve cinsel sorunların daha sonra yinelemesinin önlenmesi için yanlış cinsel davranışların değiştirilerek doğru davranışların kalıcı olması amaçlanır.

Travesti İle Romantik Seks

ÖPÜŞME YÖNTEMİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN

Travesti ile seks sırasında belden aşağısına konsantre olduğunuz için öpüşmeyi ihmal mi ediyorsunuz? Ancak, sevişmenin ortasında partnerinize vereceğiniz şehvetli bir öpücük, bu deneyimi sizin için daha da ateşli hale getirebilir. Kuvvetli öpücükleri kullanmanın yanı sıra, sevgilinizin dudaklarında gezinebilir ve onları hafifçe ısıtabilirsiniz.

GÖZ TEMASI KURUN

Uzmanlara göre erkek arkadaşınızın bakışlarına birkaç dakika boyunca kilitlenmek birbirinize hissettiğiniz yakınlığı artırıyor. Hint felsefesindeki Tantra inancına göre, sol gözünüzün onun sol gözüne bakması beyninizin “hissetme” kısmının açılmasını sağlıyor. Penis büyütücü ile seks sırasında başınızı hafifçe sağa doğru yatırın. Böylelikle yüzünüzün sol kısmı onun sol tarafı ile hizalanır. Süreyi çok uzatmadan gözünün içine odaklanın.

“İSTİYORUM” KELİMESİNİ KULLANIN

Çoğu zaman bazı kelimeleri söylemek aklımıza bile gelmez. Oysa bu kelimeler birbirinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayabilir. İstanbul travestileri “aşk” kelimesine karşı daha duyarlıyken, erkekler “istiyorum” sözcüğünü duymayı isterler. Çünkü bu, onlara ihtiyaç duyulduğu ve arzulandıkları hissini verir. Ayrıca yatakta ona “Oraya dokunmanı çok seviyorum” dediğinizde tepkisiz kalmayacağını da görebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ DAĞITABİLECEK ŞEYLERİ ORTADAN KALDIRIN

Başlangıç olarak yatak odanızdaki dağınıklığı toparlayın. Gardırobunuzun sürekli açık duran kapısını kapatın, eski gazeteleri kaldırın ve gürültülü bir cadde üzerinde yaşıyorsanız pencereleri kapatın. Temiz ve sakin bir mekan birbirinize daha kolay odaklanmanızı sağlar. Birkaç mum yakarak veya yan odadaki ışıkları açık bırakarak yatak odanızı hafifçe aydınlatabilirsiniz. Bu sayede dikkatinizi dağıtacak şeyleri görme ihtimaliniz azalır. Ayrıca az ışıklandırılmış bir ortamda erkek arkadaşınızla daha kolay göz teması kurabilirsiniz.

BİRBİRİNİZİN GİYSİLERİNİ ÇIKARIN

Kendi başınıza soyunmak yerine, birbirinizin giysilerini teker teker çıkarın. Bu, yavaşlamanızı ve tüm dikkatinizi partnerinize vermenizi sağlar. Davidson’a göre, birbirinizi soyarken karşılıklı dokunuşlarınız partnerinizi ve sizi rahatlatacaktır.

KONUŞURKEN BİRBİRİNİZE DOKUNUN

Seks terapisti Darcy Luadzers, uykuya dalmadan önce edilen sohbetlerin, çiftlerin kendilerini birbirlerine en yakın hissettikleri anlardan biri olduğunu belirtiyor. Bu gevşemiş halinizin avantajını kullanın. Bir yandan sessizce konuşurken, diğer yandan ellerinizi, parmak uçlarınızı ve hatta tırnaklarınızı, birbirinizin vücudunda gezdirin.

FARKLI TEKNİKLER DENEYİN

Ankara travestileri ile seks sırasında sürekli olarak aynı şekilde davranmanız ilişkinizdeki heyecanın zamanla kaybolmasına yol açabilir. Bu yüzden yatakta kimi zaman yavaş kimi zaman hızlı hareket etmeyi deneyin. Partnerinizi heyecanlandırmak için ona hemen teslim olmayacağınızı hissettirebilirsiniz. Aslına bakarsanız bu ona yapacağınız tatlı bir işkence gibidir. Beklentiyi geciktirdiğinizde, sonunda alacağınız zevkin artacağını da görebilirsiniz.

YATAKTA SABIRLI OLMAYI ÖĞRENİN

Biriniz orgazm olmadan hemen önce, vücutlarınızı birbirine iyice yaklaştırarak bu anın yoğun duygularını daha da güçlendirebilir ve heyecanınızı artırabilirsiniz. Kollarınızı onun sırtına dolayın ve tüm vücudunu kendi vücudunuza doğru bastırın. Size dokunmasını sağlayın ve kendinizi partnerinizin vücuduna doğru iyice yakınlaştırın. Bu duygusal olarak sizi birbirinize yakınlaştıracak. Orgazm olurken çoğu zaman kendinizi kaybetseniz de daha duygusal davranarak, birbirinize daha fazla zevk vermeniz mümkün olabilir.Daha romantik bir final için: Seks sonrasında parmaklarınızı birbirinizin kollarında gezdirin. Yakınlaşmanızı sağlayacak küçük öpücükler vermek, vücudunu okşamak, başınızı onun göğsüne yaslamak veya kaşık pozisyonu alarak uyumak ikiniz açısından da tatminkar olacaktır.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!