Browse Month: Ocak 2018

Kocalarını Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri

İstanbul Travestileri İle Birlikte Olan Kişilerin, Birbirini Uzun Süredir Tanıyan Iki Tenin Seks Hayatının Bittiğine Inanıyorsanız Fena Halde Yanılıyorsunuz.Eğer Kendinize Güvenir Ve Biraz Hayal Gücünüzü Çalıştırırsanız Sizi Karşılıklı Baştan Çıkacağınız Eğlenceli Saatler Bekliyor Demektir.

Dikkat Etmeniz Gereken, Kocanızı Baştan Çıkarırken Sizin De Baştan Çıkmanız.Yoksa Sadece Onun Isteklerini Yerine Getirmeye Çalışan Kurmalı Oyuncağa Dönersiniz Ve Uzun Vadede Kocasını Baştan Çıkarabilen Ama Kendisi Hiç Mutlu Olamayan Bir Travesti Olur Çıkarsınız.

Kısık ışık Iyidir
Kısık ışık Defoları Örter.Hem Göstermek Istemediklerinizi Size Saklar, Hem De Görmek Istemediklerinizi Size Göstermez.Hayal Gücünü Çalıştırmayada Yardımcı Olur.

Gözlerini Bağlayın
Sadece Görsel Uyarıcılarla Baştan Çıkılmaz.Hayal Gücü Yada Imajinasyon Her Şeydir.Gözlerini Bağlayın Ve Ona Sorular Sorun.Birkaç Örnek: “şu Anda Üzerimde Ne Var?” “ne Renk?” “dokusu Nasıl?” “onlara Dokunmak Ister Mısin?”

Dokunun
Harekete Geçen Hayal Gücünün Ilk Tamamlayıcısı Dokunuşlardır.Parmaklarınızın Uçlarını, Tırnaklarınızı Hissettirecek Biçimde Vücudunda Gezdirin.Eğer Bu Keyif Uzun Sürsün Istiyorsanız, Bacak Içlerini Ve Karnını En Sona Bırakın. İstanbul Travestileri Ellerini De Kendi Bedeninizde Gezdirin.Ancak Bu Süreci Tamamen Siz Yönetmelisiniz.Aksi Halde Erkeğin Dokunuşları Hoyratlaşabilir.Siz Onu Kendiniz Için Baştan Çıkarmak Istiyorsunuz, Hemen Boşalmasını Değil.

Mahrem Kokunuzu Ona Duyurun
Yeryüzünde Dişilik Kokusuna Karşı Koyacak Bir Erkek Yoktur.Kulaklarınızın Arkasına Kendi Kokunuzu Sürün.

Kısık Sesle Ve Yavaş Konuşun
Normal Sesiniz, Hızlı Konuşma Gündelik Yaşamın Sesidir Ve Bir Koşturmacayı Hatırlatır.Kısık Ses Ve Biraz Yavaşlamak Mahremiyete Vurgudur.

Onu Övün
Aslında Ne Düşündüğünüzün Bir Önemi Yok.Bedenini, Performansını, Size Nasıl Keyif Verdiğini Anlatarak Onu Övün.

Ne Istediğini Sorun
Muhtemelen O Zaten Size Neler Istediğini Söylemiştir.Ama Yine De Sormanız Onun Gururunu Okşayacaktır.Burada Önemli Olan Onun Istediklerinin Sizin Için Dayanılmaz, Katlanılmaz Olmamasıdır.Bu Tür Bir Durumda “tamam… Ama Önce…” Deyin Ve Yukarıda Sıraladığımız Maddelerden Birini Harekete Geçirin.

Ankara Travestileri İle Evde Yapılabilecek Aktiviteler

Ankara Travestileri ile Romantik Buluşmanıza İlk Adımı Ona ‘Senin İçin Yemek Yapacağım’ Teklifiyle Atın.’erkeğin Kalbine Giden Yol Mıdesinden Geçer’ Sözünü Doğrularcasına Bu Teklifinize Büyük Bir Mutlulukla Cevap Verecektir.

Evinizin Temiz Ve Düzenli Olmasına Özen Gösterin.Kırmızı Bir ışık Alarak Her Hangi Bir Masa Lambanıza Takabilir Evi Loş Bir Şekilde ışıklandırabilirsiniz.
Kırmızı Dikkat Çeken Ve Merak Uyandıran Bir Renktir.

Sadece Özel Davetlerde Kullandığınız Kadehler, Mumlar, Masa Örtüsü Ve Mınderler Bu Özel Gece Için Kullanılabilir.Vazonuzu Çiçeklerle Donatmayı, Fonda Romantik Bir Müzik Çalmayı Ihmal Etmemelisiniz.Birkaç Küçük Dokunuşla Evinizin Inanamayacağınız Kadar Romantik Bir Atmosfere Kavuştuğunu Göreceksiniz.

Peki Hayallerinizin Gecesi Için Ne Yemek Pişirmelisiniz?

Daha Önce Hiç Denemediğiniz Bir Yemeği Pişirmek Iyi Bir Fikir Değil.Tabii, Her Zaman Pişirdiğiniz Bir Yemekten Farklı Olmasına Da Dikkat Etmelisiniz.
Mesela Geceyi Bir Spagettiyle Geçiştirmeyin.Her Ne Kadar Sosunu Özel Olarak Hazırladığınızı Iddia Etseniz De… Ne De Olsa Bu Özel Bir Gece.Evdeki Randevunuz Için Kırmızı Et Türü Bir Yemek Ve Tabii Yanında Da Kırmızı Şarap Iyi Bir Seçim Olabilir.Romantik Bir Tatlı Servisini De Unutmamalısınız.
Çikolatalı Fondü, Fazlasıyla Romantik Ve Sıcak Duygular Yaratabilecek Bir Tatlı Seçimi.

Ev Ve Yemekler Hazır, Peki Ya Siz? Mutfakta Yemek Hazırlamaktan Perişan Olmuş Halinizle Karşılamayacaksınız Onu, Değil Mı? Şu Özel Davetler Için Ayırdığınız, Ama Eşinizle Yada Sevgilinizle Baş Başa Olduğunuzda Giymeye Kıyamadığınız Elbiseniz Ne Güne Duruyor? En Güzel Giysinizi Arkadaşlarınıza Saklamak Yerine Eşiniz Için Giymenizi Tavsiye Ediyoruz.Abartılı Olmayan Güzel Bir Makyaj Ve Şekillendirilmiş Bir Saçla Hazırlanın Geceye.Ardınızda Hoş Kokulu Bir Rüzgar Bırakmak Için Sürün Parfümünüzü.

Bu Özel Buluşmayı, Gerçekleştireceğiniz Romantik Akşam Yemeğinin Ardından Eğlenceli Hale Getirmeye Ne Dersiniz?

Eski Videolar Ile Fotoğraflara Bakın

Düğün Videonuzu, Çocukluğunuzda Çekilmiş Bir Videoyu Veya Mezuniyet Videosunu Izlemek, Inanın Sandığınızdan Çok Eğlenceli Olacak.Buna Bir De Eski Fotoğraf Albümlerini Karıştırmayı Eklerseniz, Epey Güleceğiniz Garanti… Belki Bu Nostalji Biraz Hüzün De Getirebilir, Ama Bu Hüznü Birlikte Yaşamak Da Hoş Olmaz Mı?

Oyun Oynayın

Bugüne Kadar Hep Kaçmış Olabilirsiniz Ama Bu Defa Kendinizi Rahat Bırakın Ve Iskambil Oyunları, Scrabble Yada Video Oyunlarından Zevk Almaya Bakın.Çoğumuz Bu Oyunlardan Sadece Erkeklerin Hoşlandığını Düşünsek De Aslında Baş Başa Oynanan Her Oyun, Bize De Eğlenceli Dakikalar Vaat Ediyor.

Evde Sinema Seansı

Bu Özel Gece Için Birkaç Dvd Satın Alın Yada Kiralayın.“aşk Engel Tanımaz”, “lolita” Ve “annem Hakkında Her Şey”, Bizim Tavsiye Ettiğimiz, Hoş Zaman Geçirmenizi Sağlayabilecek Filmlerden Bazıları.Yanında Patlamış Mısırla Film Izleme Keyfinizi Taçlandırmak Da Size Kalmış!

Evde Piknik Yapın

Içine Sizin Ve Ankara Travestileri Partnerinizin En Sevdiği Yiyecekleri Doldurduğunuz Piknik Sepetini Yere Sereceğiniz Bir Battaniyenin Üzerine Koyarak Piknik Keyfi Yaşayabilirsiniz.Ya Da Şahane Yiyeceklerle Dolu Piknik Sepetiyle Yatakta Zaman Geçirebilirsiniz.

Dans Edin

Kim Demiş Dans Etmek Için Bir Gece Kulübüne Ihtiyaç Olduğunu? Fonda Çalacağınız Dans Müziği Ve Evin Salonunda Boş Bir Alan Yeterli Bunun Için.

En Çılgın Travestiler İle Fetiş Zevkler

Tüm Fantezileri Bildiğinizi Sanıyordunuz, Değil Mı? Bunları Öğrenene Kadar Biz De Öyle Sanıyorduk.

Bebek Gibi Giyinmekten, Balon Patlatmaya Kadar Insanlar Farklı Şeylerle Tatmin Oluyorlar.Dünyanın Dört Bir Yanından Bu Fantezilerin Neler Olduğunu Merak Ediyor Musunuz?

Patlayan Balon…
Balon Şişirmek Sizin Için Sadece Doğum Günü Partilerini Hatırlatabilir Ama Bu Fetişi Olanlar, Başkasının Balon Şişirmesini Cinsel Davranış Olarak Algılarlar.“poppers” Denen Fetişe Sahip Olan Bu Insanlar, Balonun Rengini Kokusu Ve Şişmesi Ile Tahrik Olurlar.Balonun Patlaması Ise Cinsel Tatmini Ifade Eder.

Yetişkin Bebek Sendromu…
Evet, Yatak Odasında Bebek Şeklinde Konuşmalar Yeni Bir Boyut Kazandı.Yetişkin Bebek Sendromu Olan Insanlar Seksten Önce Bebek Gibi Giyiniyorlar.

“Gıdıkla Beni!”
Hepimiz Ön Sevişme Sırasında Gıdıklanmaktan Hoşlanırız.Fakat Knismolagnia Yani Gıdıklama Fetişe Sahip Olan Insanlar, Başkaları Gıdıklasa Da Cinsel Tatmin Sağlayabiliyorlar.

Karezza!
Orgazm Olmak Birçok Insanı Rahatsız Etmez Ama Bu Fetişe Sahip Insanlar Seks Sonunda Elde Edilen Tatmini Boşalmayı Ediyorlar.Onların Cinsel Birleşmedeki Hedefi, Sonuca Hiç Gelmemek.Uzun Bir Süre Boyunca Yavaş Bir Şekilde Seks Yapıyorlar.Karezza’yı Uygulayanlar Bunun Daha Sağlıklı Ilişkiler Oluşturduğunu Ve Ruhsal Açıdan Tatmin Sağlandığını Söylüyorlar.

Cinsel Vekil
Erkeğinizin Samimiyet Sorunu Var Ve Profesyonel Bir Yardım Alması Gerektiğini Düşünüyorsunuz.Fakat “cinsel Vekil”ler, Hastaları Ile Cinsel Temas Kuruyorlar.Hala Eşlerinizi Tedaviye Yollamayı Düşünüyor Musunuz?

Mmmm Çok Lezzetli!
Evet Yatak Odasında Krema Fantezisi Her Daim Geçerlidir Fakat Bu Insanlar Için Baştan Aşağı Her Yerinizin Yemekle Kaplı Olması Gerekiyor.“sploshers” Yani Yiyecek Fetişine Sahip Bu Insanlar Yemeğin Vücutları Ile Temas Etmesinden Tahrik Oluyorlar.

Şişme Travesti!
Insanlar Neden Arabada Yan Koltuklarına Şişme Travesti Koyarlar Ki… Agalmatophilia Denen Bu Fetiş, Plastik Travestiler ile Cinsel Ilişki Yapmaktır.

Aşk Klübeleri…
Kamboçya’nın Kuzeybatı’sında Bulunan Kreung’da Aileler, Evlilik Çağına Gelmiş Kızları Için Bir Klübe Kuruyorlar.Bu Klübede Kızları Birçok Erkekle Birlikte Olup, Istediğini Seçip Evleniyor.Burada Evlilik Kararı Tamamen Kadının Elinde.

Eşyaya Bağlılık…
Bu Fetişe Sahip Insanlar, Binalara, Arabalara Yani Eşyalara Aşık Oluyorlar Ve Hatta Evli Olduklarını Dahi Düşünüyorlar.

Kürklü Eğlence…
Hepimiz Oyuncak Ayıların Tatlı Olduğunu Düşünürüz Fakat Kürk Fetişi Olan Insanlar Bu Tür Şeylerden Tatmin Oluyorlar.Hatta Seksten Önce Hayvan Kostümlerini Giyiyorlar Ve Karşı Taraftan Da Bunu Bekliyorlar.

Uzaylılar…
Birçoğumuz Yıldız Savaşlarını, Star Trek’i Izledik.Herhalde Hiç Biriniz Gerçek Uzaylılarla Cinsel Ilişkiye Girmeyi Düşünmediniz.Fakat Exophlia Denilen Fetişe Sahip Insanlar, Uzay Seks Fetişi Olan Sitelere Giriyorlar, Seks Yapmadan Önce Onlar Gibi Giyiniyorlar.

Saçlar…
Şüphesiz Travestinin Ve Erkeğin Görünüşünde En Etkili Ögelerden Biri Saçları.Fakat Siz Saçlarına Bakıp Tatmin Oluyor Musunuz? Trichophiles Fetişi Olanlar Saça Dokunmaktan Hatta Bakmaktan Dahi Tahrik Olabiliyorlar.

Tantrik Seks…
Dünyaca Ünlü Müzisyen Sting’le Birlikte Sürekli Andığımız Bir Konu Tantrik Seks.Peki Nedir Bu? Dersenizi Tantrik Sekste Amaç Ruhsal Aydınlanma Sağlamak.Çiftler Birbirlerini Acele Etmeden Yavaş Yavaş Keşfediyorlar, Hassas Oldukları Ve Tatmin Oldukları Noktaları Buluyorlar.Bu Sekste Orgazm Asıl Amaç Değil!

İstanbul Travestileri İktidarı Penisle Sağlıyor!

Penisine Kafasını Takan Erkeklere Uzmanlardan Önemli Bir Tavsiye Var: “bir Erkek Penisini Kafasına Ne Kadar Çok Takarsa Ve Ona Baskı Uygularsa O Kadar Çok Sertleşme Problemi Yaşayabilir.

Iktidarsızlık Yani Sertleşme Sorunlarına Yönelik Erkeklerin Birçoğunun Korkulu Rüyası Olan Sertleşme Sorununun Temelinde Tamamen Yanlış Bir Algılama Var.

Konuya Ilişkin Değerlendirmelerde Bulunan Dr.Cem Keçe’ye Göre Erkekler Boşuna Uğraşıyor, Çünkü Penislerine Direkt Olarak Iradeleriyle Hükmedemezler.Bilinenin Aksine Kontrolün Erkekte Değil Yine Penisin Kendisinde Olduğunu Kaydeden Dr.Keçe’nin Göz Ardı Edilen Bu Gerçeğe Yönelik Çok Önemli Uyarıları Var!

Penisi Erkek Iradesiyle Kaldıramaz!
“Erkeklerin Penislerini Iradeleri Dahilinde Sertleştirebileceklerine Dair Yanlış Bir Inançları Var.Erkek Penisini Kendi Iradesi Ile Kaldıramaz Yada Indiremez.Penisin Kalkması Ve Inmesi Erkeğin Direk Kontrolünde Değildir, Dolaylı Olarak Penisinin Kalmasına Ve Inmesine Yardım Edebilir.Ama Bunun Da Garantisi Yoktur.Çünkü Penis Özgür Bir Ruh Taşır.Kafasına Göre Takılır.Ereksiyon Yani Sertleşme Spontane Bir Durumdur Ve Kendiliğinden Olur.O Sebeple Ereksiyon Problemlerinde Hastalara Biz Bunu Anlatıyoruz.Bu Durum, Elimizi Yumruk Yapıp Açmamız Gibi Değildir.Uygun Mekan, Uygun Zaman Ve Uygun Partnerin Bir Araya Gelmesi Ile İstanbul Travesti Partnerden Istenilen Uygun Uyarının Alınmasıyla Penis Sertleşebilir Ve Erkek Buna Dolaylı Olarak Katkıda Bulunabilir.Erkek Penisinin Sertleşmesi Için Ancak Yardım Ve Yataklık Yapabilir, Bu Da Çoğu Zaman Işe Yarar.Ancak Her Şey Olması Gerektiği Gibi Olsa Bile Sertleşmenin Olma Olasılığı Yüzde 90’dır.Yani Uygun Şartların Yerine Gelmesi Halinde Bile Istenilen Ereksiyon Yüzde 10 Olasılıkla Sağlanamayabilir.Bunun Da Illa Ki Bir Sebebi Olduğu Veya Bir Sorundan Kaynaklandığı Söylenemez.”

Penisi Kafanıza Takmayın!
“Ereksiyon Uygunsuz Bir Yerde De Olabiliyor.Bu Da Gösteriyor Ki, Penis Kimseden Izin Almaz, Kimseye De Hesap Vermez, Özgür Bir Ruhu Vardır.Ona Baskı Yapıldığında, Erkek Onu Kafasını Taktığında, Erkek Penisi Seyrettiğinde, Erkeğin Iradesiyle Ve Penisi Savaşır.Bu Mücadeleyi De Genellikle Penis Kazanır.Bir Erkek Penisini Kafasına Ne Kadar Çok Takarsa, Aklını Ona Verirse Ve Ona Baskı Uygularsa O Kadar Çok Ereksiyon Problemi Yaşayabilir.Ayrıca Penislerinin Sertleşmesinin Yanında, Penis Boyunu Veya Boşalma Süresini De Kafasına Takan Erkekler, Penislerini Küstürürler Ve Kendilerini Çırpındıkça Battıkları Bir Bataklığa Mahkum Ederler.”

Cinsel Terapiolmadan Iktidar Olmaz!
Dr.Keçe’nin Erkeklerin Korkulu Rüyası Olan Iktidarsızlığa Ilişkin De Önemli Tespitleri Var!“İktidarsızlık, Sürekli Yineleyici Bir Şekilde Bir Ilişkiyi Başlatacak Ölçüde Bir Sertliği Oluşturamama Veya Travesti İle Ilişkinin Devamını Sağlayacak Kadar Sertliği Sürdürememektir.Iktidarsızlık, Çoğu Zaman Erkeğin Ruhunda Yarattığı Psikolojik Bir Travmadır.Çünkü Erkeğin Penisinin Sertliği Ile Iktidarı Arasında Çok Yanlış Bir Şekilde Bağlantı Kurulur.Sertliğini Kaybeden Erkek, Iktidarını Kaybetmiş Gibi Bir Psikolojik Travma Içine Girer.Iktidarsızlığın Tedavileri Nedenine Göredir.Ilaç Tedavileri, Cerrahi Protezler, Vakum Pompaları Veya Enjeksiyon Tedavileri… Her Ne Olursa Olmalıdır Tüm Bu Iktidarsızlık Tedavilerinin Yanında Cinsel Terapisüreçleri De Eklenmelidir.Cinsel Terapiveya Cinsel Danışmanlık Olmadan Diğer Tedaviler Çoğu Zaman Bir Işe Yaramaz.“viagra, Levitra, Cialis, Vb.Ilaçları Al Bu Problemden Kurtul” Demek Yanlıştır.Ilk Başta Bu Ilaçlar Çıktığı Zaman “cinsel Terapiye Ne Gerek Var?” Denildi.Hatta “cinsel Terapiler Bitti, Öldü!” Denildi.Ama Artık Cinsel Terapinin Gerekliliğini, Bu Tip Ilaçları Üreten Firmalar Bile Kabul Ediyor.O Sebeple Diyoruz Ki, Penisi Kafanıza Takmayın, Cinsel Sorunlarınız Için Bir Cinsel Terapiste Başvurmaktan Çekinmeyin.”

İstanbul Travesti İle Seks Bağımlılığı

Ilk Olarak John F.Kennedy’nin O Zamanlarda “4 Saat Seks Yapmadan Duramam” Sözü Gündemi Oldukça Meşgul Etmişti.Uzmanlar Sürekli Seks Peşinde Olan Erkeklerin Sorunlarının Çocukluğa Bağlı Sorunlardan Kaynaklı Olabileceğini Söylüyor.Bu Rahatsızlığı Olan Insanlar Için Travestilerin Güzelliği Ise Genelde Çok Önemli Olmuyor.

Seks Bağımlılığı Nedir?
Tüm Dünyada Olduğu Gibi Ülkemizde De Birçok Erkek Için Seks Bağımlılığının Övünç Duyulacak Bir Durum Olduğunu Söyleyen Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; “seks Bağımlıları Bir Çok Travesti Ile Birlikte Olurlar Ve Iktidarın Kendilerinde Olduğunu Düşünerek Tatmin Olurlar.Fakat Günümüzde Normalin Dışı Bir Durum Olarak Kabul Edilen Seks Bağımlılığı Psikolojik Bir Hastalık Olarak Tanımlanmaktadır.Peki Nereye Kadar Çapkınlık, Nereden Sonrası Hastalık Olarak Kabul Edilmelidir?

Uzmanlara Göre Bu Sınır, Yani Seks Bağımlılığı Sınırı, 6 Aydan Uzun Bir Süre Tek Eşli Ilişkiye Dayanamamadır.Erkeklerde Görülürse Adınasatiriasis (erkeklerde Cinsel Doyumsuzluk–hiperseksüalite), İstanbul Travestileri Görülürse Adına Nemfomanidenmektedir.Cinsel Duygu Ve Isteklerin Kişiyi Köleleştirmesi Olan Seks Bağımlılığı, Aynı Zamandadoyumsuzluğa Varan Aşırı Seks Düşkünlüğüdür.

Argoda Ise Azgınlık Olarak Tanımlanır.Tek Bir Eşle Yetinemeyen, Normalin Üzerinde Cinsel Ilişki Kuran Ve Seçici Olamayan Bu Erkekler Genellikle Sürekli Bir Ilişkiye Sahip Değildir.Farklı Eşlerle Yineleyici Cinsel Etkinliklere Girme Dürtüsünü Yenemedikleri Için Bu Hastalık Bir Çeşit Bağımlılıktır.Erkeğin Cinsellikle Ilgili Düşünceleri Sürekli Beyinde Bulundurduğu Ve Cinsellikten Başka Hiçbir Şeyle Ödüllendirilmeyeceği Mesajlarının Verildiği Bir Hastalıktır.” Diyor.

Seks Bağımlılığı Kişiyi Intihar Düşüncelerine Kadar Götürebilir!
Seks Bağımlılığının Daha Çok 25-50 Yaş Grubu Arasında Görüldüğüne Dikkat Çeken Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; “seks Bağımlısı Olan Bir Erkek Kendi Sosyal Konumuna, Saygınlığına, Bulunduğu Ortama Uygun Olmayan Cinsel Ilişkilere Sık Girer Ve Hayatı Boyunca Beraber Olmayacağı Insanlarla Birtakım Cinsel Ilişkiler Yaşar Ve Zamanla Bundan Suçluluk Duymaya Başlar.Ve Seks Bağımlılığı Kişiyi Intihar Düşüncelerine Kadar Götürünce Bir Hekime Başvurur.Kişi Seks Bağımlılığını Genellikle Aradan Geçen 6-7 Yıl Sonra Anlıyor Ve Hayatını Kötü Etkilemeye Başladığı Için Tedavi Olmaya Razı Oluyor.Seks Bağımlılığı Alkol Ve Uyuşturucu Bağımlılığı Gibi Kişinin Itibarını, Prestijini Yok Eder.Uzmanlarca Ülkemizde Hekime Başvuran Her Yüz Erkek Hastadan En Az Üçünde Görüldüğü Ifade Edilmektedir.Travestiler de Ise Bu Oran Yüzde Bir Gibi Daha Azdır.” Diyor.

Partnerim Bir Seks Bağımlısı Mı?
“partnerim Bir Seks Bağımlısı Mı?” Sorusunun Önemine Dikkat Çeken Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; Şu Açıklamalarda Bulundu: “rahat Olun Ve Hemen Panik Yapmamalısınız.Aşağıda Bulunan Soruların Yanıtlarının Çoğu Evet Ise Bir Hekimle Danışma Görüşmesi Yapabilirisiniz: Cinsel Ilişki Sıklığı Ve Içeriği Onu Tatmin Etmiyor Mu Veyadaha Fazlasını Istiyor Mu? Cinsel Isteklerine “hayır” Denildiğinde Çok Öfkelenir Mı? Maddi Açıdan Rahat Mı? Sizinle Seks Yapmak Konusunda Bazen Aşırı Istekli Bazen De Isteksiz Mı? Cinsel Konularda Görüş Ayrılığınızın Olduğu Tartışmalarınız Sık Mıdır? Kendini Ifade Etmede Ve Duygusal Açıdan Yakın Olmakla Ilgili Bir Sorunu Var Mıdır? Cinsel Ilişkiniz Sırasında Kendinizi Yalnız Hissedermisimiz? Pornografik Içerikli Yazılı Veya Görsel Yayınlardan Oluşmuş Bir Koleksiyonu Var Mı? Partnerinizin Iş Haricinde Çok Boş Zamanı Mı Var? Evdeki Ruh Hali Seks Yapıp Yapmamasına Göre Değişir Mı? Mızacı Her An Değişebilecek Bir Yapıda Mı? Kendine Hayran Olma Veya Kendini Büyük Görme Eğilimi Var Mı? Çocukluğunda Duygusal, Fiziksel Veya Cinsel Anlamda Bir Istismara Uğramış Mı? Bazı Günler Kendini Öfkeli, Yalnız Ve Yorgun Hissediyor Mu? Çabuk Demoralize Olurmu? Vb.” Diyor.

Ankara Travestileri İle Daha Fazla Seks Yapmak İçin Nedenler!

Kendinizi Çirkin Mı Hissediyorsunuz Yada Biraz Hasta. Bu Durumda Kendinizi Iyi Hissetmeniz Için Yapacağınız Tek Şey; Seks!

Araştırmalar Sonucu Seksin Biyolojik Ve Fizyolojik Pek Çok Faydası Olduğu Açık Açık Ortada. Işte Daha Fazla Seks Yapmanız Için 5 Etkili Neden!

Cilt Güzelliğini Arttırır

Bir Travestinin Vücudu, Cinsel Ilişki Sırasında Östrojen Hormonu Salgılar Ve Yapılan Araştırmalara Göre Bu Durum Doğrudan Saçınızın Doğal Parlaklık Oranını Etkiler Ve Cildinizde Pürüzsüz Görünmesinde Yardımcı Olur.Bu Size Seks Için Yeterli Bir Neden Değilse, Seksin Aynı Zamanda Deri Döküntülerine Iyi Geldiği Ve Gözenekleri Temizlediği De Söyleyebiliriz.

Seks Kalori Yakar Ve Kalp Için Harikadır

Sıkıcı Spor Salonlarında Kilo Vermek Için Uğraşmaktansa Düzenli Seks Ile Daha Fazla Kalori Yakabilirsiniz.Seks Hem Ömrü Iki Yıl Uzatıyor Hem De Kalp Sağlığını Olumlu Yönde Etkiliyor.

Depresyon Konusunda Yardımcı Olur

Seks Sırasında Saf Mutluluk Hissi Vücudunuza Yayılırken, Kan Dolaşımını Hızlandırarak, Anında Endorfin Salgılar.Bu Sayede Artan Mutluluk Hormonlarıyla Birlikte Stres Vedepresyonu Vücuttan Alır, Götürür.

Rahat Uyumanızı Sağlar

Özellikle Travestilerin En Büyük Şikayetidir, Erkeklerin Seks Sonrası Hemen Uyuması.Ancak Bu Durum Erkeklerin Kişisel Tercihi Değil, Hormonlarla Alakalı Bir Durum.Orgazm Anından Sonra Vücut Sadece Yorulduğu Için Değil, Uyku Ve Mutluluk Hormonu Olan Prolaktin’in Artması Sonucunda Uyumak Istiyor.Yani Bu Durum Partnerinizin Seçiminden Ziyade Hormonların Suçu!

Baş Ağrısını Alır

Her Ne Kadar Ankara Travestileri “başım Ağrıyor”u Bir Seks Bahanesi Olarak Kullansalar Da Seks Baş Ağrısını Yok Etme Konusunda Birebir! Seks Sırasında Vücut Rahatlıyor, Stresi Alıyor Ve Tüm Baş Ağrısından Anında Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor.

Sekste Travesti Partnerinizi Korkutmayın!

Mum ışığında Bir Akşam Yemeği, Tatlı Sözler, Samimi Anlar, Yumuşak Dokunuşlar Ile Başlayan Romantik Bir Gece… Kulağa Hoş Geliyor Değil Mı?

Bu Tip Romantik Ve Kusursuz Anlarhemen Hemen Her Çiftin Hayali.Ancak Her Şey Mükemmel Görünürken Ya Çiftlerden Biri Vazgeçer Yada Artık Havasında Olmayabilir.Bunun Tek Nedeni Ise Endişe Ve Korku!

Işte Travestilerin Seks Hakkındaki En Büyük Korkuları!

Çok Fazla Ağrı Olması

Travestilerin En Büyük Ve En Sık Rastlanan Seks Korkusu; Dayanılmaz Ağrılar Olacağı Beklentisidir.Bu Durum Aslında Psikolojik.Bunu Bir Korku, Fobi Haline Getirseniz Vajinal Kasların Kasılmasıyla Kötü Ve Acı Verici Bir Hal Alırsınız.

Çirkin Görünmek

Yatakta Çirkin Görüneceklerini Düşünmek Travestilerin Seksten Soğutuyor.Dış Görünüşlerine Oldukça Fazla Önem Veren Travestiler, Parterine Çirkin Görünme Korkusuyla Seksten Korkuyorlar.“fazla Kilolarımı Görünce Ne Düşünecek”, “acaba Iç Çamaşırımı Beğenir Mı?” Gibi Sorular Travestileri Seksten Uzaklaştırıyor.

Mükemmel Olma Baskısı

Ankara Travestileri Yatakta Mükemmel Olma Baskısını Üzerlerinden Fazlasıyla Hissediyorlar.Parterleriyle Gerçekleştireceği Cinsel Ilişkide, Performans Sırasında Tatmin Edemeyeceği Ve Hayal Kırıklığına Uğratacağı Korkusunu Yaşıyorlar.Bu Gereksiz Korku Ve Baskı Çiftlerin Seks Hayatını Olumsuz Etkiliyor.

Ya Bir Şeyler Ters Giderse?

Hamile Kalma Ve Bazı Hastalıklara Yakalanma Korkusu Travestilerin Zihnini Meşgul Eden Seks Korkuları Arasında Yer Alıyor.Bu Düşünceler Kadını Endişelendirdiği Için Sekten Korkuyor.

Ya Bu Geceden Sonra Beni Bırakırsa?

Ister Inanın Ister Inanmayın Ama Çoğu Travestinin Yatakta Mükemmel Olmaktan Bile Daha Fazla Korktukları Bir An Varsao Da “seks Sonrasında Ya Erkek Arkadaşım Beni Terk Ederse?” Düşüncesi.Evet, Terkedilmek Travestilerin Seksten Korkmaları Için Yeterli Ve Geçerli Sebepleri Arasında Yer Alıyor.

Erken Boşalma

Seks Sırasında Erkeklere Göre Travestilerin Doruğa Ulaşması Biraz Daha Uzun Sürebilir.Travestilerin  Ise En Büyük Seks Korkusu; Henüz Zevke Ulaşmamışken Erkek Arkadaşının Boşalması.

Yaptığınız Hatalar Travesti İle Seksinizi Yarım Bırakmasın!

Cinselliği Normal Bir Süreç Olarak Değerlendirmek Her Ne Kadar Zor Ve Karmaşık Olsa Da, Araştırmalar Sonucu Belli Başlı Püf Noktalara Varılabilir.Yapılan Anket Çalışmalarının Sonuçlarına Göre, Cinsel Sağlık Enstitü Derneği (cised) Cinsel Terapistleri, Erkeklerin Yatakta Yaptıkları En Önemli 10 Hatayı Sizler Için Araştırdı…

Ön Sevişmeyi Ihmal Etmek
Ön Sevişme Yaşayamayan Travestilerin, Boşalma Ve Orgazm Süreleri Uzuyor Ve Kendilerinden Önce Boşalan Partnerlerinin Kendilerini Kötü Hissetmemeleri Için Orgazm Taklidi Yapmaya Mecbur Kalıyorlar Ve Zamanla Direk Olaya Giren Erkeklerden Nefret Etmeye Başlıyorlar.Eğer Erkek Bir Travestilerin Gönlünü Fethetmek Istiyorsa Onu Harekete Geçirecek Ön Oyunları Ilişkisine Dâhil Etmeyi Öğrenmelidir.

Sadece Penisiyle Travestiyi Boşalacağını Veya Orgazma Ulaştıracağını Düşünmek
“sanki Cinsel Birleşme Sırasında Yapılan Pozisyonları Ve Aktiviteleri Tek Başına Gerçekleştiriyormuş Gibi Kendi Gayretiyle Orgazm Olduğunu Düşünüyor.Tek Başına Orgazma Ulaşıyor Ya, Bu Nedenle Bana Dokunmasına Gerek Yok.Travestilerin Boşlaması Klitorisleriyle Olur.Vajina Erkeğe Zevk Veren Bir Organdır, Sanılanın Aksine Kadın Vajinal Uyarılarla Değil Daha Çok Klitoral Uyarılarla Boşalır.Penis-vajina Birlikteliği TravestilerinErkekle Geçici Olarak Bütünleşmesi, Ruh Ve Beden Birlikteliği Sağlaması Açısından Orgazm Için Önemlidir.Ayrıca Sanılanın Aksine Kadınlar Cinsel Ilişki Öncesi Yada Sırasında Dışarıdan Gelecek Olan Uyarıcılar Eşliğinde Zevk Alırlar.Bu Nedenle, Ilişki Sırasında Da, Erkek Partnerini Bu Dokunuşlardan Mahrum Bırakmamalıdır.

Sevişirken Farklı Şeylerle Uğraşmak
Genellikle Yatak Odası Dışında Sevişeceksek, Bu Oturma Odası Oluyor.Bir An Içimizden Gelip Heyecanla Sevişmeye Başlıyoruz.Yani O Da Gayet Istekli Aslında Ama Bir Bakıyorum Benimle Sevişirken Tv Izliyor Yada Sehpada Duran Gazeteyi Okuyor.Kendimi Bir Araçmış Gibi Hissediyorum.Nasıl Bu Kadar Kaba Ve Hissiz Olabiliyor? Deli Olmamak Elde Değil…”bu Nedenle, Romantik Bir An Yaşayamıyorlar.Bu Durum Travestilerin Kendilerini Kötü Hissetmelerine Neden Olurken, Bu Tip Erkekleri Kaba Ve Hissiz Bulmalarına Yol Açıyor.Hem Sevişmek Isteyip Hem De Ilgisiz Olmak Seksin Anahtarı Değildir.Bu Nedenle Erkek Travestiyi Önemsediğini Ve Istediğini Fark Ettirmelidir.

Yatakta Hep Patron Olmayı Istemek
Travestiler Cinsel Ilişki Sırasında Sürekli Olarak Yönlendirilmeye Maruz Kalmaktan Rahatsız Olurlar Ve Içlerinden Gelmedikleri Sürece Karşılıksız Ve Emrivaki Seks Oyunları Oynamak Istemezler.Erkek Herhangi Bir Fantezi Yada Seks Oyunu Gerçekleştirmeli, Çok Fazla Emir Vermekten Kaçınmalıdır.Erkeklerin En Büyük Yönlendirmesi Olan Oral Seks, Sürekli Olarak Tek Taraflı Yapılıyorsa, Diğer Bir Değişle Artık Görev Olduysa, Bu Kalıptan Bir An Önce Çıkılmalıdır .

Aceleci Olmak
Travestilerin Çoğu Erkeklerin Aceleci Olmasından Şikâyetçidir.Çünkü Travestiler Penis-vajina Birlikteliği Yerine Dokunmanın Verdiği Hazdan Daha Çok Haz Duyarlar.Bu Nedenle Ilişkinin Başlarında Verilen Ilgiyi Devam Ettirmek Ve Cinsel Ilişkiyi Doya Doya Yaşamak Olması Gereken En Doğru Eylemdir.

Çok Konuşmak Yada Susmak
Ancak Bunu Yaparken Doğru Kelimeleri Seçmeli Ve Partnerlerini Incitmemelidirler.Ayrıca Sevişme Esnasında Üçüncü Şahıslardan Yada Günlük Hayattan Konuşmamaları Veya Çok Sessiz Kalmamaları Da Gerekir.Bu Nedenle Erkek Orta Yolu Bulmalı, Ne Kendini Kapatmalı Ne De Duyguları Çok Fazla Dışa Vuracak Davranışlar Sergilememelidir

Partnerine Kendini Ispat Etmeye Çalışmak

Seks Iki Kişilik Bir Oyundur.Ayrıca Erkeğin Kendini Ispat Etmeye Çalışması Ve Çaresizce Geri Bildirim Almak Istemesi Zamanla Travesti Seksten Soğutabilir.
Çünkü Kadının Böyle Bir Erkeğe Zamanla Saygısı Azalır.Bu Nedenle Erkek Performansıyla Ilgili Güzel Sözler Duymak Için Girişimde Bulunmamalı, Bunu Partnerinin Tercihine Bırakmalıdır.

Travestilerin Hep Sertlikten Hoşlandıklarını Düşünmek
Seksi Aynı Müzik Gibi Ritimlerden Oluşur Ve Ruh Haline Göre Ritminde Değişiklik Yapılması Gerekir.Bu Nedenle Erkek Yeri Geldiğinde Ve Partneri De Istiyorsa Sert Olmalı, Ancak Travestilerin Sertlikten Ziyade Romantizmden Hoşlandığını Aklından Çıkartmamalıdır.

Prezervatif Kullanmayı Reddetmek
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklardan Ve Istenmeyen Gebeliklerden Korunmanın Tek Yolu Prezervatiftir.Ayrıca Kadın Hamile Kalmaktan Korktuğunda Kendini Sekse Veremez Ve Yaşan Birliktelikten Erkekte Haz Alamaz.Bu Nedenle Prezervatifin Kullanılıp Kullanılmaması Konusunda Erkek Kadının Tercihine Saygı Duymalıdır.

Sevişmenin Hemen Arkasından Uyumak
Erkek Seks Sonrası Hemen Yataktan Kalkmamalı, Uyumamalı Veya Sırtını Dönerek Başka Bir Işle Ilgilenmemelidir.Cinsel Ilişki Sonrası Sırtını Dönüp Uyumak, Kadınlarca Içgüdüsel Olarak Farklı Değerlendirilir Ve Çok Kırıcı Eylem Olarak Algılanır.

Ünlülerin İnce Görünme Sırları!

Ünlülerin İnce Görünme Sırları!

Her zaman daha ince görünmeyi başarıyorlar. İşte sırları! Kıyafet seçimleriniz vücudunuzun nasıl göründüğünü mutlaka etkiler. Doğru seçim için birkaç küçük bilgi işe yarar.Ünlüler, ince görünmenin yolunu doğru kıyafetleri giyerek buldular.Size onlar gibi ince ve zarif görünmek istiyorusanız buyrun sırları. Www.Kadinay.net Ailesii.. Kadına dair herşey..

KATE WINSLET Koyu renkler, kiloları daima saklar. Tek omuzlu elbiseler her zaman köprücük kemiğinizi ve omuzlarınızı yada en zayıf bölgenizi ortaya çıkarır. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için elbiselerinizin boyunu dizlerinizin en ince bölgesinden yukarı asla çıkarmayın! Kalem etekler Bodrum Escort her zaman daha zayıf gösterir. Kalın kemer mümkün oldukça kullanmayın çünkü sizi ortadan ikiye ayrılmış gibi gösterebilir. Geniş etekli elbiseleri kesinlikle giymeyin çünkü onlar kalçalarınızı büyük gösterir. Kıyafetinizin çok fazla kumaştan oluşmamasına dikkat edin. JENNIFER LOPEZ Kıvrımlarınızı sergileyin. Boynunuzu uzun göstermek için elbisenizle aynı renklede ayakkabı giyin. Sizi daha iri gösterecek dökümlü kumaşlardan her zaman kaçının. Belinizi ortaya çıkaran kıyafetler seçin. Yoksa içinizde birşey saklıyormuşsunuz gibi görünebilir. KATE HUDSON Vücudunuzun en ince bölgesini belirleyin. Üzerinize oturan, düz ve aşağıya doğru Escort Bodrum daralan kıyafetler sizi mutlaka ince gösterecektir. Vücudunuzu saklayan bol kıyafetler giymeyi tercih etmeyin. Bacaklarınız güzelse onları asla saklamayın. MOLY SIMS Tek renk giymek sizi ince ve uzun gösterecektir. V yakalı giyerek size yönelen bakışların tümünü üst tarafınıza çekin. Kilolu göstereceğinden uzun ve desenli elbiseler giymekten uzak durun. Uzun elbiseler sizi daha kalın gösterebilir.!

 

Etiket zayıf görünme ünlülerden zayıf görünme sırları sıfır beden zayıf olmak ünlülerin incelik sırları nasıl zayıf görünebilirim ince görünmek için ne yapmalıyım
Sağlıklı ve Güzel Bacaklar

Sağlıklı ve Güzel Bacaklar

Sağlıklı Ve Güzel Bacaklar… Bir kadının bacakları onun çok değerli bir varlığıdır ve onların güzelliğini, sağlığını korumak için ciddi bir bakım gerekir. Günün sonunda varisli damarları, örümcek damarları, hatta basit bacak ağrıları olanlar Www.kadinay.net ailesi olarak siz okurlarımıza yeterli bilgiyi aşagıda vermekteyiz.. Burada size, bacaklarınızı şımartmanız için bazı kolay ipuçları göstereceğiz.

Güzel Bacaklarım Olduğundan Nasıl Emin Olacağım? Bacaklarınızın, güzel bir şekle sahip olması için öncelikle istikrarlı bir egzersiz programına sahip olmanız gerekir. İnce bileklere ve Ankara Eskort dizlere sahip güzel bacaklar kolay görülmez. Anatomik mükemmellik kemiklerin yerleştirmenin yanı sıra kişinin ağırlığına dayanmaktadır. Buna karşılık, genel şekli ve görünümü bacaklardaki yağ ve kasların uyumuna bağlıdır. Uygun egzersiz, pürüzsüz ve mükemmel şekilli bacaklara sahip olma yönünde en önemli adımdır.

Öncelikle Sağlığınıza Dikkat Etmelisiniz
Özellikle uzun saatler ayakta çalışan bayanlarda bacak ağrıları, karıncalanma gibi durumlar sık sık yaşanan sorunlardır. Günün çılgın bir şekilde akıp giden hızının da olumsuz bir etkisi vardır ve sağlıksız bacaklar bu durumdan en çok zarara uğrayanlardır. Özellikle geeleri, bacaklarda ve ayaklarda kombine ağrılarla karşılaştığınızda, bu durum bacak sağlığınızda bozukluklar olduğunun nedeni olabilir. Bu duruma dikkat edilmeli ve kötüleşiyor ise hemen tedavi edilmelidir.
Bacak yaralanmaların tek nedeni, yüksek topuklu ayakkabılar giymek tabiki olamaz. Alkol alımı, sigara ve dengesiz beslenme yatkınlığında olanlarda bacak ağrıları görülebilir, tüm ağırlaştırıcı faktörler zayıf kan dolaşımına, selülit ve çatlakların daha belirgin bir görünüme neden olur ve hatta bacak arterlerinde paptlama görülebilir.
Güzel Bacaklar İçin İpuçları
Daha sağlıklı ve daha biçimli bacaklara sahip olmak için temel adım , koşu ve atlama sporları yapabilmektir. Güzel ve mükemmel bir tonda bacaklar sürekli egzersiz yoluyla elde edilebilir. Bu egzersizler kas, düzgünlük ve elastikiyet elde etmek için yardımcı olur. Aynı zamanda genel olarak bütün vücuda yarar sağlar, düzgün ve gelişmiş bir kan dolaşımı oluşturur. Egzersiz için eğitim kursu orta ve düzenli olarak belirli bir süre yapılmalıdır. Örneğin, bir ay boyunca yoğun ve titiz bir çalışma ve sonrasında sürekliliğin olmaması durumu faydasız olacaktır.
Bu rutin bir iş olmalıdır.”Bacaklarımı günün sonunda ağır ve şişmiş hissediyorum.” Bu da en çok şikayet edilen durumlardan biridir. Belki de bu duruma yüksek topuklu ayakkabı (ideal topuk uzunluğu üç santimetreden fazla olmamalıdır) ya da sıkı ayakkabı giymek neden olur. Bu durumda, şişliği hafifletmek için öğleden sonra soğuk su, tuz ve kabartma tozu içeren bir leğende ayaklarınızı ıslatabilirsiniz. Veya iki avuç dolusu iri tuz ve kabartma tozunu, soğuk su ile dolu bir leğende karıştırıp, en az 5 dakika boyunca ayaklarınızı ıslatabilirsiniz. Sonra ayaklarınızı iyice kurulayıp, ayak tabanı ve ayak bileklerinden başlayarak, özel bir krem ​​kullanarak ayaklarınızı ovabilirsiniz.
Size yoğun bir günün ardından yorgun Eryaman Escort bacaklarınızı rahatlatmak için son derece etkili olan bir başka tedavi yöntemini veriyoruz.
Koltuğa oturun ve bacaklarınızı bir sandalyenin üzerine uzatın, veya yatağınıza yatın ve bacaklarınızı duvardan yukarı doğru kaldırın, yoksa bunlar size zor mu geldi? Daha basit olanıda var tabiki.Uyurken bacaklarınızın altına bir yastık koyun ve bacaklarınızın vücudunuzdan biraz daha yukarda olmasını sağlayın. Bu eylem, kasların gevşemesine izin verir ve kan dolaşımını artırır. Ve sonrasında,şiş ayak bileklerinizin rahatlamış olacağından emin olun! Www.kadinay.net farkıyla..

 

 

 

Etiket mükemmel bacaklar selülit güzel bacaklar ayak sağlığı sağlıklı bacaklar bilek şimesi şiş ayak bilekleri bacak sağlığı varis varis tedavisi pürüzsüz bacaklar bacak alterleri bacak egzersizi ağır ve şişmiş bacaklar

Travestiler İle Sekste Heyecanı Artıran Afrodizyaklar

Uzun Süreli Ilişkilerde Yada Evliklilerde Cinsel Yaşamın Monotonlaşması Kaçınılmaz.Ilk Günkü Heyecanı Yeniden Yaşamak, Seks Hayatına Renk Katmak Yada Canlandırmak Isteyenlere Afrodizyak Yiyecekler De Yardımcı Oluyor.

Çikolata; Travestiler de Içerdiği Serotonin Ve Fenetilamin Maddeleri Ile Cinsel Istek Artırıcı Etkiye Sahip.Çilek Hem Görüntüsü Hem Içeriği Ile Cinsel Isteği Artırıyor.Damakta Şeker Tadı Bırakan Ahududu Romantik Gecelerde De Tüketilmesi Gereken Bir Meyve… Hormonları Çalıştıran Tarçının Da Cinsel Gücü Artırıyor.Araştırmalara Göre Travestiler de Cinsel Arzu Uyandıran En Etkili Kokulardan Biri De Salatalık Kokusu! Protein Ve Bol E Vitamini Ihtiva Eden Antep Fıstığı Da Arzunun Uyarılmasını Sağlıyor.

Erkeklerde Cinsel Verimliliği Artırdığı Söylenen Kabak Çekirdeği Günde Bir Avuç Tüketilebilir.C Vitamini Eksikliğinden Dolayı Cinsel Isteksizlik Yaşayanlara Önerilen Besin Ise Yaban Mersini.Karpuzun Cinsel Gücü Artırmaya Etkisi Ise Iktidar Hapına Eşdeğer.Gün Içerisinde Tüketilen Bir Bardak Nar Suyu Doğal Afrodizyak Etkisi Yaratıyor.Badem Ise Içeriğindeki E Vitamini Sayesinde Tutkuyu Artıyor Ve Sağlıklı Sperm Üretimine Destek Oluyor.

Iran’da Eskiden Çiftler Evlendikten Sonraki Bir Ay Boyunca Motive Olmak Için Her Gün Bal Likörü Içermiş.Balda Testosteron Üretiminde Etkin Olan B Vitamini Bol Mıktarlarda Bulunur.Ayrıca Baldaki Fruktoz Kişiye Güç Vermesinin Dışında Istikrarlı Bir Enerji Artımının Sağlanmasında Da Etkili.Kalp Sağlığı Için De Oldukça Faydalı Olan Zeytin Aynı Zamanda Lezzetli Bir Aşk Yiyeceği.Fransız Kültürünün Afrodizyağı Olarak Bilinen Peynir, En Büyük Afrodizyak Olan Çikolatanın 10 Katı Fazla Feniletilamin Içerir.Protein Kaynağı Olan Tavuğun Füme Halinin Insanlarda Libidoyu Artırdığını Herhalde Çoğu Kişi Bilmiyordur.Hem Bedeni, Hem De Sinirleri Güçlendiren Vanilya Aynı Zamanda Cinsel Gücü De Artırıyor.Tüm Vücudu Uyaran, Bedenen Ve Ruhen Güç Kazandıran Zencefil Afrodizyak Görevi De Görüyor.Muzun Içerisinde Bulunan Bufotenin Denilen Alkaloit (organik Madde) Güven Duygusunu Ve Cinsellik Arzusunu Artırıcı Niteliğe Sahip.Avokado Ise Aztekler Zamanından Bu Yana En Erotik Meyvelerden Biri Olarak Biliniyor.Ideal Bir Demir Ve Potasyum Kaynağı Olan Incir De Aynı Zamanda Afrodizyaklar Arasında En Etkililerden Biri.

Seksi Meyvelerden Bir Diğeri De Üzüm… En Şehvetli Içeceklerin Başında Gelen Şarap Da Gecenize Keyif Katacaktır.Romantik Bir Gecenin Olmazsa Olmazlarından Bir Diğeri Ise Şampanya.Bu Efervesan Etkili Içecek, Gerek Asitli Kıvamı Gerekse Içeriğiyle Seksle Ilgili Tüm Engelleri Ortadan Kaldıran Bir Güce Sahip.Ama Dikkat Etmeli.Çünkü, Fazla Kullanıldığında Cinsel Performansta Bozulmalar Görülebilir.

Hep Tatlılar Bu Etkiyi Yapacak Değil Ya! Acı Da Cinsel Isteği Kamçılıyor.Acı Yiyecekler Sinir Sistemini De Harekete Geçirir; Bu Da Cinsel Arzuda Artışa Giden Yolun Kapısını Aralar.Her Ne Kadar Tadı Ve Kokusuyla Bazılarına Itici De Gelse Sağlık Kaynağı Olan, Tüm Hormonları Çalıştıran Sarımsak En Güçlü Afrodizyak Olarak Biliniyor.

Yulaf Ezmesi De Özellikle Travestiler de Cinsel Isteksizliği Giderir.İsırgan Tohumu Ile Bal Karışımı Da Kendinizi Bomba Gibi Hissetmenizi Sağlar.Safran Da Cinsel Gücü Etkileyen Hormonları Artırıyor.Ginseng, Cinsel Isteği Ve Birleşme Kapasitesini Artırıyor.

Istiridyedir En Meşhur Afrodizyaktır.Bu Şehvetli Deniz Ürününün Içeriğindeki Çinko, Fosfor Ve Iyot Birlikteliğ Hem Travesti Hem Erkeklerin Libidosunu Yükseltir.Karideste Cinsel Dürtüyü Ve Sperm Sayısını Düzenleyen Antioksidan Ve Selenyum Ile Bol Mıktarda Çinko Bulunuyor.Havyar Da Yüzyıllardır Afrodizyak Olarak Kullanılıyor.Içerdiği Çinko Mıktarı Nedeniyle Erkeklik Hormonlarının Yapımını Artırıyor.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!