Ankara Travestileri İle Daha Fazla Seks Yapmak İçin Nedenler!

Kendinizi Çirkin Mı Hissediyorsunuz Yada Biraz Hasta. Bu Durumda Kendinizi Iyi Hissetmeniz Için Yapacağınız Tek Şey; Seks!

Araştırmalar Sonucu Seksin Biyolojik Ve Fizyolojik Pek Çok Faydası Olduğu Açık Açık Ortada. Işte Daha Fazla Seks Yapmanız Için 5 Etkili Neden!

Cilt Güzelliğini Arttırır

Bir Travestinin Vücudu, Cinsel Ilişki Sırasında Östrojen Hormonu Salgılar Ve Yapılan Araştırmalara Göre Bu Durum Doğrudan Saçınızın Doğal Parlaklık Oranını Etkiler Ve Cildinizde Pürüzsüz Görünmesinde Yardımcı Olur.Bu Size Seks Için Yeterli Bir Neden Değilse, Seksin Aynı Zamanda Deri Döküntülerine Iyi Geldiği Ve Gözenekleri Temizlediği De Söyleyebiliriz.

Seks Kalori Yakar Ve Kalp Için Harikadır

Sıkıcı Spor Salonlarında Kilo Vermek Için Uğraşmaktansa Düzenli Seks Ile Daha Fazla Kalori Yakabilirsiniz.Seks Hem Ömrü Iki Yıl Uzatıyor Hem De Kalp Sağlığını Olumlu Yönde Etkiliyor.

Depresyon Konusunda Yardımcı Olur

Seks Sırasında Saf Mutluluk Hissi Vücudunuza Yayılırken, Kan Dolaşımını Hızlandırarak, Anında Endorfin Salgılar.Bu Sayede Artan Mutluluk Hormonlarıyla Birlikte Stres Vedepresyonu Vücuttan Alır, Götürür.

Rahat Uyumanızı Sağlar

Özellikle Travestilerin En Büyük Şikayetidir, Erkeklerin Seks Sonrası Hemen Uyuması.Ancak Bu Durum Erkeklerin Kişisel Tercihi Değil, Hormonlarla Alakalı Bir Durum.Orgazm Anından Sonra Vücut Sadece Yorulduğu Için Değil, Uyku Ve Mutluluk Hormonu Olan Prolaktin’in Artması Sonucunda Uyumak Istiyor.Yani Bu Durum Partnerinizin Seçiminden Ziyade Hormonların Suçu!

Baş Ağrısını Alır

Her Ne Kadar Ankara Travestileri “başım Ağrıyor”u Bir Seks Bahanesi Olarak Kullansalar Da Seks Baş Ağrısını Yok Etme Konusunda Birebir! Seks Sırasında Vücut Rahatlıyor, Stresi Alıyor Ve Tüm Baş Ağrısından Anında Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor.

Sekste Travesti Partnerinizi Korkutmayın!

Mum ışığında Bir Akşam Yemeği, Tatlı Sözler, Samimi Anlar, Yumuşak Dokunuşlar Ile Başlayan Romantik Bir Gece… Kulağa Hoş Geliyor Değil Mı?

Bu Tip Romantik Ve Kusursuz Anlarhemen Hemen Her Çiftin Hayali.Ancak Her Şey Mükemmel Görünürken Ya Çiftlerden Biri Vazgeçer Yada Artık Havasında Olmayabilir.Bunun Tek Nedeni Ise Endişe Ve Korku!

Işte Travestilerin Seks Hakkındaki En Büyük Korkuları!

Çok Fazla Ağrı Olması

Travestilerin En Büyük Ve En Sık Rastlanan Seks Korkusu; Dayanılmaz Ağrılar Olacağı Beklentisidir.Bu Durum Aslında Psikolojik.Bunu Bir Korku, Fobi Haline Getirseniz Vajinal Kasların Kasılmasıyla Kötü Ve Acı Verici Bir Hal Alırsınız.

Çirkin Görünmek

Yatakta Çirkin Görüneceklerini Düşünmek Travestilerin Seksten Soğutuyor.Dış Görünüşlerine Oldukça Fazla Önem Veren Travestiler, Parterine Çirkin Görünme Korkusuyla Seksten Korkuyorlar.“fazla Kilolarımı Görünce Ne Düşünecek”, “acaba Iç Çamaşırımı Beğenir Mı?” Gibi Sorular Travestileri Seksten Uzaklaştırıyor.

Mükemmel Olma Baskısı

Ankara Travestileri Yatakta Mükemmel Olma Baskısını Üzerlerinden Fazlasıyla Hissediyorlar.Parterleriyle Gerçekleştireceği Cinsel Ilişkide, Performans Sırasında Tatmin Edemeyeceği Ve Hayal Kırıklığına Uğratacağı Korkusunu Yaşıyorlar.Bu Gereksiz Korku Ve Baskı Çiftlerin Seks Hayatını Olumsuz Etkiliyor.

Ya Bir Şeyler Ters Giderse?

Hamile Kalma Ve Bazı Hastalıklara Yakalanma Korkusu Travestilerin Zihnini Meşgul Eden Seks Korkuları Arasında Yer Alıyor.Bu Düşünceler Kadını Endişelendirdiği Için Sekten Korkuyor.

Ya Bu Geceden Sonra Beni Bırakırsa?

Ister Inanın Ister Inanmayın Ama Çoğu Travestinin Yatakta Mükemmel Olmaktan Bile Daha Fazla Korktukları Bir An Varsao Da “seks Sonrasında Ya Erkek Arkadaşım Beni Terk Ederse?” Düşüncesi.Evet, Terkedilmek Travestilerin Seksten Korkmaları Için Yeterli Ve Geçerli Sebepleri Arasında Yer Alıyor.

Erken Boşalma

Seks Sırasında Erkeklere Göre Travestilerin Doruğa Ulaşması Biraz Daha Uzun Sürebilir.Travestilerin  Ise En Büyük Seks Korkusu; Henüz Zevke Ulaşmamışken Erkek Arkadaşının Boşalması.

Bir cevap yazınWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!