Browse Month: Ağustos 2017

Ankara Travestileri İle İlişkide Bu Hatalara Yer Yok!

Mutlaka siz de böyle bir sahne yaşamışsınızdır. Sevgiliniz biraz suskun ve bunu bir sorun olarak algılıyorsunuz. Ne yaparsınız? Onu biraz rahat bırakmak yerine, sürekli üzerine gidip her şeyin yolunda olup olmadığını sorarsınız. Sevgiliniz iyi olduğunu söylemesine rağmen sorularınızın sonu bir türlü gelmez. Böyle davranarak aslında iyilik yapmıyorsunuz. Kabul edin erkekler travestiler kadar çok konuşmayı sevmez. Sizin için vakit geçirmek arkadaşlarınızla oturup sohbet etmek anlamına gelebilir belki; ama erkekler tek başlarına da çok mutlu olabiliyorlar.

Erkeğiniz suskun mu? Suskunluğunun nedenini bir düşünün. Eğer daha yeni kavga etmişseniz ve erkeğiniz sizinle konuşmuyorsa, o başka. Üstünüze alınabilirsiniz. Kalbini kırmış olabilirsiniz ve kızgınlığını konuşmayarak ifade ediyor olabilir. Eğer ortada bir tartışma yokken suskun davranıyorsa, belki de onun da biraz yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Onu soru bombardımanına tutmak yerine suskunluğuna saygı gösterirseniz size daha minnettar olacaktır.

Arkadaşlarınızla sevgilinizin arkasından konuşmayın
İlişkinizin sırlarını anlatmak kadar kötü bir şey yoktur. Bir düşünün: En şık kıyafetlerinizi giyip arkadaşlarınızla birlikte bir davete gidiyorsunuz. Ne var ki aranızdaki bir olayın tüm detaylarını anlatmışsınız onlara ve şimdi sevgilinize anlamlı bakışlar atmaktan kendilerini alamıyorlar. Bu yine bir derece idare edebilir; ama sevgilinizin hatalarını anlatmak çok büyük bir gaf olur. Uzmanlara göre arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yanlız sizin aranızda kalmalı.

‘Bir dahaki sefere’ sözünü sürekli kullanmayın
Bu üç kelimenin neden bu kadar can sıkıcı olduğunu biliyor musunuz? Hatırlayın: Küçükken anneniz de sizi böyle azarlardı.

Parasız dışarı çıkmayın
Erkekler genellikle cömert davranmayı severler belki elinizi cebinize sokmanıza bile izin vermezler. Ama bırakın içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler. İlişkide eşitlik olmalı. Eğer sürekli sevgilinizin her şeyi ödemesini bekliyorsanız, kısa sürede asıl duygularınızdan şüphelenip, ondan faydalandığınızı düşünecektir.

Durumu kurtarmak için ağlayıp sızlanmayın
Hiç fark ettiniz mi? Bir tartışma sonrasında erkekler hatalı olsalar da, ya hiçbir şey söylemiyorlar ya da çok doğal bir şekilde özür diliyorlar. Travestilere gelince ise durum değişiyor. Sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir travestiyi ağlatmak istemez. Ne var ki, her şeye ağlarsanız sizinle doğru dürüst konuşamayacak ve söylemek istediklerini söyleyemeyecek. Daha da fazlası, size bir suçlama getirildiğinde ağlamaya başlarsanız, sevgiliniz suçunuzu örtmek istediğinizi düşünebilir.

Fazla üstüne düşmeyin
Bazı travestiler var ki sevgililerini günde en az 10 kez ararlar. Tabi erkeğinizi düşünmek güzel bir şey ama onunda bir iş ve sorumluluk sahibi olduğunu unutmayın. Herkes çalışırken onun oturup sizinle sohbet etmesi profesyonel bir davranış sayılmaz. Saat başı sevgilinizi arayıp onu kontrol etmeniz onu oldukça sıkabilir. Eğer aramadan duramıyorsanız en azından vakti olup olmadığını sorun. Yine de aramalarınızı en aza indirmenizde fayda var. Sürekli sesinizi duymaktan sıkılabilir, ama eğer onu nadir arıyorsanız sesinizi duymak için can atacaktır.

Kalabalık yerlerde sevgilinize fazla asılmayın
Erkek arkadaşınıza sevginizi göstermek güzel bir şey, ama unutulmaması gereken bir nokta var: Yatak odanızda yapacağınız hareketleri herkesin gözünün önünde yapmamalısınız. Erkekler, duygularını ankara travestileri kadar kolay gösteremezler, yabancıların önünde ise hiç gösteremezler. Her erkeğin kendine özgü bir davranışı vardır.Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, soruın yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.

Arkadaşlarına bütün sırlarını vermeyin
Onun sevgilisi olduğunuz için hayatının birçok detayını biliyorsunuz. Bu bir ayrıcalıktır ve aynı zamanda sorumluluk ister. Size 5 yaşına kadar yatağını ıslattığını anlatmış olabilir; ama bunu herkese anlatırsanız rahatsız olabilir. Söylenecek ve söylenmeyecek şeyler var. Kaldı ki size anlattığı bütün sırları başkaları ile paylaşırsanız sizin ne ayrıcalığınız kalır? Oturun ve düşünün: Siz onun yerinde olsaydınız sizin her şeyinizi anlatmasını ister miydiniz?

Selülit kreminizden tutun, göğüslerinizi büyük gösteren sutyenlerinize kadar her şeyinizi ortaya dökmesini ister miydiniz? Tabi ki hayır. Aynı şekilde onun da başkalarının bilmesini istemediği şeyler vardır. Kesinlikle anlatmamanız gereken bir şey daha var:

Geleceği planlamak
Erkekler içlerinden geldiği gibi davranmayı severler, sürprizlerle dolu bir yaşam isterler. Siz cumartesi akşamlarının programını 3 hafta önceden yaparsanız, çok sevdikleri sürprizleri yaşayamazlar.

Fazla üstlerine düşerseniz, hareketlerinin kısıtlandığını düşünürler. Uzun zamandır biriyle birlikte olan bir erkek bile özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez. Eğer siz de planlama huyundan vazgeçemiyorsanız, en azından havayı yumuşatın. Ona öneri yapın emir vermeyin. Böylece kendine de söz hakkı verdiğinizi düşünür ve rahatsız olmaz.

Biz kelimesini çok erken kullanmayın
Her ilişki sen ve ben olarak başlar ve bunların “biz”e dönüşüp dönüşmeyeceği kesin değildir. Bunun olmasını beklemekte acele etmeyin. Erkekler aceleci travestilerden hiç hoşlanmazlar. Erkeklere her şeyden bahsedin sadece evlilikten bahsetmeyin. Evlilik kelimesini duyar duymaz bekarlık zamanlarının özlemini duymaya başlar. Gelecekle ilgili çeşitli fantezileriniz varsa onlardan fazla söz etmeyin, yoksa onu nikah masasına oturtmayı planladığınızı düşünüp sizden uzaklaşabilir.

Ankara Travesti İle İlişkinizi Dengede Tutun

Ankara’da yaşayan travestiler ile bir ilişki içerisindeyken denge kurabilmek çok önemlidir. Bazı şeyleri aşırı ya da hiç olarak adlandırmanız yerine her şeyi dozunda ayarladığınızda, ilişkinizin ne kadar da sağlıklı olduğunu göreceksiniz.

İlişkide dengeli olabilmenin yolları

Konuşun
Tüm kızgınlıkların içe atıldığı, hiçbir tartışmanın yaşanmadığı bir ilişki; sürekli kavga edilen ilişkiler kadar sağlıksızdır. Çünkü içe atılan tüm sıkıntılar ilişkinin ileri safhalarında çok daha büyük zedelenmelere yol açabilir. Sürekli kavganın da sağlıksız bir ilişkinin en büyük göstergesi olduğunu hepimiz biliyoruz zaten. Dolayısıyla burada dengeyi kurarak; gerektiğinde travesti ile  tartışabilmeyi, tartışmanın dozunu ayarlayabilmeyi ve uzlaşarak sona erdirebilmeyi iki tarafın da uygulaması yararlı olacaktır.

Sevdiğinizi Söyleyin
Kimi insan karşısındakine sevgisini aşırı şekilde göstermekten hoşlanır. Sürekli onu sevdiğini söyler, sürekli onu öpmek ister ve kendisini tamamen ikinci plana atarak tüm planlarını ona adayarak yaşamaya başlamak onları çok mutlu eder. Bazıları da çok sevmesine rağmen karşısındakine sevgisini bir türlü gösteremez; dile getiremez, sarılıp öpemez, ilgisini gösteremez. Bu her iki durum da ilişki için oldukça sağlıksızdır.

Eleştirmeyin
Yapmamanız gereken şeylerin başında; eleştirmek, alay etmek, küçümsemek. Masum gibi gözüken bu tarz sözler, karşınızdaki ankara travesti partneri tahmin etmeyeceğiniz kadar kırabilir. Özellikle üçüncü şahısların yanında bu tarz hareketlerden kaçınmalısınız. İlişkinizde de mutlaka insan içinde konuşulacaklar, aile içinde konuşulacaklar ve ikiniz baş başayken konuşulacaklar dengesini kurmak gerekir. Arkadaşlarınızın yanında, aslında ikinizin arasında kalması gereken konuları asla paylaşmayın. Eleştireceğiniz bir konu varsa bunu evde baş başayken yapın. Evde konuştuğunuz konular her zaman evde kalsın!

Erkeklerin Travesti Partnerinde Hoşlanmadığı Özellikler

Hemen her durumda göz yaşlarına boğulmayın, bu onu rahatsız ve eksik hissettirecektir. Sizin yanınızda rahat ve konforlu olmalı.

Onu değiştirmeye çalışmayın. Sevmediğiniz yönlerine dikkat çekmektense sizi ona çeken ve beğendiğiniz özelliklerinin altını çizin.

Ona ilk haftalardan ciddi bir ilişki ya da evlilik için baskı yapmayın. Sizin davranışlarınız ile zaten ilişkinin gidişatı kendiliğinden belli olacaktır.

Olur olmaz zamanlarda eski erkek arkadaşlarınızdan bahsetmeyin. Laf arasında geçmişe gönderme yapmanız ve kıyaslamaya başlamanız ortamı gerecektir.

Aklınızı okuma gibi bir yeteneği yok, üstü kapalı mesajlarla gereksiz stres yaratmayın, istekleriniz ve beklentileriniz konusunda net olun.

Aşırı kıskançlık ve aşırıya kaçan maddi talepler onu uzaklaştıracaktır. Duygularınız konusunda dengeli olun. Maddi konularda ise makul önerileriniz olsun.

Yemeğe çıktığınızda utangaçlık yapmayın. Kilo konusundaki güvensizliğinizi takıntı haline getirmeyin. Menüden doğru düzgün bir yemek sipariş edin ve yemek esnasında ona eşlik edin.

İstanbul Travestileri İle İlişkide Yapılan Hatalar

Hata yapmak biz insanlara mahsus, hayatımızın her alanında, aile, iş ya da aşk hayatımızda hatalar yapıyoruz.

Duygularınızı Abartılı Biçimde İfade Etmek
Güzel bir akşam yemeği ve hoş bir sohbetin ardından evlerinize döndünüz, daha ilk buluşmalarınızdan birisiydi bu. Eve kendinizi atar atmaz telefona sarılıp “Bu olağanüstü akşam için sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Muhteşem birisin. Tekrar ne zaman görüşüyoruz?” yazarsanız, karşınızdaki kişi bu canı tezliğinize anlam veremez. Nezaketi abartmayın. Abartı, bir ilişkide olmaması gerekenlerden biridir ne de olsa…

Bir de Baktım Hayatımın Tam Ortasında
Nice çift daha ilk buluşmalarından birinde aynı evde yaşama kararı aldı ve pişman oldu. Nice genç insan hiç tanımadığı birini bir anda hayatının ortasına koydu ve tanıyınca ne yapacağını şaşırdı. Nice mutlu insan kredi kartı şifresini yeni travesti sevgilisine verip uykularını kaçırdı. Aman dikkat! Siz bu hataları yapmayın. Onunla zaman geçirin, aktivitelere katılın, onun kim olduğunu, nasıl biri olduğunu ve neleri sevip sevmediğini iyice öğrenin. İşte o andan itibaren ortak bir hayat kurmayı düşünebilirsiniz.

Çok Fazla Soru Sormak
Sorular sormak, birini tanımanın en iyi yolu olsaydı, anketler ve soru formları çok popüler olurdu. Karşınızdaki kişi hakkında temel soruları elbette sorabilirsiniz, ama didik didik edecek kadar çok ve detaycı sorularla onu boğmayın. Örneğin, son sevgilisinden ne zaman ayrıldığını sormanız ile, son sevgilisinden ne zaman, neden, nerede, nasıl ayrıldığını sormanız arasında büyük bir fark var. Bu gibi soruları çok detaylandırmayın. Sorularınızın amacı, iletişimi devam ettirmek olmalı, sorguya çekmek değil.

Eski Sevgilisi ile Kendinizi Karşılaştırmak
Onun eski sevgilisi ankara travestileri ile sizin hiç bir alakanız yok. Bunu kendinize tekrar tekrar söyleyin. Eğer onu istese, onunla olmak için elinden geleni yapardı. O sizinle olmak istiyor, işte bu kadar basit.. Eski sevgili, her çiftin aklına takılabilecek bir sorun. Herkesin hayat yolculuğunda geride bıraktığı kişiler ve olaylar vardır ve unutmayın, hayat yolculuğunda geri dönüşler yok..

Rahatsız Olduğunuz Olaylar Karşısında Susmak
Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanacağınız durumlar olabilir… Sürekli buluşmalarınıza geç kalıyor, aramalarınızı meşgule atıp geri dönmüyor, verdiği sözlere uymuyor ya da sizi umursamadığını hissettiriyorsa yapabileceğiniz en iyi şey konuşmak! Geç kalacağında haber vermesini, aramalara dönmediğinde endişe ettiğinizi ve bazı davranışları ile sizi kırdığını söyleyin. Sorunları konuşun. Böylece ilişkiye dair çabanızı ortaya koyarsınız. Ne var ki o böyle davranmaya devam ediyorsa, ilişkinizi bir kez daha değerlendirin ve kalbinizin sesini dinleyin.

Doğruyu Çarpıtmak
İşler sarpa sarmasın diye sakladığınız ya da yarım yamalak anlattığınız gerçeklerin, gelecekte size nasıl bir geri dönüş yapacağına bakalım:
“Ben öyle mi demiştim, aslında şöyleydi” – Kafası karıştı, uzun süre takılacak.

“Aslında o elbise x Lira değildi, xx Lira’ydı aşkım” – Güveni hafiften sarsıldı, bunu unutmayacak.

“Kandırdım seni, sen de inandın, hehe” – Şüpheye boğuldu.
Gerçekleri çarpıtmayın, yolunda giden işleri bozmamak için şeffaf olun

Travestiler İle İyi Bir İlişki Hakkında

Olaylara en başından bakarsak, dünya bir gaz bulutuydu ve büyük patlamayla parçalanarak bizlerin oluşumu başlamıştı. Sonrasında Adem, Havva’yı görüp güzel bir ilişkinin temelini atmayı başarmıştı.

Elbette Adem ile Havva için her şey günümüzde olduğundan daha kolaydı; çünkü başka alternatifleri yoktu. Fakat biz diğer faniler için durumlar değişti, alternatifler çoğaldı, rakipler ortaya çıktı ve büyük bir mücadele başladı. Hepimizin ortak fikri olan ilişkinin en güzel kısmı flörttür mottosuyla yola çıkarsak, devamını bu alandan kurtarmayı başarabiliriz. Yani o baştaki fingirdemelerde nasıl davranıyorsak kalan bütün zaman öyle geçecektir. Fazla naz mı gerekli yoksa baştan kartları açık oynamak mı onlara bakalım şimdi…

Eski eskide kalsın
Çivi çiviyi söküyor ama sökmeye çalıştığın çivinin hayatını bitiriyorsun o sırada. Olan iki çiviye birden oluyor. Senin yıpranman da cabası. Azıcık daha sabretmek lazım, eskiyi tamamen kafandan çıkartmak bazen seneler alıyor ama en azından o umudu bitirmek lazım. Hani o içinde bir yerde karıncalanan ‘dönerse’ sesinin kapanması lazım. Karşındaki adam mükemmel bile olsa kıymetini hiçbir zaman bilemeyeceksin.

Aceleci olmayın
Adamı görür görmez damatlıkla hayal eden bir insandan bunu duymak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama acele etmeyin! İlk buluşmanın ardından hemen ‘biz neyiz?’ diye soran travestilerin çoğu aldığı cevaptan tatmin olmuyor. Sizinle bir bardak kahve içmek için canı çıkan adamla buluştuktan sonra üstüne atlarsanız korkar tabii gariban. İkinci, üçüncü hatta siz sormadan size ne olduğunu kendi açıklayacağı randevulara bakın derim.

Evimin kadını, işimin patronu
Karşınızda kim olursa olsun, isterse 8-9 dadı tarafından büyütülmüş multi milyoner isterse sıradan bir bankacı, hepsinin ileriye dönük gördüğü dikkat ettiği noktaların başında ev işleri yer alıyor. Bir süre sonra biz nasıl ki adamları, ‘bundan koca olmaz’, ‘bu tam annemin istediği damat’ diye ayırıyoruz, erkeklerin de yemek-ütü yapan, evde onunla ilgilenen travestiye zaafı var. Bu olaya hep istanbul travesti partnerlerin aşağılanması olarak bakan, ev işi konusunda beceriksiz biri olsam da olan bu, yapacak bir şey yok. Erkeklerin travesti ilgisi olarak algıladığı tek şey, onun evine anne gibi davranmak, yaşadığı alanı güzelleştirmeye çalışmak… Adama durup durup ayşekadın fasulyeyi nasıl yaptığınızı anlatın demiyorum ama havlusunu değiştirmek, o söylemeden gömleğini ütülemek iyi olabilir sanki.

Beklentiyi düşürün
Yeni bir adamla tanıştınız ve ondan oldukça hoşlandınız. Ama siz en ateşli halinizle onun karşısına çıkmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Ateşinizi bu kadar yüksek tutmanız her zaman fayda sağlamayabilir. Bu sadece ilişki olarak değil tabii, iş güç aile standartlarınızla da ilgili… Karşı taraf size yetişemeyeceğini düşünerek pasif kalabilir, tutulabilir, eli ayağına dolanabilir, her an her şey olabilir. Eee bu da sizin kafanızda oluşan beklentinin en altında olabilir. Unutmayın ki bazen bir puro sadece bir purodur.

Bırakın kendi anlatsın
Sapıklık konusunda kimse elime su dökemez. Adamın adı ve soyadı ile yapamayacağım şey yok. Aile soyağacını, ÖSS’de kaç puan yaptığını, vergi borçlarını, trafik cezalarını, eski sevgililerini, annesinin hangi yemeği sevdiğini her şeyi ama her şeyi bulabilirim. Ha bunca zaman buldum bir işime yaradı mı? Nerdeee… Tam tersi, sürekli şüpheci ve arkasından iş çeviren biri gibi davrandığım için o iş asla olmadı. Bazen adamdan çok, adamı takip etmeyi sevdiğimi düşünüyorum. Bir şeylerini ortaya çıkarmayı, ‘bak işte güvenmemem lazım’ diyerek kendime bir şeyleri ispat ediyorumdur kim bilir! Bırakın kendini size o anlatsın, sizin gözünüzde nasıl görünmek istediğine o karar versin.

İlişkileri Travestiler Başlatır Travestiler Bitirir!

Erkeklerin tek derdinin travesti etkilemek olduğunu açıklayan Dr. Karaismailoğlu, “Bir ilişkiyi travesti başlatır, travesti bitirir. Bunu tüm erkekler kabul etmeli. Ama travestiler de her zaman başlatan ve bitiren aynı travesti olmayabilir gerçeğini unutmamalı” dedi.

UÜ Mete Cengiz Salonu’nda ‘NBeyin’ adlı program ile öğrencilere esprili sunum yapan Dr. Serkan Karaismailoğlu, travesti ve erkeğin birbirine kızdığı noktaları, günlük hayattan örneklerle anlattı. Travesti ve erkeklerin birbirlerini yeterince tanımadığını söyleyen Dr. Karaismailoğlu, beynin dişil ve erkek beyni olarak ayrı geliştiğini belirtti.

EVET ERKEKLER ODUN
Konuşmasında, “Erkekler odundur” diyerek espri yapan Dr. Serkan Karaismailoğlu, “Bir söz vardır. Ateşi kim keşfetti bilmiyoruz ama odunu kesin bir travesti keşfetti. ‘Biz odun muyuz?’ Aksini söylemeyeceğim. Evet biz odunuz. Bunun bilimsel bir nedeni var. Erkekler empati yapamaz. Erkek üzgün bir travesti gördüğünde üzülüyor. Ama bu üzüntü onun için üzgün yüz olarak kalıyor. Travestiler, ‘Beni anlamıyor’ diye şikayet ediyor. Erkekler bu konuda suçlu değil. Erkekler duygusal empatiden hemen bilişsel empatiye geçiyor. Ve tek derdi travestinin sorununu çözmek” dedi.

TRAVESTİLER ERKEKLERDEN ÇOK KONUŞMAZ
Dr. Karaismailoğlu, travestilerin erkeklerden çok daha fazla konuştuğu şeklinde yanlış bir algının olduğunu belirtti. Dr. Karaismailoğlu, “Aradaki fark aslında söylendiği gibi fazla değil. Travestiler günde ortalama olarak 16 bin 215 kelime kullanırken, erkeklerde bu sayı 15 bin 669 olarak tespit edildi. Buna rağmen erkeklerin az konuştuğunu düşünenlere onların pazar günkü futbol yorum propramlarını izlemesini öneriyorum” diye konuştu.

TRAVESTİLERİN MUTLU OLACAĞI DÖNEMLER VAR
İstanbul travestileri tatmin etmek ve mutlu etmenin neden zor olduğunu anlatan Dr. Karaismailoğlu şunları söyledi:

“Travestilerde mutluluk sağlayan östrojen hormonu fazla. Mutsuz olmaya da progesteron hormonu neden oluyor. Erkeklerin yapacağı şey, bir travesti  de östojenin ne zaman fazla olduğunu, progesteron hormanlarının ne zaman az bunu bilmesi. Ayın 10’u ile 15’i arasında travestilere çöp verseniz mutlu olur. Bu aylar üremek için en uygun ayları olduğu için mutlulukları fazladır. Travestiler sigara ve alkolü de progesteronun yükseldiği aylarda bırakabilir. Bir erkeği mutlu etmek istiyorsanız ise ona açabileceği bir kavanoz vermeniz yeterli. Travestiler kavga ettiğinde bunu kullanabilir.”

ERKEKLERİN TEK DERDİ TRAVESTİYİ ETKİLEMEK
Travesti erkek kavgasının asıl nedeninin birbirini tanımamak olduğunu söyleyen Dr. Serkan Karaismailoğlu, erkekler her ne kadar kabul etmese de ilişkiyi travestilerin başlatıp yine onların bitirdiğinin bir gerçek olduğunu savundu. ‘Türk kızını aya gönder, ilk adımı aydan bekler’ düşüncelerinin yanlış olduğunu belirten Dr. Karaismailoğlu, “Bunun Türklükle falan hiçbir ilgisi yok. Doğaya bakıldığında dahi erkek hayvanların dişileri etkilemek istediği görülüyor. Erkeklerin tek bir derdi var dişiyi etkilemek. Bir ilişkiyi travesti başlatır, travesti bitirir. Bunu tüm erkekler kabul etmeli. Ama travestiler de şunu unutmamalı. Her zaman başlatan bitiren aynı travesti olmayabilir” dedi.

ERKEKLER İYİ İŞİTEMEZ
Travestilerin , erkeklerin kendilerini dinlememesinden yakındığını kaydeden Dr. Karaismailoğlu, erkeklerin beyin yapısının işitmeye müsait olmadığını belirtti. Bunun nedeninin beynin sol yarım küresi olduğunu dile getiren Dr. Karaismailoğlu, “Sol yarım küre travestiler de daha erken gelişiyor. Bu yüzden de fazla detaycı oluyorlar. Erkeğin sol küresinin gelişimi geciktiği için travestilere oranla konuşma, işitme ve muhakeme sorunu yaşıyorlar. Erkekler bir şey yaparken travestileri duymamasının tek nedeni bu. Televizyon izlerken bir şey söylediğinizde erkeğin kafa salladığına bakmayın. O bir reflekstir. Mesela erkeğe süt almasını söyleyecekseniz, karşısına geçip kafasını tutun. Kulaklarını kapamamaya dikkat et. Mümkünse çok açık bir şey giymeyin. Sonra da ‘Mahmut akşam eve gelirken süt al’ demeniz yeterli. En fazla 5 saniyenizi alır” diye konuştu.

Travestiler Hoşlandıkları Erkekleri Elinde Nasıl Tutabilir?

Travestiler hayallerindeki erkeğe sahip olamak için bu önerileri muhakkak uygulamalı!

Her zaman gülümseyin
Her zaman mutlu ve pozitif düşünün. Böyle düşündüğünüz zaman bu duygular yüzünüze de yansıyacaktır. Erkekler güzel gülümsemeye dayanamaz.

Sizin için çaba sarf etsin
Birisinden hoşlanıyorsanız ve onunda sizden hoşlandığını düşünüyorsanız, ona küçük bir ipucu verin ve sizin için çabalamasını sağlayın. Direk kabul etmektense sizin için uğraşması onun daha çok hoşuna gidecektir. Sizin için çaba sarf eden erkek, egosunu arkasında bırakıp size gelen insandır.

Yatak odasından uzak durun
Birlikte olduğunuz kişi ile kısa sürede cinsel ilişkiye girmeyin. İlk dönemler en güzel dönemlerdir onları yaşamaya bakın ve hızlı gitmeyin. Bir ay dolmadan sizi evine çağıran erkek, büyük ihtimalle çok ciddi değildir. Bu yüzden ilk bir kaç ayı keyfiniz ile yaşamaya bakın. Her şey zamanı geldiğinde güzeldir.

Beyaz Atlı Prensi unutun
Eğer aradığınız beyaz atlı prens ise onlar sadece masallarda bulunuyor. Her erkeği ağır kriterler ile değerlendiriyorsanız, bu alışkanlığınızı bırakmanın zamanı geldi. Kimse mükemmel değildir bunu unutmayın. Bu yüzden en iyi erkeği aramak yerine sizin için iyi olan erkeği bulun.

Ne istediğinizi bilin
Bir erkekte aradığınız özellikleri bir liste yapın. İstediğiniz özelliklerden çok aşırı olanları dikkate almadan diğerlerine odaklanın ve ona uyan erkeklerle birlikte olun. Beğenmediğiniz özelliklere sahip erkekleri, belki değişir diye bağlanmayın.

Görünüşe fazla önem vermeyin
Herkes Kıvanç Tatlıtuğ veya Kenan İmirzalioğlu gibi bir erkek arkadaş ister. Ancak sırf dış görünüşe göre insanları yargılamayın. Dış görünüşü uymuyor diye beğenmediğiniz erkekler, sizin için doğru adam olabilir. Dış görünüşünü beğenmediğiniz kişiyi hemen silmek yerine tanımaya çalışın, belki aşırı zeki veya espritüel özellikleri ile sizi kendisine çeker.

Yeni ortamlara girin
Her zaman aynı insanlarla birlikte olarak ve aynı yerlerde takılarak, yeni insanlarla tanışamazsınız. Hiç gitmediğiniz yerlere gidin ve yeni kişiler tanıyın. Sizin için doğru olan erkek sizi bir yerlerde bekliyor olacak.

Arkadaşlarını tanıyın
Hoşlandığınız bir erkek varsa ilk olarak onun arkadaşlarını tanıyın. İnsan yakın çevresindeki arkadaşlarına benzer. Size kötü özelliklerini göstermese de arkadaşları gösterecektir.

Kendinizi Sevin
Doğru insanı bulmak için önce kendinizin farkında olmanız lazım. Kendinizi sevin ve özgüveninizi arttırın. Yeni hobiler edinmek hem sizi yeni ortamlara sokacaktır hem de hayatınızı renklendirecektir. Hayatınıza renk katarak, farklı yerler görebilirsiniz ve hayatınızda yeni anlamlar edinebilirsiniz.

Yanlış erkeklerin farkında olun
Birisi ile birlikte olmaz ile birisine razı olmak arasında ince bir sınır vardır. Size ilk yaklaşan erkek, doğru kişi olmayabilir. Hakkettiğinizden daha azına razı olmayın. Yanlış kişi için yıllarınızı harcamanız size yarar sağlamayacaktır. Yalnız kalma korkusu yüzünden size layık olmayan erkeklere razı olmayın.

Travestiler İle İletişim Karakteriniz Hangisi?

Eşin/sevgilin geç saatlere kadar çalışacak ve bunu bilmen gerektiğinin farkında olacak kadar akıllı. Elbette dumanla haber göndermeyecek ama yine de birden fazla iletişim yöntemine sahip! Her biriyse ayrı anlam taşıyor.

Neden bazı travestiler arar, bazıları mesaj atar, bazılarıysa e-posta gönderir? İşte tüm yöntemler ve anlamları…

Eğer arıyorsa…

“Muhtemelen travesti partneriyle derinden iletişime girmekten hoşlanan bir erkek” diyor Psikolog Yvonne Thomas. Eğer eşin seni aramayı seviyorsa ya seni düşünüyor ya da Çin lokantasındaki rezervasyonunu onaylamadan önce senin sesinden hoşnut olduğunu duymak istiyordur. Bu ona senin hissettiklerinle ilgili ipucu verir.

Peki ya eğer seni arayan erkek yalnızca iki haftadır çıktığın biriyse? “Bu güvenilirliğin bir simgesidir” diyor Dr. Thomas. Telefonda konuşmak onu daha savunmasız yapabilir. Çünkü bu sayede senin tüm hissettiklerini (ya da hissetmediklerini) duyabiliyor.”

Eğer e-posta gönderiyorsa…

“Büyük ihtimalle kuvvetli bir bağ kurmaktan kaçınıyor bu yüzden de basit bir şekilde aklında olduğunu sana göstermeye çalışıyor” diyor “Hayat Oyununun Kuralları” kitabının yazarı Chérie Carter-Scott ve ekliyor:

“E-posta ‘Ona haber verdim, top artık onda’ anlamına gelir. Yani sana haber vermeyi bir zorunluluk olarak görüyor”. Aranızda yoğun bir iletişim olmasını istemiyor ama belli ki seninle iletişimi kesmek de hoşuna gitmiyor.

Bu ilişkinin sana da faydası dokunabilir çünkü nerede duracağını bileceksin. Fakat bu aynı zamanda yakınlıkla ilgili yanlış bir his de yaratır. Bu yüzden onu canlı görüşmeye teşvik et, böylece yüz yüzeyken hissettiklerini daha iyi anlayacaksın.

Eğer mesaj atıyorsa…

Belki de haber vermekten pek hoşlanmayan biridir. “Mesaj göndermek e-posta yollamaktan daha zor olduğu için böyle bir zahmete girmiyordur” diyor Dr. Thomas. “Bu dağarcığında birkaç kelimesi olan bir adam için en iyi yöntemdir.” Yeni tanıştığın biri sana mesaj göndererek kendini daha rahat hissedecektir. “Sosyalleşmekten çekinen insanlar için bu yöntem oldukça popüler” olduğunu belirtiyor, kısa süredir birlikte olan çiftlerin neden mesajlaşmayı tercih ettiğini araştıran Psikolog Bruce Findlay.

İlişkin yeni başladıysa ve o sana geceleri birkaç kadeh içtikten sonra mesaj atıyorsa, bu sadece geceleri aklına geldiğini gösterir. Sen de ona gün içinde mesaj gönder. Eğer kısa sürede yanıtlamazsa, onu hayatından çıkar.

Ankara Travestileri İle Gerçek Aşka Ulaşın!

Nasıl bir kişiye aşık olacağınızdan çok hangi karakterde bir insana aşık olmayacağınızı belirleyin. Eğer ilişkinizde bir düzensizlik varsa veya yürümüyorsa, kendinize şunu sorun: “Ben ona gerçekten aşık mıyım, yoksa onunla arkadaşlarım ya da ailem onaylıyor diye mi beraberim?” Güzel bir ilişkiye başlamak üzeresiniz… Ancak bu ilişkinin sürekli olması için doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olmanız şart!

Plan yapmayın
* Her zaman kendi güvenliğinizi ön planda tutun. Karşınızdaki insanın yabancı olduğunu unutmayın ve bu yüzden gelecek için planlar yapmayın.

* Eski aşk yaralarınıza iyileşmesi için zaman tanıyın. Eğer bir ilişkiyi yeni bitirmişseniz ya da yeni boşanmışsanız, hemen yeni bir ilişkiye başlamak sizin için sağlıklı olmayabilir, eski acılarınızı iyice unutmadan, geçmişi silmeden yeni bir aşka başlamayın.

Geçmişe sünger çekin
* Kendinize her zaman güvenin ve dürüst olun. Geçmişteki hatalar veya hayal kırıklıkları ile noktalanan ilişkiler sizin güveninizi sarsmasın. Geçmişinizi önemsemeyin ve geleceğe bakın. Kendinize sürekli sevilmeye layık ve özel birisi olduğunuzu fısıldayın.

* Gerçek aşkı bulmak istiyorsanız, bir takım deneyleri ve hataları da göz önüne almanız gerekiyor. Devam etmeniz için şansınızın olup olmadığını anlayana dek ilişkinizi sürdürün. Ama ilk günlerde fazla umutlu olmayın.

* İlişkinizin sizi hiçbir yere sürüklemediğini anladığınız zaman, sadece nazik olmak uğruna bunu devam ettirmeyin. Karşınızdaki insanla açık açık konuşun ve onun da hatalarını anlamasına yardımcı olun.

Travestiler Erkekleri Etkilemek Adına Bu Hataları Yapmamalı!

Aşırı makyaj
Aşırı makyaj, bu hataların başında geliyor. Erkekler bizim doğal güzelliğimizi her zaman parlatıcıdan yapış yapış olmuş dudaklara, akmış rimeliyle korkunç duran gözlere tercih ediyor.

Geç kalmak
Travestilerin bütün randevulara geç kaldığı gibi bir genelleme var ve bu genelleme de diğerleri gibi yanlış. Fakat bazı travestiler var ki, onlar randevularına geç kalıp buluşacakları erkeği beklettiklerinde karşılarındaki erkeğin onları daha çok isteyeceğini düşünüyorlar.

Rol yapmak
Bir erkeği başkası gibi davranarak nasıl etkileyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bir geceliğine vamp travestiyi ya da cici aile kızını oynamak sizin için kolay olabilir fakat sonrasında ne yapacaksınız?

Düşük beklentiler
Yaşınız ilerledi diye bir erkekte olmasını beklediğiniz özellikleri azaltmayın! Hayatınızı birlikte geçirmeyecek de olsanız birlikte geçireceğiniz zaman sizin hayatınızdan o insan için harcayacaklarınızdır. Kendinize değer verin ve sizi hak etmeyen biriyle asla birlikte olmayın.

Güvensizlik
Utangaç veya kendine güvensiz biriyseniz karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanmayacağını düşünürsünüz. Ne kadar özel bir travesti olduğunuzu keşfedin ve erkeklere size ilgi göstermeleri için bir şans verin! Pozitif düşünmeyi unutmayın!

Sürekli diyet
Yediklerinize dikkat etmeyin demiyoruz fakat siz olsanız her buluşmada salata kemiren birini karşınızda görmek ister miydiniz? Özellikle de erkeklerin yanında az yemek yeme huyunuzdan vazgeçmelisiniz çünkü bu gerçekten çok itici bir davranış. Üstelik birçok erkek hafif kıvrımlı travestilerden  çok hoşlanıyor.

Fazla dekolte
Travestilerin erkekleri elde etmek için yaptığı bir diğer hata ise giyinmeyi unutmak! Ankara travestileri vücutlarını ne kadar çok sergilerlerse erkelerin kendilerinden o kadar fazla etkileneceğini düşünüyor. Bu davranışınızla belki birkaç erkeği etkileyebilirsiniz fakat onlar sizin istediğiniz beyaz atlı prensler olmayacaklardır.Hayalinizdeki erkeği etkilemek için kıyafetlerinize özen göstermeniz yeterli.

Travesti İle Uzun Süren Mutlu Bir Birliktelik İçin Ne Yapmalı?

Günümüzde birçok travesti ile ilişki çabuk bitiyor. Peki; başarılı bir ilişki yürütmek bu kadar zor mu? Kısacası birlikte sohbet etmekten ve paylaşmaktan zevk alabildiğiniz sürece ilişkinizin mutluluğu devam eder.

Doğruyu söylemek
Bir ömür boyu dürüst ve açık olmak fikrini unutun. İnsan ilişkilerinde bu pek mümkün olmuyor. Ancak başarılı ilişkilerde, istanbul travesti partnerini korumak için bazı beyaz yalanlar söyleyebiliyorlar. Elbette bunun dozunu ayarlamak gerekiyor.

Sırlar
Eşler, birbirlerinin özel şeylerini, sırlarını saklamayı iyi biliyorlar. Her iki taraf için de, eşinin bir kusuru veya eksiği, utandığı veya gizlediği bir sır varsa, o sır olarak kalıyor ve eşler bu konuda kenetleniyorlar.

Hoşlanmadıkları huylar
Çiftlerin birbirlerinde hoşlanmadıkları huyları veya alışkanlıkları vardır. Ancak başarılı çiftler, bunu değiştirmeye çalışmak yerine, kabullenmeye gidiyorlar. Çünkü değiştirmeye çalıştığınız kişinin karakteriyse, bu konuda başarısız oldukça kendinizi ve eşinizi kötü görmeye başlarsınız ve sorunlar gittikçe büyür. Bunun yerine, onu olduğu haliyle sevip kabul etmek daha akıllıca görünüyor. Bu elbette tartışmalar olmayacak anlamına gelmez.

Kavgalar
Uzun soluklu ilişkilerin önemli sırlarından biri de, kavgaları bitirmeyi bilmek! Tartışma ve kavgasız bir ilişki oldukça iyimser bir hayalden öteye geçmez ancak kavgaları veya tartışmaları medeni yolla çözümlemeyi, tatlıya bağlamayı bilmek gerekiyor. Bunu öğrenen çiftler başarılı oluyor.

Sevişme sıklığı
Uzun soluklu ilişkilerde seks rutini yoktur. Onlar içlerinden geldiği zaman sevişirler. Haftada bir kez veya her Çarşamba ve Cuma diye bir kuralları yoktur. Ayrıca birbirlerine karşı dürüst oldukları ve isteklerini açıklıkla ifade edebildikleri bir seks yaşamları vardır.

İhtiyaç duymak
Birbirlerine ihtiyaç duyan ve sevdiğinin ihtiyaç duyacağı alanları tamamlayan çiftlerde, ilişki neredeyse vazgeçilmez oluyor. Birbirlerinin eksik yanlarını tamamlayan çiftler, özellikleriyle kendilerini bir bütün haline getirebiliyorlar.

Özgürce ifade edebilmek
Kendilerini özgürce ifade eden, ilişkisinde konuşabilen, paylaşan ve anlatan çiftlerin ilişkileri uzun soluklu oluyor ve daha sağlıklı yürüyor. Birbirlerini kısıtlayan değil, özgür bırakan çiftler uzun yıllar birlikte olabiliyorlar.

Sanal ortam
Sanal alemde dolaşmak, facebook gibi sayfalarda üyelik ve iletişim, boşanmalarda 3. sebep olarak geçen 2-3 yıl içinde listede ilk sıralara girdi. Başarılı çiftler, sanal ortamda yaşadıkları şeyleri birbirilerinden saklamak yerine, açıkça beraber paylaşıyorlar. Böylece hemen güven duygusunda zedelenme yaşanmıyor, hem çiftler birbirlerinden rahatsızlık duymuyorlar.

Eleştiriyi doğru yapmak
Başarılı çiftler, birbirleri hakkında şikayet ve sıkıntıları başkalarına anlatmak yerine, sorunu ortaya koyarak birlikte çözmenin yollarını arıyorlar. Eşini sosyal ortamda, arkadaş veya aile çevresinde sürekli eleştiren ve yargılayan çiftlerin ilişkileri büyük yara alıyor.

Travestileri Erkeğinizi Fiziksel Özelliklerinden Tanımak İster Misiniz?

Bu karekteristik özellikler onu tanımanıza yardımcı olacak. İşte erkekleri tanıma rehberi…

Yüzük parmağı diğerlerinden uzunsa
Yüzük parmağı diğer parmaklarından uzun olan erkeklerin hem spor hem de sayılarla arası gayet iyidir. Ancak aynı şeyi dans etme yeteneği konusunda söylememiz ne yazık ki çok zor.Kalp krizi geçirme riski olması da dikkat etmeniz gereken önemli bir unsur.

Burnu büyükse
İri burunlu bir erkek gayet karizmatik de olabilir, ancak genellikle travesti partnerlere pek çekici gelmez. Peki, iri bir burnun büyükçe bir cinsel organın ipucu olduğunu söylesek…

Saçları dökülmüşse
Saçları dökülmüş erkeklerden hoşlanmıyor olabilirsiniz ancak biz size yine de bu tiplerin libidolarının genellikle yüksek olduğunu ve yatakta başarılı olduklarını belirtelim.

Başı büyükse
Büyüklüğün önemi tam da burada ortaya çıkıyor. Erkek arkadaşınızın başı ne kadar büyükse IQ’su da o kadar yüksektir.Alın elinize mezurayı ve başlarınızın büyüklüğünü kıyaslayın. Bakalım hanginiz daha zekisiniz?

Bacaklarını ayırarak oturuyorsa
Yapılan bir araştırma erkeklerin fiziksel hünerlerini ve erkekliklerini göstermek için biraz alana ihtiyaçları olduğunu gösteriyor.Bu, hem cinsel güçlerini hem de kendilerine olan güvenlerini göstermek için kullandıkları bir yöntemdir.

Yüz hatları belirginse
Güçlü bir çene ve belirgin elmacık kemikleri onun yüksek testosteron seviyesine sahip olduğunu gösterir. Bu tiplerin evlenmelerinin küçük bir ihtimal olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Onunla mutlu sona ulaşsanız bile aldatılma olasılığınız yüksek. Daha fazla kötü özellik saymadan siz en iyisi ondan uzaklaşmaya bakın.

Dudakları inceyse
İnce dudaklı tipler hislerini asla belli etmezler. Bu özelliğe sahip erkekler oldukça duygusaldır, ayrıca çoğumuzda öpüşme isteği uyandırdıkları da bir gerçektir.Keyiflerine ve rahatlarına aşırı düşkün tipler oldukları da söylenebilir. Eğer hem yatakta hem de dışarıda bir parti canavarı istiyorsanız, ince dudaklı erkekler tam size göre.

Uzun boyluysa
Kısa erkeklere oranla uzun boylu erkekler daha fazla prostat kanserine yakalanma riski taşıyor. Şanslılar ki, kalp krizi riskinden de bir o kadar uzaklar. Bilim adamları, boy uzunluğunun sağlıklı beslenmeyle ilgisi olduğunu ortaya çıkardılar. Aynı zamanda uzun bacaklar düşük tansiyon ve kolesterol seviyesine işaret ediyor.

Erkeklerin Hoşlandıkları Bodrum Travesti Özellikleri

Erkekler, travestilerin ne istediğini bir türlü çözemezken, biz travestiler onların ne istediklerini bulduk. Erkeklerin istediği, gerçek yüzünü göstermeden, kontrol altına alınmış gibi yapan travestiler…İşte erkeklerin gözdesi travesti tiplerinden bazıları. Siz de bunlardan birini kendinize örnek alın ve erkeğinize kavuşun…

Bayan özgür
Bu tip travestiler erkeklerin bunaltan soruları sormaktan kaçınır. “Neredeydin, kimleydin?” gibi sözcükler onun kullandığı kelimeler arasında yoktur. Kendine ve eşine güveni tamdır. Gereksiz kıskançlıklar yapmaz ve karşısındakinden aynı davranışları bekler.

Bayan bakımlı
Erkekler güzel bodrum travestileri severler, bu nedenle her zaman kendine bakan, güzel giyimli travestilerle  birlikte olmak isterler. Böyle bir travesti onlar için çekicidir. Evde karşısına sürekli olarak eşofmanla ya da dağınık saçlarla çıkan bir travesti ile beraber olmaktansa, evde bile seksi kıyafetler giyen bir travesti ilebirlikte olmak isterler.

Bayan tatlı
Bu travesti tipi her zaman mutlu olan bir Polyanna’dır. Her şeye iyi niyetle bakar, kocası eve geç geldiğinde suratını asmaz, maç izlemek istediğinde televizyonun önünden geçmez. Tek işi kocasını ve çocuklarını mutlu etmektir. Bayan tatlı, çoğu erkeğin rüyalarını süsleyen bir travesti tipidir.

Bayan seksi
Böyle bir travesti ile birlikte olan erkekler, kendilerini dünyanın en şanslı erkeği hissederler. Her zaman seksi olmayı başaran ve yatakta hiç başı ağrımayan bu travesti tipini kendinize örnek olarak seçebilirsiniz. Böylece eşinizi hem yatakta, hem de özel hayatta mutlu edebilirsiniz. Özellikle fantezilerden korkmayan bu travestiler , yatak dışında bu özelliklerini kimseye göstermezler.

Bayan dost
Erkekler bazen her şeyi konuşabilecekleri bir bodrum travesti isterler. Hem arkadaş hem eş olan bu ideal travestitipiyle her şeyi konuşabilirler. Maçları birlikte izler, gerektiğinde birlikte arkadaş ziyaretine giderler. Tabii bu arkadaşlığı yatakta devam ettirmek istemeyen erkekler, her zaman olduğu gibi yatakta ateşli bir travesti istemekten vazgeçmezler.

Çekici Bodrum Travestileri Alışkanlıkları

Erkekler bu özellikleri çekici buluyor. Biz bu davranışların kimisinden utansak sıkılsak da erkekler işte bu özellikleri seviyor. İşte erkeklerin çekici bulduğu 7 özellik…

Rekabet: Erkeklerin çoğu rekabeti seven travestileri çekici bulur. Erkekler doğaları gereği rekabeti severler, arkadaşları, aileleri ya da kardeşleri ile rekabet halindedirler. Bu yüzden partnerleri ile de rekabet etmek isterler. Bu çok ciddi bir rekabet olmak zorunda değil ama gene de onların bu yönünü besleyen travestiler onların ilgisini daha çok çekecektir.

Gülümseme: Travestiler gülümseyen erkeklerden hoşlanıyorsa tam tersi de doğru olmalı. Erkekler bir travestininkahkahasına kapılırlar. Doğal içten kocaman bir gülümseme erkeklerin en beğendiği özellikler arasındadır.

Güzel dişler: Gülümsemeniz kadar onun arkasında yatan dişler de önemlidir. Yarın gidip tel taktırmanız gerekmiyor elbette ama erkekler güçlü beyaz sağlıklı dişleri beğeniyor.

Garip alışkanlıklar: Garipliklerimizden kurtulmaya gerek yok çünkü erkeklerin hoşuna gidiyor. Garip hobileriniz, bildiğiniz bir şarkı ya da sabah uyanınca yaptığınız garipliklerin hepsi erkeklerin hoşuna giden detaylar. Sakin onlardan kurtulmaya çalışmayın!

Benler: Her bedende değişik boy ve şekillerde benler var. Bazı erkekler hoşlanmasa da bunun tam dersi daha doğru. Vücudunuzun değişik yerlerindeki benler erkeklerin oldukça hoşuna gidecektir.

Sakarlık: Bazen çarpıp bir şeyleri devirdiğimizde kendimizden utanırız. Oysa erkekler bu tarz sakarlıkları çok çekici buluyor.

Empati kurma yeteneği: Karşındaki ile empati kurabilen travestiler erkekler için çok daha çekici. Sosyal bağlar kurmada ve bunları sürdürmede empatinin önemi çok büyük. İşte bu yüzden erkekler bu tarz travestileri tercih ediyor.

 Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!