Browse Month: Şubat 2017

Travesti Yüz Hatlarını Ortaya Çıkaran Makyaj Yöntemi

Makyaj hileleri eskiden beri kullanılan bir güzellik yöntemidir ama yeni makyaj ürünleri ile güzel tarafları vurgulayıp, beğenmediğiniz yanlarınızı saklamak daha da kolay. Vurgulamak istediğiniz yeri belirleyin ve bu tüyoları uygulayın.

İşte yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak makyaj tüyoları…

Burun
Makyaj uzmanları derinlik yaratmak için kahverengi, vurgulamak için de beyaz gölge kullanırlar. Ankara travesti, burnunuzu daha ince göstermek için her iki tarafına da normalden bir ton daha koyu bir pudra ya da fondöten sürün. Burnunuzun üstüne de beyaz gölge uygulayın.

Alın
Eğer alnınız geniş ise alnınıza hafif bir bronzluk veren bir pudra sürerek yüzünüzdeki dengeyi sağlayabilirsiniz.

Çene
Çeneyi zayıflatmak için çenenin tam ortasına, alt dudağı ortalayarak açık renk fondöten sürün. İstanbul travesti gıdıyı saklamak için ise çene kemiğine bronz ya da koyu renk pudra sürerek bunu boynunuza kadar yayın. Bu derinlik yaratarak çene kemiğini vurgular.

Elmacık kemikleri
Elmacık kemiklerini vurgulamak için elmacık kemiklerinin altındaki çukura koyu renk pudra sürüp kemiğin tam üstüne de parlak bir allık sürebilirsiniz. Ama bu teknikte çok doğal bir görüntü vermek için biraz profesyonel olmanız gerekir. Daha kolay yöntem ise gülümseyip büyük bir fırça ile allık sürmektir.

Gözler
Küçük göz kapaklarını büyütmek için gözkapağının dışına koyu renk, içine ise açık renk far sürerek gölge uygulayın.

Dudaklar
Dolgun dudakları daha ince göstermek için bütün dudağa kendi renginde bir ruj sürün. Sedefli ve parlak renklerden uzak durun. İnce dudakları daha dolgun göstermek için ise dudak çevresine ruj renginden bir ton daha koyu bir dudak kalemi sürebilir ve parlak renkler kullanabilirsiniz.

Yüz hatlarını belirginleştirme tekniğinin en önemli anahtarı koyu renkler ile açık renkleri iyi karıştırıp bütünlük verebilmektir.

 Travesti Elmacık Kemiklerini Ortaya Çıkaran Tüyolar

Doğal yüz yapınız kemikli olmasa da, bu teknikle daha zayıf ve kemikli bir yüz görüntüsü yaratabilirsiniz.

Koyu renklerle
Klasik fondöteninizin bir ton koyusuyla ya da cilt tonunuzdan hafif koyu bir pudrayla elmacık kemiğinizin altını koyultun. Bunu yapmak için, fondöten ya da pudrayı, saç çizginizden elmacık kemiğinizin altına kadar bir çizgi halinde uygulayın. Daha sonra temiz bir fırça ya da sünger kullanarak, bu çizgiyi dağıtın.

Yanakların elmacık kısmı
Elmacık kemiğinizin üst kısmı, yanaklarınızın elma kısmıdır. Bu kısma, alt bölümde kullandığınızdan daha açık ton bir allık uygulayın. Krem kıvamındaki allıklar daha doğal görüntüler yaratacaktır. Tercih ettiğiniz allık tonuyla, yanağınızın elma kısımlarına biraz renk katın.

Elmacık kemiklerinizi bulun
Her travesti elmacık kemikleri belirgin değildir. Ama her kadının elmacık kemiği vardır. Kontürleme işlemine başlamadan önce, elmacık kemiklerinizin yerini doğru şekilde tespit etmelisiniz. Bunu yapmak için dudaklarınızı balık gibi büzün. Böylece yanaklarınız içeri çöker ve kemikleriniz ortaya çıkar. Kemiğinizin yerini tespit ettikten sonra, işaret parmağınızı, kemiğinize paralel şekilde tutun. Bu sayede allığınızı sürerken, geçmemeniz gereken sınırı kolayca görebilirsiniz.

Travesti Partnerler Makyajın Püf Noktaları Biliyor Musunuz?

Programınız her ne olursa olsun, makyaj tercihinizi bize bırakın. Müziğin sesini açın çünkü güzellik partisi başlıyor!

İşte cumartesi akşamı tercih edebileceğiniz 3 makyaj stili…

Dumanlı göz makyajı
Siyah buğulu bir göz makyajı, bakışlarımıza iddia katmak için en sevdiğimiz yöntem! Bize kalsa sene boyunca tercih edeceğimiz bu göz makyajı eğlenceli bir cumartesi gecesinde tarzımızı harika bir şekilde yansıtacak.

Mat makyaj
Parlak makyajlar vazgeçilmezimiz, ancak farklı bir stil denemek için cumartesi gecesinden daha iyi bir zaman dilimi düşünemiyoruz bile! Mat makyajını, ışıltılı bir göz farı ile dengele. Mat makyajın gece boyunca çekiceğin selfielerde, teninin parlamasının da önüne geçmeni sağlayacak.

Kırmızı dudaklar
Doğru kırmızı tonu bulduktan sonra seni kimse tutamaz! Her stille uyumlu kırmızı dudaklar, cumartesi gecesinde de kurtarıcımız olacak. Unutmaman gereken tek şey ise, rengin dağılmasını önlemek için dudak kalemlerinden yardım almak.

Hepimizin vazgeçilmezi bu siyah kahramanları doğru kullanmayı öğrenerek, bakışlarımızı çok daha etkili hale getirmek istiyoruz! Neler yapabiliriz? Maskarayı çok dikkatli seçmek ilk adımımız olmalı. Yapış yapış kirpiklerden kimse hoşlanmaz.

İpuçları ve altın kurallar

– Aşağıdan yukarıya:

Maskarayı uygulamaya aşağıdan yukarıya, dipte kalan kirpikleri atlamadan başlamak, işin büyük kısmını oluşturuyor. Ankara travestileri bu hareketi iki üç kez uygular ve maskara öncesinde de kirpik kıvırıcı kullanırsan bize çok teşekkür edeceksin.

-Zigzag:

Zigzag hareketini kullanmak kirpiklerin yoğunluğunu arttıracak ve onları uzatacak. XXL bir etki için bu ipucu çok işine yarayacak.

-Ters yön:

Kirpiklerin çıkış yönünün tersine doğru maskarayı uygulamak ve uygularken bir yandan kirpiklerini kıvırmak en önemli adımlardan.

-Daha büyük gözler için:

Her makyaj sever daha büyük gözler yaratmak ister. Maskarayı en dipte kalan kirpiklerine uygulamak bakışlarına daha büyükmüş görüntüsü vermeye yardımcı olacak.

-Bakışlara renk gelsin:

Renkli maskara uygulamak isteyen gönüllüler için geliyor duyurumuz: Aman dikkat! Elektrik mavisi, mürdüm veya gri maskarayı tek başına üst kirpiklerinizde kullanmanız yeterli olacaktır. Kalem veya fara gerek yok. Abartıya kaçmak istemezsiniz, değil mi?

Travestiler Göz Farı Sürerken Dikkat!

Gözler, gözle görülen en önemli alandır. İnsanların yüzünüzde ilk baktığı yer gözlerinizdir. Bu nedenle genel görünüşünüzü büyüleyici hale getirmek için göz makyajınız üzerinde çalışmanız gerekir. Gözlerinizi göz farı sürmeden bırakmayın. Bunun yerine gereksinimlerinize uyacak bir göz makyajı yapın.

İlk olarak göz farının rengi harika bir görüntü ortaya koyabilmek amacıyla gözlerin rengine ve şekline uymalıdır. Makyaj uygularken bazı basit göz makyajı önerilerini takip edin. Açık renkler yüzünüzdeki pürüzleri belirginleştirir ve koyu tonlar bu pürüzleri saklar.

Nasıl sürülür?
Okul günlerinizde fırçanızla gerektiği şekilde resim yaptığınız günleri hatırlamak oldukça basit. Travesti göz farı kullanmakta aynı resim yapmaya benzer; fakat sadece biraz daha küçük çaplı bir operasyondur.

– Üçüncü ve son renk kirpik çizgisinden başlanarak gözün dış köşesine doğru uygulanmalıdır.

– Bu size derin bir görünüş kazandıracaktır. Göz kapağının alt kısmından başlayarak koyulaşan far renklerinin uygulanmasıyla kaş kemiği belirginleştirilebilir.

– Mümkün olduğunca bu doğal tonları uygulayın. Yapay duran yeşil ve mavi tonlarını tercih etmeyin.

– Daha açık renk göz farları gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar ve koyu tonlarsa gözlerinizi ufak gösterir. Göz farlarını pudra ve krem formlarında bulabilirsiniz.

– Krem göz farları pudra farlara göre daha iyidir; çünkü bu far göz kapaklarında birikmelere neden olmaz.

– Krem göz farlarını pudra farlarla karıştırabilirsiniz. Kremler parmak uçlarıyla uygulanmalıdır.

– Doğal bir kapatıcı alın ve kapatıcıyı önce göz kapaklarınıza sürün. Ardından kirpiklerin yakınından başlayarak kaş çizgisine doğru göz farı rengini koyulaştırın.

– Bu aşamadan sonra daha açık ve orta koyuluktaki far renklerini göz kapağının alt kısmına uygulayın ve bu far tonlarını daha önce gözünüzün üzerine uyguladığınız daha koyu farla iyice karıştırın.

 Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!