En Çılgın Travestiler İle Fetiş Zevkler

Tüm Fantezileri Bildiğinizi Sanıyordunuz, Değil Mı? Bunları Öğrenene Kadar Biz De Öyle Sanıyorduk.

Bebek Gibi Giyinmekten, Balon Patlatmaya Kadar Insanlar Farklı Şeylerle Tatmin Oluyorlar.Dünyanın Dört Bir Yanından Bu Fantezilerin Neler Olduğunu Merak Ediyor Musunuz?

Patlayan Balon…
Balon Şişirmek Sizin Için Sadece Doğum Günü Partilerini Hatırlatabilir Ama Bu Fetişi Olanlar, Başkasının Balon Şişirmesini Cinsel Davranış Olarak Algılarlar.“poppers” Denen Fetişe Sahip Olan Bu Insanlar, Balonun Rengini Kokusu Ve Şişmesi Ile Tahrik Olurlar.Balonun Patlaması Ise Cinsel Tatmini Ifade Eder.

Yetişkin Bebek Sendromu…
Evet, Yatak Odasında Bebek Şeklinde Konuşmalar Yeni Bir Boyut Kazandı.Yetişkin Bebek Sendromu Olan Insanlar Seksten Önce Bebek Gibi Giyiniyorlar.

“Gıdıkla Beni!”
Hepimiz Ön Sevişme Sırasında Gıdıklanmaktan Hoşlanırız.Fakat Knismolagnia Yani Gıdıklama Fetişe Sahip Olan Insanlar, Başkaları Gıdıklasa Da Cinsel Tatmin Sağlayabiliyorlar.

Karezza!
Orgazm Olmak Birçok Insanı Rahatsız Etmez Ama Bu Fetişe Sahip Insanlar Seks Sonunda Elde Edilen Tatmini Boşalmayı Ediyorlar.Onların Cinsel Birleşmedeki Hedefi, Sonuca Hiç Gelmemek.Uzun Bir Süre Boyunca Yavaş Bir Şekilde Seks Yapıyorlar.Karezza’yı Uygulayanlar Bunun Daha Sağlıklı Ilişkiler Oluşturduğunu Ve Ruhsal Açıdan Tatmin Sağlandığını Söylüyorlar.

Cinsel Vekil
Erkeğinizin Samimiyet Sorunu Var Ve Profesyonel Bir Yardım Alması Gerektiğini Düşünüyorsunuz.Fakat “cinsel Vekil”ler, Hastaları Ile Cinsel Temas Kuruyorlar.Hala Eşlerinizi Tedaviye Yollamayı Düşünüyor Musunuz?

Mmmm Çok Lezzetli!
Evet Yatak Odasında Krema Fantezisi Her Daim Geçerlidir Fakat Bu Insanlar Için Baştan Aşağı Her Yerinizin Yemekle Kaplı Olması Gerekiyor.“sploshers” Yani Yiyecek Fetişine Sahip Bu Insanlar Yemeğin Vücutları Ile Temas Etmesinden Tahrik Oluyorlar.

Şişme Travesti!
Insanlar Neden Arabada Yan Koltuklarına Şişme Travesti Koyarlar Ki… Agalmatophilia Denen Bu Fetiş, Plastik Travestiler ile Cinsel Ilişki Yapmaktır.

Aşk Klübeleri…
Kamboçya’nın Kuzeybatı’sında Bulunan Kreung’da Aileler, Evlilik Çağına Gelmiş Kızları Için Bir Klübe Kuruyorlar.Bu Klübede Kızları Birçok Erkekle Birlikte Olup, Istediğini Seçip Evleniyor.Burada Evlilik Kararı Tamamen Kadının Elinde.

Eşyaya Bağlılık…
Bu Fetişe Sahip Insanlar, Binalara, Arabalara Yani Eşyalara Aşık Oluyorlar Ve Hatta Evli Olduklarını Dahi Düşünüyorlar.

Kürklü Eğlence…
Hepimiz Oyuncak Ayıların Tatlı Olduğunu Düşünürüz Fakat Kürk Fetişi Olan Insanlar Bu Tür Şeylerden Tatmin Oluyorlar.Hatta Seksten Önce Hayvan Kostümlerini Giyiyorlar Ve Karşı Taraftan Da Bunu Bekliyorlar.

Uzaylılar…
Birçoğumuz Yıldız Savaşlarını, Star Trek’i Izledik.Herhalde Hiç Biriniz Gerçek Uzaylılarla Cinsel Ilişkiye Girmeyi Düşünmediniz.Fakat Exophlia Denilen Fetişe Sahip Insanlar, Uzay Seks Fetişi Olan Sitelere Giriyorlar, Seks Yapmadan Önce Onlar Gibi Giyiniyorlar.

Saçlar…
Şüphesiz Travestinin Ve Erkeğin Görünüşünde En Etkili Ögelerden Biri Saçları.Fakat Siz Saçlarına Bakıp Tatmin Oluyor Musunuz? Trichophiles Fetişi Olanlar Saça Dokunmaktan Hatta Bakmaktan Dahi Tahrik Olabiliyorlar.

Tantrik Seks…
Dünyaca Ünlü Müzisyen Sting’le Birlikte Sürekli Andığımız Bir Konu Tantrik Seks.Peki Nedir Bu? Dersenizi Tantrik Sekste Amaç Ruhsal Aydınlanma Sağlamak.Çiftler Birbirlerini Acele Etmeden Yavaş Yavaş Keşfediyorlar, Hassas Oldukları Ve Tatmin Oldukları Noktaları Buluyorlar.Bu Sekste Orgazm Asıl Amaç Değil!

Bir cevap yazın


istanbul travesti | ankara travestileri | film izle | travesti | ankara travesti | istanbul travestileri | istanbul travestileri | istanbul travestileri | ankara travestileri |
error: İçerik çalma yavşak!!!