Browse Month: Temmuz 2017

Travestilere Aşkınızı İlan Edin!

Söz konusu aşk olunca her zaman ilan edenin karşı taraf olması beklenir. Bize masallarda anlatılan ilan-ı aşkı erkeklerin ettiğidir. Unutmayın ki masallarda yaşamıyoruz. Hayat gerçek ve hızla geçiyor.

Biz travestiler de duygularını içine atma durumu mevcuttur. Sürekli hayaller kurar ve sorular sorarız. ‘Acaba’lar ve ‘ama’lar içimizi kemirir. “Evet benimle böyle böyle ilgilendi ama ya ben yanlış anlıyorsam?” Bu soru bütün kadınları ve erkekleri aşktan korkutan bir sorudur. İçinizdeki bütün cesareti kırar ve siz her zaman olduğu gibi aşkınızı içinizde yaşarsınız. Siz duygularınızı içinizde yaşadıkça karşı taraf başka aşklara kapılır, başkalarını hayatının kadını yapar. Aslında bu durumun olmasına izin veren sizsinizdir. Siz ve sizin korkaklığınız.

Ağzını aramaya çalışmayın
Size karşı hisleri var mı yok mu diye ağzını aramak ya da ortak arkadaşlarınıza sormak büyük bir hatadır. Çünkü bu durumda karşı taraf hislerinizden kuşku duyacaktır. “Neden böyle davranıyor direk gelse söylesin” diyecektir.

Onu karşınıza alın ve konuşun
Onu karşınıza alın. Ama şimdi. Şu an. Gidip onunla hemen konuşun. İçinizden ne geliyorsa söyleyin. Saçmalamaktan korkmayın. İçinizde kalbinizin derinliklerinde bir rahatlama hissedeceksiniz. Kim bilir belki yeni bir aşka da atılırsınız.

Reddedilmekten korkmayın
Birçok travesti reddedilmekten korktuğu için susuyor. Bu bir hatadır. Çünkü belki de karşı tarafın da size hisleri varken bu hisleri ilgisizliğinizle yok ediyor olabilirsiniz. Ayrıca bu durumla ilgili korkmanıza hiç gerek yok. Şayet geri çevrilecek olsanız bile siz aşkını ilan edebilecek kadar cesur bir travesti olacaksınız. Bu sayede ‘Olsaydı nasıl olurdu acaba’ gibi sorulardan kurtulacak ve önünüze bakabileceksiniz.

Travesti İle Flörtün Altın Kuralları

Çoğu zaman flört esnasında duygularımıza kapılır, mantığımızı yitiririz. Flört esnasında işleri berbat etmek çok yaygın bir durumdur. İşleri berbat etmenin sebebi ya karşı taraftan çok ilgi bekleyerek karşı tarafı bunaltmak, ya da farkında olmadan abartılı davranışlarda bulunmaktır.

Daha ortada hiçbir şey yokken erkeğin sahiplenilmesi, onu etkilemek için sahip olunan tarzdan çok farklı ya da absürt giyinilmesi ve aşırı şekilde kendini kanıtlama ihtiyacı (ben şöyle güzel yemek yaparım, ben bunları bunları bilirim, ben şöyle iyiyim, ben böyle güzelim gibi durum ve sözler) bu durumun belirtisidir.

Çok yönlü bir insan olun

Ona onla sadece sevgili değil aynı zamanda dostu, eğlenebileceği arkadaşı, akıl danışabileceği ve kararlarına güvenebileceği biri olduğunuzu gösterin.

Onu dinleyin

Erkekler pek içindekileri anlatmaz. Kimi zaman farkında olmadan içindekileri, asık suratı, sinirli tavırları, suskunluğu, gereksiz bir konudan sürekli bahsedip durması, iç geçirmeleri, kendi kendine konuşmaları ya da mırıldanmaları ile anlatır. Böyle zamanlarda elinizde ne iş olursa olsun bırakmalı ve onun sorununun ne olduğunu sormalısınız. Birinin onu anladığını bilmek ona güven verecektir ve size bağlanmasını sağlayacaktır.

Onu kısıtlamaya çalışmayın

Erkek bu duruma olumsuz tepki verecektir. Çünkü çoğu erkek biraz özgürlük, biraz kişisel zaman ister. Siz daha flört esnasında onu böyle yapma, şuraya gitme, onla görüşme gibi laflarla kısıtlar ve huzursuzluk çıkarırsanız onu kaybedersiniz.

Zamanı ‘kontrollü bir biçimde’ akışına bırakın

Kendinizi sıkmayın ama ‘gizli kontrol’ yapmayı da unutmayın. Örneğin onun kravatını veya tişörtünü beğenmiyorsanız, sizin beğendiğiniz ve ona yakışacağını düşündüğünüz yeni bir şey alın. Bir yerlerde buluşmak istediğinizde birkaç seçenek sunun ve kararı ona bırakın. Bu tip ufak ve baskıcı olmayan kontroller ile ilişkinin gidişatını yönlendirebilirsiniz.

Kendinizi kanıtlama ihtiyacı duymayın

Çoğu travesti kendi maharetlerini bir seferde sayıp kendini kanıtlamaya çalışıyor. Bu çok yanlıştır. Kendinizden sürekli bahsetmek ve ne kadar iyi olduğunuzu anlatmak karşı tarafı bayacaktır. Çünkü sürekli kendini övmek egosantrikliğin belirtisi olmakla beraber ‘Daha başından böyle ise ileride ne olur’ diye düşündürerek korkutur. Ayrıca kendinizi yavaş yavaş anlatın. Böylece hakkınızdaki her şey için sürekli merak içinde olur ve sizi görme ihtiyacı duyar.

Travesti Erkeğini Kendinden Soğutmaması İçin Bunlardan Uzak Durmalı!

Erkekleri baştan çıkarmak için yaptığınız başı şeylerin geri tepebileceğini biliyor musunuz? İşte travestilerin çekici olmak için yaptığı ancak erkeklerde ters etki yaratan 8 şey!

İlk buluşmayı evde bitirmeyin
İlk buluşmada çok etkilendiniz ve geceyi birlikte geçirmeyi planlıyorsunuz. Sakince bu düşünceleri yere bırakın. Yavaştan alın, onu baştan çıkarmaya devam edin ancak ilk geceyi evde bitirmeyin.

Makyajı abartmayın
O kırmızı ruju ne kadar sevdiğinizi biliyoruz! Ancak abartmayın. Sevgiliniz sizin neye benzediğinizi unutmaya başlamasın. Hafif ve doğal makyaj her zaman daha etkilidir.

Hemen cinsellik planlamayın
Sevgilinizi baştan çıkaran mesajlar atmak çok keyifli olabilir. Ancak her konuşmanın sonunu oraya getirmek rutine döneceğinden başlardaki etkisini kaybedebilir. Her fantezinizi hemen anlatmayın. Her seferinde dozu arttırarak devam edin. Bazen konu oraya gelirken 180 derece dönün ve bambaşka bir konu açın. Böylece heyecan her zaman doruklarda gezecektir.

Işıkları açık bırakın
Siz uyurken sizi seyretmek ona çok çekici gelebilir. Uyuyacağınız zaman ışıkları hafifçe kısın ancak tamamen kapatmayın.

Tırnaklara dikkat
Şehvetli ve tutkulu bir ilişki isteyebilirsiniz, ancak filmlerde gördüğünüz gibi sevgilinizin sırtında tırnak izleri bırakmak onun çok hoşuna gitmeyebilir. Tırnaklarını yerine parmak uçlarınızı kullanın. Daha etkili olacağından eminiz!

Fazla savunmasız görünmeyin
Arada sırada savunmasız ve korunmaya ihtiyacı olan bir profil çizmek seksi gelebilir. Ancak abartırsanız sizin bağımlı ve kendi ayakları üzerinde duramayan biri olduğunuzu düşünecektir.

Orgazm taklidi yapmayın
Travesti partnerinizin orgazm olması için gerekli olan süre ortalama 20 dakikadır. Orgazm olmayabilirsiniz ancak bundan daha kötü bir şey varsa o da orgazm taklidi yapmaktır. Partneriniz orgazm taklidi yaptığınızı anlarsa yatakta soğukluk söz konusu olabilir.

İç çamaşırı giymemeyi alışkanlık haline getirmeyin
Dışarıya çıktığınızda kulağına iç çamaşırı giymediğinizi söylemeniz onun aklını başından alacaktır. Ancak alışkanlık haline getirmemeye özen gösterin. Aksi takdirde bu da bir rutin haline gelecek ve çekiciliğini kaybedecektir.

Travesti İle Sevgili Mi Yoksa Arkadaş Mı Olmak İstiyorsunuz?

Yakınsınız ama sevgili olduğunuza tam olarak emin olamıyorsunuz. Size arkadaşça mı davranıyor sevgiliniz mi olmak istiyor?

Oysa siz onun sevgiliniz olmasını o kadar çok istiyorsunuz ki… Ancak küçük düşmemek ya da mahcup olmamak için duygularınız hakkında onunla konuşmaya cesaret edemiyorsunuz. Bu durumda onun hareketlerine bakarak, arkadaş mı yoksa sevgili mi olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Bahanelere kanmayın!
Yeni ilişki yaşadım, hazır değilim gibi bahanelere dikkat edin. Unutmayın bir erkek ve ankara travesti gerçekten hoşlanıyorsa ya da aşıksa onu hiçbir şey durduramaz. Tanıma süreci 3 aydan fazla sürdüyse sizi oyalıyor olabilir.

Ne sıklıkta görüşüyorsunuz?
Görüşme sıklığınıza dikkat edin. Her gün görüşüyorsanız bu olumlu bir işarettir, haftada bir zoraki görüşmeler oluyorsa yeni seçenekleri gözden geçirin.

Hiç birlikte tatile çıktınız mı?
Bir grup içerisinde de olsa birlikte tatile çıkmak onu yakından tanımanızı sağlayabilir. Bazı erkekler arkadaş olduklarını ileri sürerek size sevgili gibi davranabilir. Bu başka ilişkileri olabileceğini ya da henüz ciddi bir ilişkiye hazır olmadıklarını gösterir. Tatil boyunca telefonlarına, konuşmalarına, ailesiyle ilgili söylediklerine ve tabiki kendi hareketlerinize dikkat edin.

Sevgiliniz gibi mi davranıyor?
Hoşlandığınız kişi sevgiliniz gibi davranıp arkadaş olduğunu iddia ediyorsa, aranızdaki ilişkiye dair yüz yüze konuşabilirsiniz. Kendinizi belirsizlik yerine olumlu ya da olumsuz cevaba hazır hissediyorsanız oturup konuşun.

Özel günlerde yanınızda mı?
Sizin doğum gününüzü hatırlaması, size hediye alması da sizden hoşlandığını, değer verdiğini gösterir. Hatırlamıyor ve bahaneler sıralıyorsa onu arkadaş olarak görebilirsiniz. Unuttuğunu belirtip hatasını telafi ediyorsa tekrar düşünün.

Her zaman yanınızda mı olmak istiyor?
Arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zamanlarda o da sizinle olmak istiyorsa sizden hoşlandığı anlaşılabilir. Arkadaşlarınızla olan programlar yerine başbaşa olmak istiyor da olabilir. Siz nasıl onu arkadaşlarınızın yanında gözlemlemek istiyorsanız zamanla o da sizi arkadaşlarınızla birlikte tanımak isteyecektir.

Arkadaşlarını tanıyor musunuz?
Hoşlandığınız kişinin arkadaşlarıyla tanıştınız mı? Sizi nasıl tanıştırıyor ve size onların yanında nasıl davranıyor dikkat edin. Arkadaşlığınız sırasında kimlerle görüştüğünüze, onlarla yakın ilişkiler kurmaya ve çok soru sormamaya dikkat edin.

Gün içinde buluşuyor musunuz?
Hoşlandığınız kişiyle gün içinde görüşün. Öğle yemeğine, çaya davet edin. Sizi belirli saatlerde araması için gece geç saatlerde gelen telefonlara cevap vermeyin.
Bu sizi görmek ya da konuşmak isterse belili zamanlarda araması gerektiğini anlamasını sağlar.

 

Travestiler İle İlişkiniz Başlamadan Bitmesin!

Yeni bir ilişkiye başladınız ve uzun zamandır yaşadığınız yalnızlıktan kurtuldunuz. Peki aynı durum erkek arkadaşınız için de geçerli mi? Belki evet, belki de hayır… Neden mi? Çünkü çoğu zaman erkekler biri ile birlikte olma düşüncesinden korkarlar…

Erkeklerin belki doğasından, yeni bir ilişkiye başladıklarında sizin kadar cesur olamazlar çünkü size bağlanmaktan korkarlar. “Bağlansalar ne olacak ki?” demeyin. Onlar için birine bağlanmak demek büyük sorumluluklara da katlanmak demek. Onu ilk baştan korkutarak ilişkinizin başlamadan bitmesini istemezsiniz öyle değil mi? Bu nedenle onu ilişkiye hazırlamalısınız. Nasıl mı?

Çift olma bunalımından kurtarın
Onu sürekli arayarak, nereye gittiğini sorarak ya da kıskançlık krizlerine girerek hiçbir şey elde edemezsiniz. Travestiler bu tür davranışlardan nefret ederler. Onun size yapmadığını siz de ona yapmayın, yoksa onu kaybedersiniz. Onu kendi haline bırakın ve yaşam alanını sınırlamayın. Böylece onun gözünde daha değerli bir yer alacaksınız.

Onu sevgilim diye tanıtmayın
Bir erkek ilişkiye başladığında zaten sevgili olma bunalımına girmiş olabilir. Bir de siz onu etrafa ‘sevgilim’ olarak tanıtırsanız onu baştan sıkıntıya sokarsınız. Demek istediğimiz, erkekler daha en baştan bu tür kelimelerle tanıtılmaktan hoşlanmazlar, bu onları ürkütür. Bunun yerine onu ismi ile çevrenize tanıtmanız daha doğru olacaktır.

Onu düzeltmeye çalışmayın
Birlikte olduğunuz erkek dağınık biri ise onu düzeltmeye çalışmayın. Evine gittiğinizde temizlik yapmaya ya da eşyalarının yerini değiştirmeye çalışmayın. Bundan çok rahatsız olurlar çünkü bir şekilde ona müdahale etmiş olursunuz. Bırakın kendi küçük dünyasında mutlu ve huzurlu bir biçimde yaşasın.

Arkadaşlarından uzaklaştırmayın
Erkekler biriyle beraber olduklarında yaşamlarının değişmesinden korkarlar. Bilirler ki artık onlara müdahale edecek biri var. Bunların içinde onlar için en yıkıcı olanı arkadaşlarıyla istedikleri zaman buluşamamalarıdır. Canları istediğinde çıkıp gidememeleri, onlarla birlikte vakit geçirememeleridir. Eğer ona bu tür kısıtlamalar getirmez ve onu kendi haline bırakırsanız bundan oldukça memnun olacaktır.

Aşkın 4 temel yalanı:

Birçok çift, ilişkilerini yürütmek için uğraşıyor ve ilişki yürümeyince de kendini becerisizlikle suçluyor. Oysa bir ilişkinin bitmesinin bambaşka nedenleri var. Yakınlık, sevgi, saygı, güven, uyum gibi kavramlarla aşk, cinsellik, ihtiras gibi kavramlar…

Teknik meselesi
‘Her işin bir tekniği var canım. Kitapta okumadın mı?’ diyenlerdenseniz, ilişkiniz çoktan bitmiş demektir. Her adımınızı kitaplara göre atmaktan vazgeçin. Herkes için geçerli olan belli kalıplar, kurallar yok. Bunlar yalan! Bu nedenle yatağa girmeden önce okuduğunuz ‘Dokunma Yolları’ adlı kitabı rafa kaldırmaya ne dersiniz?

Uzun süreli çekim
Bir ilişkide yakınlık, sevgi, saygı, güven, uyum gibi kavramlarla aşk, cinsellik, ihtiras gibi kavramlar bir arada yürütülemez. Eğer aynı heyecanı, aynı aşkı, aynı cinselliği 30 yıl sonra da yaşadığınızı söylüyorsanız, yalan söylüyorsunuz.

İlle de romantizm
Eğer ‘Beni sadece romantik bir ilişki mutlu eder’ diye bir bakış açısıyla hayata bakıyorsanız, daha çok bakarsınız. Çünkü romantizm, her koşulda, her durumda, hayatın her döneminde insanı mutlu edemez. Ayrıca, her ilişkinin ‘kurtuluşu’ romantizmden geçmeyebilir.

Olduğu gibi kabul edememek
Aslında tek bir ‘aşk’ veya ‘sevgi’ biçimi yok. İnsan her şeye aşık olabilir. Aşk zamanla şekil değiştirir. Bir çocuk için aşk, el ele tutuşmayla eş değerdeyken, bir genç için cinselliği çağrıştırabilir. Tıpkı aşk gibi, cinselliğin de farklı boyutları var. Bu nedenle ilişkinizi birtakım ‘kurallara’ veya ‘kalıplara’ oturtmaya çalışmayın.

Öneri : Her şey eskisi gibi olmak zorunda değil, olamaz da. Her şeyin eskisi gibi olması için mücadele etmek boşuna. Mutlu olmak için ilişkiyi olduğu gibi kabul etmek iyidir.

Bir Travesti Partnere Aşık Olmak…

Aşk duyguların en karmaşığı, en zor tahlil edilenidir. Etkisi altına girenin ruh halini benzersiz bir biçimde değiştirir, çevresine farklı bir enerji yaymasına neden olur. Yolda yürürken istemsizce gülümseyen birini görürseniz o kişi büyük olasılıkla aşıktır. Çünkü aşk mutluluk hormonu harekete geçirir. Ayaklar yere basmaz, algı farklılaşır, tolerans seviyesi ya çok yükselir ya dip yapar. Bir başka insana duyulan aşk anneye, çocuğa, tanrıya karşı hissedilenden farklıdır. Çekim gücü doğal yollardan değildir. İzah edilemez bir bağ kurulur aşık olanla olunan arasında. Diğerlerinden farklı bulmanın, duyguların yoğunlaşmasının nedeni mantıkla açıklanamayacak kadar karmaşıktır.

Tek taraflıysa kişi depresyona girebilir
Kişi “Acaba yaşadığım duygu aşk mı?” diye soruyorsa cevap olumsuzdur. Aşık olan birey ruh haline bir teşhis koymaya çalışmaz; sadece yaşar. Eğer duygular karşılıklıysa aşkın gücü katlanır. İki kişinin çevresine yaydığı enerji dışarıdan fark edilir. Onlar için dünya durur, gözleri birbirlerinden başka bir şey görmez olur. Adeta bir perde dış dünya ile onları ayırır. Salgılanan mutluluk hormonları benzersiz duygular yaşamalarına neden olur. Ama eğer tek taraflıysa ve karşılıksızsa aşık olanı zor bir süreç bekler.

Aşk yerini sevgiye bırakmalı
Sevmek aşktan farklı olarak karşı tarafı kusurlarıyla kabul etmek, desteklemek ve yaşam yolunda birlikte yürümektir. Dalgalı denizin durulması gibi aşk da yerini sevgiye bırakabilirse ilişkiler sağlıklı bir hal alabilir. Ama aşk bittiğinde ilgi de yok oluyorsa bir tarafın ısrarı diğer taraf için eziyet haline gelebilir. Kısacası aşk güzeldir. Piyango biletine ikramiye isabet etmesi gibi nadiren ortaya çıkar, yaşarken göklere uçar, bittiğinde yere çakılır insan. Her güzel duygunun olduğu gibi aşkın da bir sonu olduğunu bilmek ne yazık ki bir işe yaramaz. Çünkü işin içinde duygular varsa ne hesap yapabilir ne de strateji belirlenebilir.

Doğal bir ağrı kesici
Melankoli, içe kapanma, isyan, suçlama gibi duygular birbiriyle yarışır. Kişi dengesizleşir, yaşamın kontrolünü kaybeder ve intihara kadar gidebilecek derin bir depresyona girebilir. Aşk öyle benzersiz bir duygudur ki verdiği haz ile çektirdiği duygusal acı her an yer değiştirebilir. Beslenmek ister ve beslenemezse hormonlar tersine çalışmaya ve bireyi depresyona sokmaya başlar. Bu kadar yoğun olan duygu durumu elbette çok uzun süre devam edemez. Yavaş yavaş ya da aniden perde kalkar, gerçekler, kusurlar belirmeye başlar ve birey hayal kırıklığı yaşar. Hormonlar normal seviyelerine döndüğünde ilgi devam ediyorsa aşkın yerini sevgi alır. Aynı zamanda ağrı kesici özelliği vardır aşkın. Beden ve zihin bu keyifli durumu bozabilecek her etkiyi güçlü bir biçimde bertaraf eder.

Peki Bu Travesti Hayatınızın Aşkı Mı?

Birlikte olduğunuz kişi sizin gerçek aşkınız mı? Bunu anlamak için bazı önemli kıstaslar var. Bunlara bir göz atın ve kararınızı öyle verin!

Bunca yıllık birlikteliğe rağmen ufak jestler yapmayı ihmal etmiyor

Sizin için kapıları açıyor ve artık topuklularla bir adım daha atamayacak hale geldiğinizde sizi taşımayı teklif ediyor.

Sizi olduğunuz gibi kabulleniyor

Ondan daha dağınık olduğunuzu, sürekli bir evcil hayvan istediğinizi ve yemek yapamadığınızı biliyor. Ama O’nun için bunların hiçbir önemi yok.

‘Seni özledim’ sadece bir cümleden ibaret değil

Gerçekten de böyle hissediyorsunuz. Birbirinizi iki saat önce görmüş olsanız bile onu özleyebiliyorsunuz. Gün sonunu iple çekmenizin tek nedeni ofisten çıkmak değil, onu görmeyi de istiyorsunuz.

Ona hayatınızla ilgili her detayı anlatabiliyordunuz

Eskiden aileniz ve arkadaşlarınızla da konuşurdunuz ama onunla tanıştıktan sonra artık onları eskisi kadar çok aramıyorsunuz.

Sizi övüyor mu?

İşte terfi aldığınızda ya da bir sinema bileti kazandığınızda bile başarınızı herkese anlatmadan duramıyor. En büyük hayranınız olduğunu söyleyebiliriz.

Sizin için fedakarlık yapmaktan çekinmiyor

Okulu bitirdiğinizde ya da yeni bir iş teklifi aldığınızda sizinle birlikte başka bir şehre taşınmaktan korkmuyor. Siz de onun için aynı fedakarlıkları yapmaya hazırsınız.

Sizinle aynı değer yargılarına sahip

İkiniz de çocuk istiyorsunuz ve bakımını yarı yarıya bölüşmeyi kabul ettiniz. Gün içerisinde kendinize vakit ayırmak konusunda anlaşabiliyorsunuz. Sizin için hayati değer taşıyan konularda ne düşündüğünü biliyorsunuz, çünkü onunla bu gibi başlıkları konuşmaktan çekinmiyorsunuz.

Geleceğe yönelik planlar yapmak sizi korkutmuyor

Uçak biletinizi iptal edip etmemeniz gerektiğini ya da bir davette sizinle olup olmayacağını düşünmüyorsunuz.

Sizi bıkmadan dinliyor

Bir şey sizi sinirlendirdiği zaman tekrar ve tekrar anlatmanıza izin veriyor. Onun canını sıktığınızı düşünmenize izin vermiyor. Tek istediği sizin mutlu olmanız.

Birden bire çok güzel göründüğünüzü söyleyebiliyor

Üstelik ne saçınıza özen gösterdiğiniz ne de makyaj yaptığınız bir gün! Üzerinizde eşofman olduğunu söylemeye bile gerek yok!

Kavga etmeden tatil yapabiliyor musunuz?

Havaalanında bir anda kavga etmeye başlayıp uçağı iki farklı alanda bekleyen çiftler gördünüz… Ama siz onun yanında her istediğinizi yapabileceğinizi biliyorsunuz.

O’nun önünde utanmadan ağlayabiliyorsunuz

Endişelenmesi gerektiği ya da sadece bir film sahnesine ağladığınız zamanı ayırt edebiliyor.

Ailenizle gayet iyi anlaşıyor

Babanızı veya annenizi hiç tereddüt etmeden arayabiliyor. O orada olmasa bile kuzeninin doğum gününe gideceğinizi biliyor.

Arkadaşlarınıza değer veriyor

Eğer bir arkadaşınızın morali bozuksa onunla birlikte vakit geçirmenizi ya da akşam yemeğine onu da çağırmanızı öneriyor. Uzun zamandır bir arkadaşınızdan bahsetmiyorsanız nasıl olduğunu soruyor.

Her Erkekle Rahatlıkla Konuşabilen Ankara Travestileri

Etrafında dolanıp duran bir adam var ve onunla ne konuşacağını bilmiyor musun? Ya da etrafında dolanmak istediğin bir adam var ve yine de konuşamıyor musun?

İşte erkeklerle konuşmak için birkaç tüyo:

Bir erkekle konuşmayı nasıl ilerletirim
Yeni tanıştığın biriyle sohbeti ilerletmek çoğu zaman zor olabiliyor. Bu aşamada yapılabilecek en iyi şey ortak noktalara odaklanmak. İlgi alanlarını, müzik zevkini, okuduğu kitapları, gezdiği yerleri konuşabilirsin.

Erkekleri soru yağmuruna tutma
Tüm bunları yaparken ilk kez tanıştığın birini soru yağmuruna tutmanın doğru olmayacağını hatırlamalısın. Burada en önemli nokta: Dinlemek. Soru sorup dinleyip, sakince sohbete dahil olabilirsin. Aksi taktirde karşındakini sorguya çekiyormuş gibi görünmek istemezsin.

Erkeklerle sohbet ederken net ol
Öncelikle sohbet etmek istediğin erkekle nasıl bir anlamda ilgilendiğini belirlemelisin. Ondan hoşlanıyor musun yoksa bir arkadaş olarak mı görüyorsun, buna karar vermen gerekiyor.

Tanışma faslı
Uzun süredir tanışmak istediğin bir adam varsa ortak arkadaşlarınızdan faydalanabilirsin. Örneğin; kalabalık bir grup içinde bir sohbet sırasında ona bir soru yönelterek tanışma faslını hızlı bir şekilde atlatabilirsin. Sıradan bir konu üzerine bile sıcak bir sohbet geliştirebileceğini unutma. Karşındakinin bir erkekten ziyade bir insan olduğunu anımsarsan işler yolunda gidecektir.

Telefonlarıma cevap vermiyor
Bu noktada söylenebilecek tek şey şu: Daha fazla diretmeyin. Çok önemli ve elzem bir durum yoksa genellikle birçok insan telefonlarını bir uzuv gibi yanında taşıyor. Aramalarına geri dönmüyor, günlerce ondan haber alamıyorsan bırak gitsin. Olmayınca olmuyor.

Peki şimdi ne olacak
Arkadaş olarak iyi anlaştınız ve bu süreden sonra aranızda neler olacağını düşünüyorsan bir süre daha beklemen gerekiyor. İsterse ilk adımı travesti atabilir.. Bir akşam kahve içmeye davet ederek daha çok zaman geçirebilirsin.

Ben sadece arkadaş olarak kalmak istiyorum
Arkadaşlık ilişkinizden memnunsun fakat onun senden duygusal anlamda beklentileri var… Arkadaşını kaybetmek istemiyorsun yüksek ihtimalle. Bu mümkün değil ne yazık ki. Bir taraf ilişkiyi başka bir yöne taşımak istiyorsa, o artık masum bir arkadaşlıktan beklentilerle dolu bir arkadaşlığa doğru ilerliyor demektir. Yapacağın en doğru şey durumu ona açıkça ifade etmektir. Böylece gerçekten değer verdiğin bir insanı beklentilerle dolu bir bilinmeze sürüklememiş olursun.

Erkeklere ısrarcı olmayın
Bu durum ankara travestileri ilişkilerindeki en büyük çıkmazdan birisi. Bir tarafın fazla ısrarcı olması diğer tarafta kaçınılmaz bir baskı oluşturuyor. Sürekli ilgi odağı olmak boğucu ve korkutucu gelebiliyor. İlk sohbetleri yaptıktan sonra geri çekilmeniz gerekiyor. Zamana bırakmak ve gizem uyandırmak en güzel yollardan birisi… Yani sürekli arayıp sormayın.

Eyvah askerlik anıları dinliyorum
Konu konuyu açıyor, dinledikçe sohbet koyulaşıyor ve askerlik anılarına sıra geldi… Masadan kalkıp “Çok işim var. gitmem lazım…” dersen çok yanlış anlaşılabilir. Burada yapman gereken; ilk anısını anlattıktan sonra sabırla beklemen. İkinci anıyı dinlemek istemiyorsan sırf ondan hoşlandın diye yalandan tebessümlerle konuşmaya dahil olma. Dikkatinin dağıldığını ona hissettirebilirsin. Örneğin askerlik anılarının orta kısmında lavaboya gitmen gerektiğini söyleyip masadan kalkabilirsin. Bu sırada lavaboda biraz zaman geçirsen iyi olur. Onun için de düşünme fırsatı doğar. Yok hala anlamadı ve o çok komik çavuşu anlatmaya devam mı ediyor?Sıkıldığını belli etmenin başka yollarını arasan iyi edersin.

Travesti Partnerinizle Ne Kadar Uyumlusunuz?

Uzmanlara göre, ilişkilerde mükemmel bir uyum olup olmadığını anlamanın 4 işareti var. Fakat bu işaretlere sahip olmamanız, erkek/kız arkadaşınızdan veya eşinizden ayrılmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Yalnızca biraz düzenlemeye ihtiyacını olabilir. İşte hayatınızın eşini bulup bulmadığınızı anlamanın yolları.

Size kendinizi iyi hissettiriyor mu?
Birçok çift, birbirlerinin enerjisini sarsar; hatta taraflar kendilerini ifade etmekte dahi zorluk yaşar. Bunun yerine, ilişkilerde ‘kendi olma’ kuralı geçerliyse, bu doğru yoldasınız demektir. Kendinizi iyi ve rahat hissettiğiniz bir ilişki, mükemmelliğin en önemli göstergesidir.

Ortak ilgi alanlarınız var mı?
Bir çok travesti, bir ilişkiye başlarken dış görünüşe bakarak karar veriyor. Bu nedenle ortak ilgi alanları olmayan, paylaşımda bulunmayan birliktelikler çok fazla. Oysa, çiftlerin birlikte yapmaktan hoşlandıkları en az 2-3 şeyin olması gerekir. Bu birlikte nitelikli vakit geçirme anlamına gelir. Buradaki temel ilke, birlikte vakit geçirirken keyif almak.

İlişkiyi dengede tutmak
İlişkilerde başarılı olan çiftlerin bir çoğu size, istikrarın ve tarafların destekleyici tutumlarının öneminden bahsedecektir. Bu, aynı şeyleri düşünmek veya aynı karakterlere sahip olmak anlamına gelmiyor. Hatta, zıt karakterlere sahip kişilerin daha az problem yaşadığı bilinen bir gerçek. Fakat aradaki dengeyi bulmak, bir ilişkideki mükemmelliğin göstergesi demektir.

Yolculuğa hazır olun
Siz ve eşinizin iyi uyum sağlayıp sağlamadığını anlayabilmek için en kısa sürede bir gezi planlayın. Eğer siz bir çadırda kalmayı istiyorsanız ve istanbul travesti partneriniz bunun delilik olduğunu ve 5 yıldızlı bir otelde kalmak gerektiğini düşünüyorsa, ilişkinin gidişatı için biraz düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Bu tercihler, yaşam tarzının bir göstergesidir ve uzun vadede sorulara neden olabilir. Bu örnek size basit gelmiş olabilir ancak bu şekildeki farklılıklar, ileride bir ev satın alırken veya çocuklar için eğitim tercihi yaparken ortaya çıkacak muhtemel sorunlardır. Eğer seyahat ederken, tercihlerinizi aynı yöndeyse, hayatınızın diğer anlarında da uyum sağlamanız olası gözüküyor.

Bu dört işaret, ilişkinin iyi gittiğini gösteriyor. Bununla birlikte, eşiniz bu işaretleri karşılamıyorsa, bu eşinizi bulamadığınız anlamına gelmiyor. İlişkinin yönünü değiştirebilmek için çalışanız gerektiğini gösteriyor. İyi şanslar!Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!