Ankara Travestileri İle Daha İyi Bir Seks İçin Egzersiz Yapın!

Egzersiz Yapmak Hem Ruh Halinizi, Hem De Bedeninizi Güçlendirip Güzelleştirirken, Seks Hayatınızda Da Sürpriz Etkilerle Karşılaşabilirsiniz! Aşağıda Bulunan Egzersizleri Düzenli Olarak Yaparsanız, Seks Hayatınız Da Canlanacak:

Kardiyo Çalışın
Sık Ve Yoğun Solumayı Gerektiren Kardiyo Egzersizleri, Vücuttaki Kan Akışını Düzenleyerek Fayda Sağlarlar.Bu Faydalardan En Bilineni Metabolizma Hızınız Arttığı Için Yağ Yakımına Ve Kaslarınızın Güçlenmesine Yardımcı Olması Olsa Da, Kardiyo Egzersizlerinin Cinsel Hayatınıza Yapacağı Katkı Da Büyük.Daha Rahat Ve Etkin Bir Kan Dolaşımı Demek, Daha Güçlü Orgazmlar Ve Erkekler Için De Daha Kaliteli Ereksiyonlar Demek… Haftada 1-2 Gün, Bir Uzman Eşliğinde Kardiyo Çalışmaya Başlamamanız Için Hiçbir Sebep Yok!

Yüzmeye Zaman Ayırın
Harvard Üniversitesi’nde Yapılan Araştırmalarda, 60’lı Yaşlarındaki Erkek Ve Travesti Yüzücülerin Cinsel Hayatlarının Kendilerinden 20 Yaş Genç Insanlarınkinden Çok Da Farklı Olmadığı Ortaya Çıktı.Yüzme Egzersizleri Sayesinde Hem Dayanıklılığınızı Hem De Esnekliğinizi Arttırırsınız, Eskisinden Çok Daha Güçlü Olursunuz.Aynı Zamanda Kan Dolaşımınız Da Düzene Girer.Vücudunuz Şekillendikçe Kendinize Olan Güveniniz Artar, Bu Da Daha Fazla Libido Demek! Haftada Bir Gün De Olsa, Yüzmek Için Zaman Ayırın.

‘Core’ Egzersizleri Ile Orgazmlar Şenlensin!
Karın Ve Bel Bölgesini Çalıştırmayı Ifade Eden ‘core’ Egzersizler, Cinsel Hayatınız Için Yapabileceğiniz En Iyi Egzersizlerden Biri.Çünkü Güçlü, Esnek Bir Core (karın Ve Bel Bölgesi), Sizi Çok Daha Güçlü Ve Yatakta Da Çok Daha Esnek Ve Dayanıklı Hale Getirir.Üstelik Egzersiz Yaparken Meydana Gelen Sürpriz Orgazmlara Da Hazır Olun! Ankara Travestileri Karın Kaslarını Çalıştırdıkları Egzersizleri Yaparken Uyarılarak Orgazma Ulaşmaları, Coregasm Olarak Tanımlanıyor.
Mekik Ve Benzeri Hareketlerle Bunu Deneyimlemeniz Mümkün.

Kurbağa Pozunda Kalın
Bacağın Iç Kısımlarındaki Ve Kasık Bölgesindeki Kasları Esnetmeyi Sağlayan Bu Poz, Aynı Zamanda Kalçalara Da Esneklik Kazandırıyor.Hem Stresinizi Azaltıyor, Hem De Seks Sırasında Daha Hareketli Olabilmenize Yardımcı Oluyor.Egzersizden Önce Veya Sonra Yapılabileceği Gibi Yatmadan Önce Gevşeme Egzersizi Olarak Da Deneyebilirsiniz.Beş Dakika Kadar Bu Pozda Kalmayı Deneyin Ve Esnekliğiniz Arttıkça Pozun Süresini Arttırın.

Hinge Egzersizini Öğrenin
Hinge Egzersizi, Sırtınızı Veya Bacaklarınızı Yormadan Kendinizi “elverişli Bir Konumda” Tutmanıza Yardımcı Olur.Dik Durmadan Önce Birkaç Saniye 45 Derecelik Açıyla Geriye Doğru Eğilin Ve Hareketi Tekrar Edin.Bu Hareket Zor Ama Çok Fazla Dayanıklılık Yaratıyor.Bunun Yerine Squat Da Çalışabilirsiniz.

Bol Bol Kegel Yapın!
Kadınların Vajinal Kaslarını Güçlendirmek Için Bu Kasları Sıkıp Bırakarak Yaptığı Bir Egzersiz Olan Kegel, Aslında Erkekler Için De Mümkün.Kadınlarda Rahme Giden Kan Akışını Da Arttırarak Adet Dönemi Sorunlarına Bile Yardımcı Olabilirken, Erkekler Düzenli Olarak Kegel Egzersizi Yaptığında Erken Boşalma Ve Ereksiyonu Koruyamama Gibi Sorunların Üstesinden Gelebilirler.

Kegel Egzersizi Hakkinda Bilmeniz Gerekenler.

Plank Yapın
Şınav Çeker Pozisyonda Dümdüz Durun… Sonra Biraz Daha Durun.Tüm Vücudu Çalıştıran Bu Egzersiz Dışarıdan Bakıldığında Çok Kolay Gibi Gözükse De Bir Süre Sonra Karın Kaslarınızın Titremeye Başladığını Hissedersiniz.Tüm Kaslarınız Güçlenir Ve Daha Esnek Olursunuz.Günde Bir Kez, 60 Saniye Ile Başlayın Ve Süreyi Arttırın.

Kedi/inek (cat-cow) Hareketini Deneyin
Yogada Sıklıkla Yapılan Bu Hareketin Esas Amacı Omurgayı Esnetmek.Sırtınızı Kamburlaştırıp Tam Tersi Hareketle Göğüs Kafesinizi Açarken Nefesinizin Ritmine Odaklanırsınız.Hem Nefes Kapasiteniz Artar, Hem Omurgaya Tatlı Bir Masaj Yapılıyormuş Gibi Olur Hem De Seks Sırasında Öyle Kolaylıkla Nefesiniz Kesilmez! Egzersizi Düzenli Hale Getirdiğinizde Ise Bel, Sırt Ve Omuz Ağrılarınızdan Eser Kalmadığını Görebilirsiniz.

Bir cevap yazınWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!