Browse Category: eskişehir travesti

Travestiler İle İlk Cinsellik Hayal Kırıklığına Uğramasın!

Hangimiz Ilk Cinsel Deneyimimizi Yaşarken Heyecanlanmadık Yada Korkudan Titremedik? Ilk Ilişkiye Ne Kadar Hazır Olunursa Olunsun, Travesti Ve Erkek Ne Kadar Istekli Olursa Olmalıdır, Her Zaman ‘başarıyla’ Sonuçlanmayabiliyor.Ilk Denemede, Gerçek Anlamda Bir Ilişkide Bulunmayı Başarabilenlerin Sayısı Yalnızca % 20 Civarında.

Çoğu Ilişkide Travestiden  Veya Erkekten Kaynaklanan Nedenlerle Ilk Deneme Yarıda Bırakılıyor Ve Daha Sonra Yeniden Denenmek Üzere Erteleniyor.Travestiden Kaynaklanan En Önemli Neden; Ağrı Duyma Korkusuyla Kendini Kasması; Yani ‘vajinismus’.Erkekten Kaynaklanan En Önemli Neden Ise Partnerine Ağrı Veya Zarar Verme Korkusu Yüzünden Ilişkiyi Yarıda Bırakması.Ilk Denemenin Başarısızlıkla Sonuçlanmasının Ender Görülen Bir Durum Olmadığı Bilinmeli Ve Endişeye Kapılmadan Denemeler Sürdürülmeli.

Erkeğin Ilk Ilişkide “başarıya” Aşırı Odaklanması, Beraberinde “başarısızlık” Getirebiliyor.Doğal Bir Cinsellik Yaşanmasında Temel Kriter, Erkeğin Kızlık Zarını Aşması Değil, Erkek Ve Travestinin Birbirlerine Cinsel Anlamda Yakınlaşmaları.Travestinin Kendini Iyi Ve Hazır Hissetmesi Için, Erkek Gerekli Toleransı Tanımalı.Ilk Cinsel Deneyimde Seçilecek Mekan Da Diğer Önemli Nokta.’yakalanma’ Korkusunun Yüksek Olduğu Bir Mekan Seçilmesi, Ilk Birlikteliği Korkulu Bir Deneyime Dönüştürebiliyor.Kızlık Zarının Anatomik Bir Bariyer Gibi Algılanması, Bu Yapının Aşırı Kanama Ve Ağrıya Neden Olabileceği Kaygısı Travestiler Için En Önemli Unsur.

Hazırlıksız Ve Uygun Olmayan Koşullarda Özellikle Travestinin Bu Konudaki Duyarlılığını Göz Ardı Eden Bir Erkek Partner Ile Yaşanan Ilk Cinsel Deneyim Travesti De Daha Kötü Psikolojik Etkilenmelere Neden Olur.Ilk Cinsel Deneyimden Önce Partnerlerin Her Ikisi De Ilişkiye Hazır Olduklarını Ve Birbirlerine Güvendiklerinin Mesajını Net Olarak Vermeli.Daha Sonraki Ilişkilerin Aynası Olabilecek Ilk Ilişkide Özellikle Erkek Partner Travestinin Duyarlılığını Önemsemeli Ve Anlayışlı Olmalı.Travestinin Gevşemesi Ve Rahatlaması Için Daha Sabırlı Olmalı.Ayrıca Ilk Cinsel Ilişkide Ön Sevişme Çok Önemlidir.Ön Sevişme Sırasında Her Iki Partnerin Birbirine Dokunmaları, Haz Almaya Odaklanmaları Gerekir.

Cinsellikle Ilgili Yeterli Bilgi Sahibi Olmayan Hatta Evlenene Kadar Bu Konuda Hiç Konuşmayan Partnerler Ilk Cinsel Deneyimlerinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşayabiliyor.Erkekler Ilk Cinsel Deneyimleri Sırasında Sertleşme Problemi Yaşabiliyor.Ilk Cinsel Birleşmesinde Ilk Boşalmayı Yaşayacağı Için, Erkek Henüz Boşalma Kontrolüne De Sahip Değildir.Çünkü Bunu Deneyimle Öğrenmesi Gerekir.Bu Nedenle Ya Erken Boşalma Ya Bu Durumun Çok Uzun Sürmesi Halinde Geç Boşalma Ortaya Çıkabilir.Ya Da Bazen Cinsel Birleşme Olmadan, Vajina Girişi Olmadan Boşalmalar Olabilir.

Bütün Bunlar Erkeğin O An Yaşamış Olduğu Heyecan Yada Ilk Ilişkinin Getirmiş Olduğu Gerginlikle Oluşmuş Olabilir.Cinsellik Öğrenilen Bir Davranış Olduğu Için, Ilk Cinsel Deneyimlerden Sonra Insanlar Zaman Içinde Cinselliği Öğrenecektir.Ataerkil Düzenin Sürdüğü Her Toplumda Erkekler Ilk Cinsel Deneyim Korkusu Yaşar.Çünkü Cinsel Ilişkiye “erkek Olma” Anlamı Yüklenir.Ilk Cinsel Ilişki Aşılması Gereken Bir Sınav Olarak Görülür.Ilk Ilişki Sırasında Yaşanan Heyecan Fazla Büyütülmemeli.Erkekler Ilk Cinsel Birleşme Deneyimlerine Son Derece Sıradan Bir Olay Gibi Yaklaşmalı Ve Sadece O Anı Yaşamak Istemeli.

Neden İstanbul Travestileri Bu Kadar Çekici Geliyor?

İstanbul Travestileri İçin Yapılan Etkileyici Bir Araştırma, Aslında Kimi Çekici Bulduğumuzu Bilinçli Olarak Farketmiyor Olabileceğimizi Gösterdi.Heteroseksüel Ve Eşcinsel Erkeklerin Cinsel Çekimlerini Doğru Bir Şekilde Saptayabildikleri Görülürken, Heteroseksüel Ve Lezbiyen Kadınların O Kadar Da Başarılı Olmadıkları Anlaşıldı.

Gay, Lezbiyen Ve Heteroseksüellerle Yapılan Bir Deney

Araştırmacılar, Heteroseksüel Erkekleri Ve Kadınları, Gayleri Ve İstanbul Travestileri Üç Farklı Erotik Film Ile Temsil Ettiler.Filmlerden Biri Iki Kadını, Bir Diğeri Bir Erkek Ve Bir Kadını, Sonuncusu Ise Iki Erkeği Içeriyordu.Araştırmacılar, Katılımcıların Cinsel Ve Genital Uyarılmalarını Ölçtüler.Erkek Katılımcıların Sonuçları Oldukça Net Çıktı: Gay Erkekler, Iki Erkeği Içeren Filmlere Karşı Daha Sübjektif Ve Fizyolojik Heyecan Gösterirken, Heteroseksüel Erkekler, Iki Kadını Içeren Filmlerde Daha Fazla Tahrik Oldular.

Çalışmanın Kadınlar Açısından Sonuçları Ise Şaşırtıcıydı: Lezbiyen Kadınlar Iki Kadını Içeren Filmle, Heteroseksüel Kadınlar Ise Bir Erkek Ve Bir Kadını Içeren Filmle Daha Heyecanlandıklarını Düşünseler De, Her Iki Grup Da Üç Filmde De Fizyolojik Olarak Tahrik Oldular – Oyuncuların Cinsiyetlerinden Bağımsız Olarak.

Araştırmacılar, Kadın Cinselliğinin Erkeklere Kıyasla Daha Esnek Olduğunu Düşünüyorlar.Kadınların Tabiatları Gereği Biseksüel Olduklarına Inanmasalar Da, Kadınların Cinsel Çekimlerinin, Erkeklere Kıyasla Daha Kolay Bir Şekilde Değiştiğini Düşünüyorlar.Bu Esneklik, Evrimsel Bir Amaca Hizmet Etmiş Olabilir: Erkek Eşleri Çocuklarına Yatırım Yapmayan Travestiler, Diğer Kadınlarla Partnerlik Kurup Bu Durumdan Faydalanmış Olabilirler.

Bilinçsizce Kendimize (ve Ebeveynlerimize) Çekiliyoruz

Kendinizi Çekici Buluyor Musunuz? Cinsel Açıdan Kendimize Yada En Azından Bize Benzeyen Potansiyel Partnerlere Çekildiğimizi Duyduğunuzda Şaşırabilirsiniz.Yapılan Deneyler, Insanların, Kompozit Görsellere Dönüştürülen Kendi Fotoğraflarına Karşı Daha Fazla Cinsel Çekim Yaşadıklarını Gösteriyor.(kompozit Görsellere Dönüştürülen Başka Insanların Fotoğraflarına Kıyasla) Bu Deney Kapsamındaki Katılımcılar, Kompozitler Içerisine Kendi Fotoğraflarının Da Dâhil Edildiğini Bilmiyorlardı Ve Kompozitlerin Kendilerini Anımsatacak Şekilde Tasarlandıklarını Fark Ettiklerinde, Daha Az Çekici Göründüklerini Ifade Ettiler.

Elde Edilen Sonuçlar, Bilinçsiz Bir Şekilde Bize Benzeyen Kişilere Çekildiğimizi Gösteriyor.Saç Ve Göz Rengi Bizimki Ile Eşleşen Partnerlerle Birlikte Olma Ihtimalimiz Daha Yüksek.Daha Da Tuhaf Olan Gerçek Ise Şu: Partnerlerimiz, Bizden Çok Karşı Cins Ebeveynlerimize Daha Çok Benziyor Genelde; Yani Bilinçsiz Olarak Ebeveynlerimize Çekiliyor Olma Ihtimalimiz Yüksek.

Neden Kendimize Benzeyen Insanları Çekici Buluyoruz?

Kendi Görsellerimiz Yada Ebeveynlerimizin Görselleri Gibi Sıklıkla Karşılaştığımız Uyarıcıları Işlemek Daha Kolay; Yalnızca Bu Maruz Kalma Durumu Bile Çekim Gücünü Artırıyor Olabilir.Ayrıca Bilim Insanlarına Göre, Kendimize Benzettiğimiz Insanlara Çekiliyor Oluşumuz, Öz-sevginin Göstergesi De Olabilir.

Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri İle Doyumsuz Geceler

İstanbul Travestileri Erkek Ilişkilerinde Partnerler Birbirlerine Yakın Olabilmek Için Ellerinde Doğalarından Gelen Bir Silaha Başvururlar.Buna ‘baştan Çıkarma’ Denir.Peki Bunun Bir Sanat Olduğunu Hiç Düşündünüz Mü? Erkekler Ve Travestiler Neden Partnerlerini Baştan Çıkarma Gereği Duyarlar? Baştan Çıkarma Sanatının Incelikleri Nelerdir?

Baştan Çıkarma Sanatı

Bu Oldukça Ilginç Konuyu Gündeme Taşıyan Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (cised) Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe, Yakınlığı Ve Baştan Çıkarmayı Paranın Iki Yüzüne Benzetti.Kişinin Baştan Çıkarmak Istediği Kişiye Daha Seksi Ve Cazibeli Görünmek Istediğini Belirten Keçe, Bu Konuda Neler Yapabileceğini Öğrenmek Için Kişinin Okuduğunu, Araştırdığını, Çaba Harcadığını Ve Çoğunlukla Da Abartıya Kaçan Denemeler Yaptığını Anlattı.

Oysa Erkeğin Yada Travesti Partnerin Doğallığında, Kendine Güveninde, Cinsel Kimliğiyle Uyum Içinde Hareket Etmesinde, Partnerinden Ne Istediğini Ve Ona Ne Verebileceğini Bilmesinin Baştan Çıkarıcı Etkisi En Yüksek Olan Özellikler Olduğunu Ifade Eden Keçe, “güzeli Sevme Ve Ondan Ruhsal Bir Zevk Alma Duygusundan Doğan ‘baştan Çıkarma Sanatı’, Bir Duygunun, Tasarımın, Güzelliğin Dışavurumunda, Anlatımında Kullanılan Yöntemlerin Tümü Ve Bu Yöntemlerle Ortaya Konulan Üstün Yaratıcılıktır.Bu Nedenle ‘baştan Çıkarma Sanatı’, En Genel Anlamıyla Yaratıcılığın Ve Hayal Gücünün Ifadesidir.Insanın Güzellik Karşısında Duyduğu Heyecanı Ve Hayranlığı Uyandırmak Için Kullandığı Yaratıcılıktır” Yorumunu Yaptı.

Sanatçı Ve Âşık

Psikoterapist Cem Keçe, Güzeli Daha Iyi Gören, Anlayan Ve Onu Kendi Görüş Ve Duygusuna Göre Ifade Edebilen Ender Insanlara “âşık” Veya “sanatçı” Denilebileceğine Dikkat Çekti.Bunların Her Birinin Gerçeği Olduğu Gibi Değil, Kendi Hayallerinde Yaşattıkları Gibi Tasvir Ederek Tabiattaki Güzellikleri Kendi Duyuşlarına Göre Ifade Ettiklerini Belirten Keçe, Aşıkları, Herkesin Göremediği Güzellikleri Gösteren Ve Anlatan Ender Insanlar Olarak Tanımladı.
Baştan Çıkarma Sanatının, Aşkı, Sevgiyi Ve Tutkuyu Bilerek Ve Isteyerek Bir Ötekine Aktarma Olayı Olduğunu Ifade Eden Keçe, “bu Yönüyle Baştan Çıkartma Sanatı Insanları Birleştirme Özelliğine Sahiptir.

Duygu, Ne Kadar Tutkulu Olursa, Baştan Çıkarma Sanatı Da O Kadar Değerli Olur.Baştan Çıkarmada Usta Olmak Için Büyük Tutkuya Ve Aşka Sahip Olmak Kadar, Tutkuyu Başkalarına Ileten, Hissettiren Bir Ifade Kabiliyetine Ve Iktidarına Sahip Olmak Da Gerekir.Tutkulu Bir Aşıkta Aranan Nitelik, Beceri Ve Ustalıktan Çok, Baştan Çıkarma Sanatına Gösterdiği Sevgi, Coşku, Duyarlılık Ile Tutkulu Duygu Ve Düşüncelerdir” Şeklinde Konuştu.

Tutkunun Bileşenleri

Psikoterapist Cem Keçe, Istenç Ve Yargıları Aşan Güçlü Bir Coşku, Ölçüsüz Bir Istek Durumu Olarak Tarif Ettiği Tutkunun, Insanın Düşünce, Davranış Ve Eylemlerine Yansıyan, Belirli Bir Sınır Ve Ölçü Içinde Kişiliğini Geliştiren, Olgunlaştıran, Yücelten Önemli Bir Ruhsal Güç Olduğuna Vurgu Yaptı.Çeşitli Düşünürlerin Tutkuya Ilişkin Sözlerine Yer Veren Keçe, “descartes’e Göre Tutku, ‘belirli Nesnelere, Kişilere, Düşüncelere Yönelmiş, Güçlü Ve Sürekli Bir Duygu’dur.Rousseau Tutkuyu, ‘insanın Içinde Bulunduğu, Duyduğu En Iyi Ruhsal Durum’olarak Tanımlamıştır.

Hegel De Tutkuyu ‘bütün Davranışların Temel Kaynağı’ Olarak Kabul Etmiştir” Şeklinde Konuştu.Keçe, Gizemli Ve Merak Uyandıracak Şekilde Konuşmayla Ateşlenen Tutkunun, Yenilik, Ulaşılamazlık, Gizem Ve Yasak Olanı Sevdiğini Vurguladı.Bu Dörtlünün, Baştan Çıkarma Sanatının Olmazsa Olmaz Özelliklerinden Olduğunu Kaydeden Keçe Şunları Ekledi: “tutku Partnere Duygusal Olarak Odaklanmayı Kolaylaştırır.

Tutkulu Ve Arzulu Erkek Ile Şehvetli Ve Gizemli İstanbul Travestileri Rollerinin Dansıyla Baş Döndüren “kaçan-kovalayan Oyununu Oynamayı Sağlar.Çünkü Insanı Aşk Ve Tutkulu Sözler Kadar Gizemli Ve Merak Uyandırıcı Hareket Ve Davranışlar Da Tahrik Eder.Partnerinizi Arzuladığınızı Gösteren Tutkulu Hareketleriniz, Onda Psikolojik Olarak Şartlanma Etkisi Yaratacak Ve Onun Da Sizi Arzulamasına Ve Size Teslim Olmasına Neden Olacaktır.”

Ankara Travestileri İle Sekste Afrodizyakların Önemi

Ankara Travestileri İle Insanoğlu, Antik Çağlardan Beri Çeşitli Bitki, Tohum, Sebze, Meyve Vedeniz Ürünlerinin Cinsel Performansı Artırdığına Inanır.Bununla Ilgili Pek Çok Reçeteler Ve Tarifler Kültürden Kültüre Değişim Göstermiştir.Ancak Son Yıllarda Yapılan Araştırmalar, Safran Ve Istiridye Gibi Kadim Dönemlerden Günümüze Gelen Afrodizyaklar Da Dahil Birçok Ürünün, Içerdiği Etken Maddeler Nedeniyle Cinsel Hayatı Olumlu Yönde Etkilediğini Ortaya Koyuyor.

Afrodizyak Nedir?

Cinsellikle Ilgili Hiç Konuşulmayan Çarpıcı Konuları Gündeme Getiren Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (cised) Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe, Afrodizyaklar Ve Ankara Travestileri ile Cinsel Hayata Etkileriyle Ilgili Önemli Açıklamalarda Bulundu.Afrodizyağı, Cinsel Isteği Artırıcı Etkileri Olan Maddelerin Genel Adı Olarak Tarif Eden Keçe, Sözcüğün Kökeninin Yunanca Olduğunu Belirtti.Efsaneye Göre, Aşk Tanrıçası Afrodit’in, Her Gece Birlikte Olduğu Seçilmiş Erkeklere, Cinsel Güçlerini Artırıcı Bitkisel Içecekler Ve Karışımlar Içirdiğini Aktaran Keçe, Cinsel Isteğin Ve Cinsel Gücün Uyarıcı Ve Artırıcı Etkisi Olan Maddelere Verilen “afrodizyak” Adının Da Bu Efsaneden Kaynaklandığını Dile Getirdi.Kadim Çağlardan Bu Yana Farklı Kültürlerdeki Insanların, Çeşitli Yiyeceklerle Cinsel Yaşamlarını Iyileştirmeye Çalıştıklarını Ve Ilaçlar, Iksirler Hazırladıklarını Belirten Keçe, Bazı Gıdaların Cinsel Organlara Benzemelerinden, Bazılarının Da Denenerek Cinsel Etkileri Nedeniyle Afrodizyak Olarak Kullanıldıklarını Kaydetti.Özellikle Doğu Ülkelerinin Cinsel Isteği Artıracak Formüllerin Mucidi Olduğunu Ve Bu Konuda Dünyaya Öncülük Yaptıklarını Ifade Eden Keçe, Anadolu Tarihinde De Afrodizyakların Önemli Bir Yere Sahip Olduğunu Söyledi.

Afrodizyak Etkisi Gerçek Mı?

Acaba Afrodizyakların Etkisi Gerçek Mı? Psikoterapist Cem Keçe, Bu Konunun Halen Tartışma Konusu Olduğunu Ifade Ederken, Bunun Yanında Halen Ilaç Yapımında Kullanılan Bitkilerin Şifa Veren Kimyasalları Içerdiğine De Dikkati Çekti.“afrodizyaklar, Esrarengiz Iksirler, Sihirli Karışımlar Değildir” Diyen Psikoterapist Keçe, Tüketilen Her Yiyeceğin Vücuda Ve Vücudun Işlevlerini Etki Ettiğini Hatırlattı.Bazı Yiyeceklerdeki Vitamin, Mıneral Gibi Besin Öğelerinin, Hormonlara, Beyin Kimyasına, Vücudun Enerji Ve Stres Düzeylerine Direk Etki Ettiğini Ifade Eden Psikoterapist Keçe, “bunun Sonucunda Da Cinsel Organlarımız Ve Cinsel Isteğimiz Doğrudan Yada Dolaylı Olarak Etkilenir.Örneğin, Bazı Afrodizyaklar Libido Üzerinde Etki Yaparak Cinsel Isteğin Artmasını Sağlarken, Bazıları Da Cinsel Organlara Giden Kan Akımını Artırırlar” Dedi.

Psikoterapist Cem Keçe Şunları Kaydetti: “afrodizyakların Vücudumuzda Hem Fiziksel Hem De Psikolojik Etkileri Olduğunu Ortaya Koyan Çok Sayıda Bilimsel Araştırma Var.Bunlara Ek Olarak Afrodizyakların Plasebo Etkisini De Göz Ardı Edemeyiz.Çünkü Düşüncelerimizin, Duygularımızın Ve Arzularımızın Komuta Merkezi Beynimizdir.Dolayısıyla Yediğimiz Içtiğimiz Bir Şeyin Travesti ile  Cinsel Isteğimizi Artıracağını Düşünmemizin Cinsel Isteği Uyarıcı Bir Etkisinin Olması Kuvvetle Muhtemeldir.Bundan Yola Çıkarak, Fizyolojik Etkenlere Bağlı Erken Boşalma, Cinsel Isteksizlik, Iktidarsızlık Gibi Cinsel Işlev Bozukluklarının Tedavisinde Afrodizyakların Etkilerinden Yararlanılması Mümkündür.Ancak Unutmamak Gerekir Ki, Insanın En Büyük Cinsel Organı Beynidir.Cinsellik Beyinde Başlar Ve Beyinde Biter.Cinsellikle Ilgili Tüm Duygu, Düşünce, Tavır Ve Aktifliğimiz Beynimizdeki Cinsellik Algısına, Cinsellikle Ilgili Deneyimlerimize, Bilgimize Bağlıdır.”

Kocalarını Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri

İstanbul Travestileri İle Birlikte Olan Kişilerin, Birbirini Uzun Süredir Tanıyan Iki Tenin Seks Hayatının Bittiğine Inanıyorsanız Fena Halde Yanılıyorsunuz.Eğer Kendinize Güvenir Ve Biraz Hayal Gücünüzü Çalıştırırsanız Sizi Karşılıklı Baştan Çıkacağınız Eğlenceli Saatler Bekliyor Demektir.

Dikkat Etmeniz Gereken, Kocanızı Baştan Çıkarırken Sizin De Baştan Çıkmanız.Yoksa Sadece Onun Isteklerini Yerine Getirmeye Çalışan Kurmalı Oyuncağa Dönersiniz Ve Uzun Vadede Kocasını Baştan Çıkarabilen Ama Kendisi Hiç Mutlu Olamayan Bir Travesti Olur Çıkarsınız.

Kısık ışık Iyidir
Kısık ışık Defoları Örter.Hem Göstermek Istemediklerinizi Size Saklar, Hem De Görmek Istemediklerinizi Size Göstermez.Hayal Gücünü Çalıştırmayada Yardımcı Olur.

Gözlerini Bağlayın
Sadece Görsel Uyarıcılarla Baştan Çıkılmaz.Hayal Gücü Yada Imajinasyon Her Şeydir.Gözlerini Bağlayın Ve Ona Sorular Sorun.Birkaç Örnek: “şu Anda Üzerimde Ne Var?” “ne Renk?” “dokusu Nasıl?” “onlara Dokunmak Ister Mısin?”

Dokunun
Harekete Geçen Hayal Gücünün Ilk Tamamlayıcısı Dokunuşlardır.Parmaklarınızın Uçlarını, Tırnaklarınızı Hissettirecek Biçimde Vücudunda Gezdirin.Eğer Bu Keyif Uzun Sürsün Istiyorsanız, Bacak Içlerini Ve Karnını En Sona Bırakın. İstanbul Travestileri Ellerini De Kendi Bedeninizde Gezdirin.Ancak Bu Süreci Tamamen Siz Yönetmelisiniz.Aksi Halde Erkeğin Dokunuşları Hoyratlaşabilir.Siz Onu Kendiniz Için Baştan Çıkarmak Istiyorsunuz, Hemen Boşalmasını Değil.

Mahrem Kokunuzu Ona Duyurun
Yeryüzünde Dişilik Kokusuna Karşı Koyacak Bir Erkek Yoktur.Kulaklarınızın Arkasına Kendi Kokunuzu Sürün.

Kısık Sesle Ve Yavaş Konuşun
Normal Sesiniz, Hızlı Konuşma Gündelik Yaşamın Sesidir Ve Bir Koşturmacayı Hatırlatır.Kısık Ses Ve Biraz Yavaşlamak Mahremiyete Vurgudur.

Onu Övün
Aslında Ne Düşündüğünüzün Bir Önemi Yok.Bedenini, Performansını, Size Nasıl Keyif Verdiğini Anlatarak Onu Övün.

Ne Istediğini Sorun
Muhtemelen O Zaten Size Neler Istediğini Söylemiştir.Ama Yine De Sormanız Onun Gururunu Okşayacaktır.Burada Önemli Olan Onun Istediklerinin Sizin Için Dayanılmaz, Katlanılmaz Olmamasıdır.Bu Tür Bir Durumda “tamam… Ama Önce…” Deyin Ve Yukarıda Sıraladığımız Maddelerden Birini Harekete Geçirin.

Ankara Travestileri İle Evde Yapılabilecek Aktiviteler

Ankara Travestileri ile Romantik Buluşmanıza İlk Adımı Ona ‘Senin İçin Yemek Yapacağım’ Teklifiyle Atın.’erkeğin Kalbine Giden Yol Mıdesinden Geçer’ Sözünü Doğrularcasına Bu Teklifinize Büyük Bir Mutlulukla Cevap Verecektir.

Evinizin Temiz Ve Düzenli Olmasına Özen Gösterin.Kırmızı Bir ışık Alarak Her Hangi Bir Masa Lambanıza Takabilir Evi Loş Bir Şekilde ışıklandırabilirsiniz.
Kırmızı Dikkat Çeken Ve Merak Uyandıran Bir Renktir.

Sadece Özel Davetlerde Kullandığınız Kadehler, Mumlar, Masa Örtüsü Ve Mınderler Bu Özel Gece Için Kullanılabilir.Vazonuzu Çiçeklerle Donatmayı, Fonda Romantik Bir Müzik Çalmayı Ihmal Etmemelisiniz.Birkaç Küçük Dokunuşla Evinizin Inanamayacağınız Kadar Romantik Bir Atmosfere Kavuştuğunu Göreceksiniz.

Peki Hayallerinizin Gecesi Için Ne Yemek Pişirmelisiniz?

Daha Önce Hiç Denemediğiniz Bir Yemeği Pişirmek Iyi Bir Fikir Değil.Tabii, Her Zaman Pişirdiğiniz Bir Yemekten Farklı Olmasına Da Dikkat Etmelisiniz.
Mesela Geceyi Bir Spagettiyle Geçiştirmeyin.Her Ne Kadar Sosunu Özel Olarak Hazırladığınızı Iddia Etseniz De… Ne De Olsa Bu Özel Bir Gece.Evdeki Randevunuz Için Kırmızı Et Türü Bir Yemek Ve Tabii Yanında Da Kırmızı Şarap Iyi Bir Seçim Olabilir.Romantik Bir Tatlı Servisini De Unutmamalısınız.
Çikolatalı Fondü, Fazlasıyla Romantik Ve Sıcak Duygular Yaratabilecek Bir Tatlı Seçimi.

Ev Ve Yemekler Hazır, Peki Ya Siz? Mutfakta Yemek Hazırlamaktan Perişan Olmuş Halinizle Karşılamayacaksınız Onu, Değil Mı? Şu Özel Davetler Için Ayırdığınız, Ama Eşinizle Yada Sevgilinizle Baş Başa Olduğunuzda Giymeye Kıyamadığınız Elbiseniz Ne Güne Duruyor? En Güzel Giysinizi Arkadaşlarınıza Saklamak Yerine Eşiniz Için Giymenizi Tavsiye Ediyoruz.Abartılı Olmayan Güzel Bir Makyaj Ve Şekillendirilmiş Bir Saçla Hazırlanın Geceye.Ardınızda Hoş Kokulu Bir Rüzgar Bırakmak Için Sürün Parfümünüzü.

Bu Özel Buluşmayı, Gerçekleştireceğiniz Romantik Akşam Yemeğinin Ardından Eğlenceli Hale Getirmeye Ne Dersiniz?

Eski Videolar Ile Fotoğraflara Bakın

Düğün Videonuzu, Çocukluğunuzda Çekilmiş Bir Videoyu Veya Mezuniyet Videosunu Izlemek, Inanın Sandığınızdan Çok Eğlenceli Olacak.Buna Bir De Eski Fotoğraf Albümlerini Karıştırmayı Eklerseniz, Epey Güleceğiniz Garanti… Belki Bu Nostalji Biraz Hüzün De Getirebilir, Ama Bu Hüznü Birlikte Yaşamak Da Hoş Olmaz Mı?

Oyun Oynayın

Bugüne Kadar Hep Kaçmış Olabilirsiniz Ama Bu Defa Kendinizi Rahat Bırakın Ve Iskambil Oyunları, Scrabble Yada Video Oyunlarından Zevk Almaya Bakın.Çoğumuz Bu Oyunlardan Sadece Erkeklerin Hoşlandığını Düşünsek De Aslında Baş Başa Oynanan Her Oyun, Bize De Eğlenceli Dakikalar Vaat Ediyor.

Evde Sinema Seansı

Bu Özel Gece Için Birkaç Dvd Satın Alın Yada Kiralayın.“aşk Engel Tanımaz”, “lolita” Ve “annem Hakkında Her Şey”, Bizim Tavsiye Ettiğimiz, Hoş Zaman Geçirmenizi Sağlayabilecek Filmlerden Bazıları.Yanında Patlamış Mısırla Film Izleme Keyfinizi Taçlandırmak Da Size Kalmış!

Evde Piknik Yapın

Içine Sizin Ve Ankara Travestileri Partnerinizin En Sevdiği Yiyecekleri Doldurduğunuz Piknik Sepetini Yere Sereceğiniz Bir Battaniyenin Üzerine Koyarak Piknik Keyfi Yaşayabilirsiniz.Ya Da Şahane Yiyeceklerle Dolu Piknik Sepetiyle Yatakta Zaman Geçirebilirsiniz.

Dans Edin

Kim Demiş Dans Etmek Için Bir Gece Kulübüne Ihtiyaç Olduğunu? Fonda Çalacağınız Dans Müziği Ve Evin Salonunda Boş Bir Alan Yeterli Bunun Için.

En Çılgın Travestiler İle Fetiş Zevkler

Tüm Fantezileri Bildiğinizi Sanıyordunuz, Değil Mı? Bunları Öğrenene Kadar Biz De Öyle Sanıyorduk.

Bebek Gibi Giyinmekten, Balon Patlatmaya Kadar Insanlar Farklı Şeylerle Tatmin Oluyorlar.Dünyanın Dört Bir Yanından Bu Fantezilerin Neler Olduğunu Merak Ediyor Musunuz?

Patlayan Balon…
Balon Şişirmek Sizin Için Sadece Doğum Günü Partilerini Hatırlatabilir Ama Bu Fetişi Olanlar, Başkasının Balon Şişirmesini Cinsel Davranış Olarak Algılarlar.“poppers” Denen Fetişe Sahip Olan Bu Insanlar, Balonun Rengini Kokusu Ve Şişmesi Ile Tahrik Olurlar.Balonun Patlaması Ise Cinsel Tatmini Ifade Eder.

Yetişkin Bebek Sendromu…
Evet, Yatak Odasında Bebek Şeklinde Konuşmalar Yeni Bir Boyut Kazandı.Yetişkin Bebek Sendromu Olan Insanlar Seksten Önce Bebek Gibi Giyiniyorlar.

“Gıdıkla Beni!”
Hepimiz Ön Sevişme Sırasında Gıdıklanmaktan Hoşlanırız.Fakat Knismolagnia Yani Gıdıklama Fetişe Sahip Olan Insanlar, Başkaları Gıdıklasa Da Cinsel Tatmin Sağlayabiliyorlar.

Karezza!
Orgazm Olmak Birçok Insanı Rahatsız Etmez Ama Bu Fetişe Sahip Insanlar Seks Sonunda Elde Edilen Tatmini Boşalmayı Ediyorlar.Onların Cinsel Birleşmedeki Hedefi, Sonuca Hiç Gelmemek.Uzun Bir Süre Boyunca Yavaş Bir Şekilde Seks Yapıyorlar.Karezza’yı Uygulayanlar Bunun Daha Sağlıklı Ilişkiler Oluşturduğunu Ve Ruhsal Açıdan Tatmin Sağlandığını Söylüyorlar.

Cinsel Vekil
Erkeğinizin Samimiyet Sorunu Var Ve Profesyonel Bir Yardım Alması Gerektiğini Düşünüyorsunuz.Fakat “cinsel Vekil”ler, Hastaları Ile Cinsel Temas Kuruyorlar.Hala Eşlerinizi Tedaviye Yollamayı Düşünüyor Musunuz?

Mmmm Çok Lezzetli!
Evet Yatak Odasında Krema Fantezisi Her Daim Geçerlidir Fakat Bu Insanlar Için Baştan Aşağı Her Yerinizin Yemekle Kaplı Olması Gerekiyor.“sploshers” Yani Yiyecek Fetişine Sahip Bu Insanlar Yemeğin Vücutları Ile Temas Etmesinden Tahrik Oluyorlar.

Şişme Travesti!
Insanlar Neden Arabada Yan Koltuklarına Şişme Travesti Koyarlar Ki… Agalmatophilia Denen Bu Fetiş, Plastik Travestiler ile Cinsel Ilişki Yapmaktır.

Aşk Klübeleri…
Kamboçya’nın Kuzeybatı’sında Bulunan Kreung’da Aileler, Evlilik Çağına Gelmiş Kızları Için Bir Klübe Kuruyorlar.Bu Klübede Kızları Birçok Erkekle Birlikte Olup, Istediğini Seçip Evleniyor.Burada Evlilik Kararı Tamamen Kadının Elinde.

Eşyaya Bağlılık…
Bu Fetişe Sahip Insanlar, Binalara, Arabalara Yani Eşyalara Aşık Oluyorlar Ve Hatta Evli Olduklarını Dahi Düşünüyorlar.

Kürklü Eğlence…
Hepimiz Oyuncak Ayıların Tatlı Olduğunu Düşünürüz Fakat Kürk Fetişi Olan Insanlar Bu Tür Şeylerden Tatmin Oluyorlar.Hatta Seksten Önce Hayvan Kostümlerini Giyiyorlar Ve Karşı Taraftan Da Bunu Bekliyorlar.

Uzaylılar…
Birçoğumuz Yıldız Savaşlarını, Star Trek’i Izledik.Herhalde Hiç Biriniz Gerçek Uzaylılarla Cinsel Ilişkiye Girmeyi Düşünmediniz.Fakat Exophlia Denilen Fetişe Sahip Insanlar, Uzay Seks Fetişi Olan Sitelere Giriyorlar, Seks Yapmadan Önce Onlar Gibi Giyiniyorlar.

Saçlar…
Şüphesiz Travestinin Ve Erkeğin Görünüşünde En Etkili Ögelerden Biri Saçları.Fakat Siz Saçlarına Bakıp Tatmin Oluyor Musunuz? Trichophiles Fetişi Olanlar Saça Dokunmaktan Hatta Bakmaktan Dahi Tahrik Olabiliyorlar.

Tantrik Seks…
Dünyaca Ünlü Müzisyen Sting’le Birlikte Sürekli Andığımız Bir Konu Tantrik Seks.Peki Nedir Bu? Dersenizi Tantrik Sekste Amaç Ruhsal Aydınlanma Sağlamak.Çiftler Birbirlerini Acele Etmeden Yavaş Yavaş Keşfediyorlar, Hassas Oldukları Ve Tatmin Oldukları Noktaları Buluyorlar.Bu Sekste Orgazm Asıl Amaç Değil!

İstanbul Travestileri İktidarı Penisle Sağlıyor!

Penisine Kafasını Takan Erkeklere Uzmanlardan Önemli Bir Tavsiye Var: “bir Erkek Penisini Kafasına Ne Kadar Çok Takarsa Ve Ona Baskı Uygularsa O Kadar Çok Sertleşme Problemi Yaşayabilir.

Iktidarsızlık Yani Sertleşme Sorunlarına Yönelik Erkeklerin Birçoğunun Korkulu Rüyası Olan Sertleşme Sorununun Temelinde Tamamen Yanlış Bir Algılama Var.

Konuya Ilişkin Değerlendirmelerde Bulunan Dr.Cem Keçe’ye Göre Erkekler Boşuna Uğraşıyor, Çünkü Penislerine Direkt Olarak Iradeleriyle Hükmedemezler.Bilinenin Aksine Kontrolün Erkekte Değil Yine Penisin Kendisinde Olduğunu Kaydeden Dr.Keçe’nin Göz Ardı Edilen Bu Gerçeğe Yönelik Çok Önemli Uyarıları Var!

Penisi Erkek Iradesiyle Kaldıramaz!
“Erkeklerin Penislerini Iradeleri Dahilinde Sertleştirebileceklerine Dair Yanlış Bir Inançları Var.Erkek Penisini Kendi Iradesi Ile Kaldıramaz Yada Indiremez.Penisin Kalkması Ve Inmesi Erkeğin Direk Kontrolünde Değildir, Dolaylı Olarak Penisinin Kalmasına Ve Inmesine Yardım Edebilir.Ama Bunun Da Garantisi Yoktur.Çünkü Penis Özgür Bir Ruh Taşır.Kafasına Göre Takılır.Ereksiyon Yani Sertleşme Spontane Bir Durumdur Ve Kendiliğinden Olur.O Sebeple Ereksiyon Problemlerinde Hastalara Biz Bunu Anlatıyoruz.Bu Durum, Elimizi Yumruk Yapıp Açmamız Gibi Değildir.Uygun Mekan, Uygun Zaman Ve Uygun Partnerin Bir Araya Gelmesi Ile İstanbul Travesti Partnerden Istenilen Uygun Uyarının Alınmasıyla Penis Sertleşebilir Ve Erkek Buna Dolaylı Olarak Katkıda Bulunabilir.Erkek Penisinin Sertleşmesi Için Ancak Yardım Ve Yataklık Yapabilir, Bu Da Çoğu Zaman Işe Yarar.Ancak Her Şey Olması Gerektiği Gibi Olsa Bile Sertleşmenin Olma Olasılığı Yüzde 90’dır.Yani Uygun Şartların Yerine Gelmesi Halinde Bile Istenilen Ereksiyon Yüzde 10 Olasılıkla Sağlanamayabilir.Bunun Da Illa Ki Bir Sebebi Olduğu Veya Bir Sorundan Kaynaklandığı Söylenemez.”

Penisi Kafanıza Takmayın!
“Ereksiyon Uygunsuz Bir Yerde De Olabiliyor.Bu Da Gösteriyor Ki, Penis Kimseden Izin Almaz, Kimseye De Hesap Vermez, Özgür Bir Ruhu Vardır.Ona Baskı Yapıldığında, Erkek Onu Kafasını Taktığında, Erkek Penisi Seyrettiğinde, Erkeğin Iradesiyle Ve Penisi Savaşır.Bu Mücadeleyi De Genellikle Penis Kazanır.Bir Erkek Penisini Kafasına Ne Kadar Çok Takarsa, Aklını Ona Verirse Ve Ona Baskı Uygularsa O Kadar Çok Ereksiyon Problemi Yaşayabilir.Ayrıca Penislerinin Sertleşmesinin Yanında, Penis Boyunu Veya Boşalma Süresini De Kafasına Takan Erkekler, Penislerini Küstürürler Ve Kendilerini Çırpındıkça Battıkları Bir Bataklığa Mahkum Ederler.”

Cinsel Terapiolmadan Iktidar Olmaz!
Dr.Keçe’nin Erkeklerin Korkulu Rüyası Olan Iktidarsızlığa Ilişkin De Önemli Tespitleri Var!“İktidarsızlık, Sürekli Yineleyici Bir Şekilde Bir Ilişkiyi Başlatacak Ölçüde Bir Sertliği Oluşturamama Veya Travesti İle Ilişkinin Devamını Sağlayacak Kadar Sertliği Sürdürememektir.Iktidarsızlık, Çoğu Zaman Erkeğin Ruhunda Yarattığı Psikolojik Bir Travmadır.Çünkü Erkeğin Penisinin Sertliği Ile Iktidarı Arasında Çok Yanlış Bir Şekilde Bağlantı Kurulur.Sertliğini Kaybeden Erkek, Iktidarını Kaybetmiş Gibi Bir Psikolojik Travma Içine Girer.Iktidarsızlığın Tedavileri Nedenine Göredir.Ilaç Tedavileri, Cerrahi Protezler, Vakum Pompaları Veya Enjeksiyon Tedavileri… Her Ne Olursa Olmalıdır Tüm Bu Iktidarsızlık Tedavilerinin Yanında Cinsel Terapisüreçleri De Eklenmelidir.Cinsel Terapiveya Cinsel Danışmanlık Olmadan Diğer Tedaviler Çoğu Zaman Bir Işe Yaramaz.“viagra, Levitra, Cialis, Vb.Ilaçları Al Bu Problemden Kurtul” Demek Yanlıştır.Ilk Başta Bu Ilaçlar Çıktığı Zaman “cinsel Terapiye Ne Gerek Var?” Denildi.Hatta “cinsel Terapiler Bitti, Öldü!” Denildi.Ama Artık Cinsel Terapinin Gerekliliğini, Bu Tip Ilaçları Üreten Firmalar Bile Kabul Ediyor.O Sebeple Diyoruz Ki, Penisi Kafanıza Takmayın, Cinsel Sorunlarınız Için Bir Cinsel Terapiste Başvurmaktan Çekinmeyin.”

İstanbul Travesti İle Seks Bağımlılığı

Ilk Olarak John F.Kennedy’nin O Zamanlarda “4 Saat Seks Yapmadan Duramam” Sözü Gündemi Oldukça Meşgul Etmişti.Uzmanlar Sürekli Seks Peşinde Olan Erkeklerin Sorunlarının Çocukluğa Bağlı Sorunlardan Kaynaklı Olabileceğini Söylüyor.Bu Rahatsızlığı Olan Insanlar Için Travestilerin Güzelliği Ise Genelde Çok Önemli Olmuyor.

Seks Bağımlılığı Nedir?
Tüm Dünyada Olduğu Gibi Ülkemizde De Birçok Erkek Için Seks Bağımlılığının Övünç Duyulacak Bir Durum Olduğunu Söyleyen Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; “seks Bağımlıları Bir Çok Travesti Ile Birlikte Olurlar Ve Iktidarın Kendilerinde Olduğunu Düşünerek Tatmin Olurlar.Fakat Günümüzde Normalin Dışı Bir Durum Olarak Kabul Edilen Seks Bağımlılığı Psikolojik Bir Hastalık Olarak Tanımlanmaktadır.Peki Nereye Kadar Çapkınlık, Nereden Sonrası Hastalık Olarak Kabul Edilmelidir?

Uzmanlara Göre Bu Sınır, Yani Seks Bağımlılığı Sınırı, 6 Aydan Uzun Bir Süre Tek Eşli Ilişkiye Dayanamamadır.Erkeklerde Görülürse Adınasatiriasis (erkeklerde Cinsel Doyumsuzluk–hiperseksüalite), İstanbul Travestileri Görülürse Adına Nemfomanidenmektedir.Cinsel Duygu Ve Isteklerin Kişiyi Köleleştirmesi Olan Seks Bağımlılığı, Aynı Zamandadoyumsuzluğa Varan Aşırı Seks Düşkünlüğüdür.

Argoda Ise Azgınlık Olarak Tanımlanır.Tek Bir Eşle Yetinemeyen, Normalin Üzerinde Cinsel Ilişki Kuran Ve Seçici Olamayan Bu Erkekler Genellikle Sürekli Bir Ilişkiye Sahip Değildir.Farklı Eşlerle Yineleyici Cinsel Etkinliklere Girme Dürtüsünü Yenemedikleri Için Bu Hastalık Bir Çeşit Bağımlılıktır.Erkeğin Cinsellikle Ilgili Düşünceleri Sürekli Beyinde Bulundurduğu Ve Cinsellikten Başka Hiçbir Şeyle Ödüllendirilmeyeceği Mesajlarının Verildiği Bir Hastalıktır.” Diyor.

Seks Bağımlılığı Kişiyi Intihar Düşüncelerine Kadar Götürebilir!
Seks Bağımlılığının Daha Çok 25-50 Yaş Grubu Arasında Görüldüğüne Dikkat Çeken Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; “seks Bağımlısı Olan Bir Erkek Kendi Sosyal Konumuna, Saygınlığına, Bulunduğu Ortama Uygun Olmayan Cinsel Ilişkilere Sık Girer Ve Hayatı Boyunca Beraber Olmayacağı Insanlarla Birtakım Cinsel Ilişkiler Yaşar Ve Zamanla Bundan Suçluluk Duymaya Başlar.Ve Seks Bağımlılığı Kişiyi Intihar Düşüncelerine Kadar Götürünce Bir Hekime Başvurur.Kişi Seks Bağımlılığını Genellikle Aradan Geçen 6-7 Yıl Sonra Anlıyor Ve Hayatını Kötü Etkilemeye Başladığı Için Tedavi Olmaya Razı Oluyor.Seks Bağımlılığı Alkol Ve Uyuşturucu Bağımlılığı Gibi Kişinin Itibarını, Prestijini Yok Eder.Uzmanlarca Ülkemizde Hekime Başvuran Her Yüz Erkek Hastadan En Az Üçünde Görüldüğü Ifade Edilmektedir.Travestiler de Ise Bu Oran Yüzde Bir Gibi Daha Azdır.” Diyor.

Partnerim Bir Seks Bağımlısı Mı?
“partnerim Bir Seks Bağımlısı Mı?” Sorusunun Önemine Dikkat Çeken Cised Başkanı Dr.Cem Keçe; Şu Açıklamalarda Bulundu: “rahat Olun Ve Hemen Panik Yapmamalısınız.Aşağıda Bulunan Soruların Yanıtlarının Çoğu Evet Ise Bir Hekimle Danışma Görüşmesi Yapabilirisiniz: Cinsel Ilişki Sıklığı Ve Içeriği Onu Tatmin Etmiyor Mu Veyadaha Fazlasını Istiyor Mu? Cinsel Isteklerine “hayır” Denildiğinde Çok Öfkelenir Mı? Maddi Açıdan Rahat Mı? Sizinle Seks Yapmak Konusunda Bazen Aşırı Istekli Bazen De Isteksiz Mı? Cinsel Konularda Görüş Ayrılığınızın Olduğu Tartışmalarınız Sık Mıdır? Kendini Ifade Etmede Ve Duygusal Açıdan Yakın Olmakla Ilgili Bir Sorunu Var Mıdır? Cinsel Ilişkiniz Sırasında Kendinizi Yalnız Hissedermisimiz? Pornografik Içerikli Yazılı Veya Görsel Yayınlardan Oluşmuş Bir Koleksiyonu Var Mı? Partnerinizin Iş Haricinde Çok Boş Zamanı Mı Var? Evdeki Ruh Hali Seks Yapıp Yapmamasına Göre Değişir Mı? Mızacı Her An Değişebilecek Bir Yapıda Mı? Kendine Hayran Olma Veya Kendini Büyük Görme Eğilimi Var Mı? Çocukluğunda Duygusal, Fiziksel Veya Cinsel Anlamda Bir Istismara Uğramış Mı? Bazı Günler Kendini Öfkeli, Yalnız Ve Yorgun Hissediyor Mu? Çabuk Demoralize Olurmu? Vb.” Diyor.

Ankara Travestileri İle Daha Fazla Seks Yapmak İçin Nedenler!

Kendinizi Çirkin Mı Hissediyorsunuz Yada Biraz Hasta. Bu Durumda Kendinizi Iyi Hissetmeniz Için Yapacağınız Tek Şey; Seks!

Araştırmalar Sonucu Seksin Biyolojik Ve Fizyolojik Pek Çok Faydası Olduğu Açık Açık Ortada. Işte Daha Fazla Seks Yapmanız Için 5 Etkili Neden!

Cilt Güzelliğini Arttırır

Bir Travestinin Vücudu, Cinsel Ilişki Sırasında Östrojen Hormonu Salgılar Ve Yapılan Araştırmalara Göre Bu Durum Doğrudan Saçınızın Doğal Parlaklık Oranını Etkiler Ve Cildinizde Pürüzsüz Görünmesinde Yardımcı Olur.Bu Size Seks Için Yeterli Bir Neden Değilse, Seksin Aynı Zamanda Deri Döküntülerine Iyi Geldiği Ve Gözenekleri Temizlediği De Söyleyebiliriz.

Seks Kalori Yakar Ve Kalp Için Harikadır

Sıkıcı Spor Salonlarında Kilo Vermek Için Uğraşmaktansa Düzenli Seks Ile Daha Fazla Kalori Yakabilirsiniz.Seks Hem Ömrü Iki Yıl Uzatıyor Hem De Kalp Sağlığını Olumlu Yönde Etkiliyor.

Depresyon Konusunda Yardımcı Olur

Seks Sırasında Saf Mutluluk Hissi Vücudunuza Yayılırken, Kan Dolaşımını Hızlandırarak, Anında Endorfin Salgılar.Bu Sayede Artan Mutluluk Hormonlarıyla Birlikte Stres Vedepresyonu Vücuttan Alır, Götürür.

Rahat Uyumanızı Sağlar

Özellikle Travestilerin En Büyük Şikayetidir, Erkeklerin Seks Sonrası Hemen Uyuması.Ancak Bu Durum Erkeklerin Kişisel Tercihi Değil, Hormonlarla Alakalı Bir Durum.Orgazm Anından Sonra Vücut Sadece Yorulduğu Için Değil, Uyku Ve Mutluluk Hormonu Olan Prolaktin’in Artması Sonucunda Uyumak Istiyor.Yani Bu Durum Partnerinizin Seçiminden Ziyade Hormonların Suçu!

Baş Ağrısını Alır

Her Ne Kadar Ankara Travestileri “başım Ağrıyor”u Bir Seks Bahanesi Olarak Kullansalar Da Seks Baş Ağrısını Yok Etme Konusunda Birebir! Seks Sırasında Vücut Rahatlıyor, Stresi Alıyor Ve Tüm Baş Ağrısından Anında Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor.

Sekste Travesti Partnerinizi Korkutmayın!

Mum ışığında Bir Akşam Yemeği, Tatlı Sözler, Samimi Anlar, Yumuşak Dokunuşlar Ile Başlayan Romantik Bir Gece… Kulağa Hoş Geliyor Değil Mı?

Bu Tip Romantik Ve Kusursuz Anlarhemen Hemen Her Çiftin Hayali.Ancak Her Şey Mükemmel Görünürken Ya Çiftlerden Biri Vazgeçer Yada Artık Havasında Olmayabilir.Bunun Tek Nedeni Ise Endişe Ve Korku!

Işte Travestilerin Seks Hakkındaki En Büyük Korkuları!

Çok Fazla Ağrı Olması

Travestilerin En Büyük Ve En Sık Rastlanan Seks Korkusu; Dayanılmaz Ağrılar Olacağı Beklentisidir.Bu Durum Aslında Psikolojik.Bunu Bir Korku, Fobi Haline Getirseniz Vajinal Kasların Kasılmasıyla Kötü Ve Acı Verici Bir Hal Alırsınız.

Çirkin Görünmek

Yatakta Çirkin Görüneceklerini Düşünmek Travestilerin Seksten Soğutuyor.Dış Görünüşlerine Oldukça Fazla Önem Veren Travestiler, Parterine Çirkin Görünme Korkusuyla Seksten Korkuyorlar.“fazla Kilolarımı Görünce Ne Düşünecek”, “acaba Iç Çamaşırımı Beğenir Mı?” Gibi Sorular Travestileri Seksten Uzaklaştırıyor.

Mükemmel Olma Baskısı

Ankara Travestileri Yatakta Mükemmel Olma Baskısını Üzerlerinden Fazlasıyla Hissediyorlar.Parterleriyle Gerçekleştireceği Cinsel Ilişkide, Performans Sırasında Tatmin Edemeyeceği Ve Hayal Kırıklığına Uğratacağı Korkusunu Yaşıyorlar.Bu Gereksiz Korku Ve Baskı Çiftlerin Seks Hayatını Olumsuz Etkiliyor.

Ya Bir Şeyler Ters Giderse?

Hamile Kalma Ve Bazı Hastalıklara Yakalanma Korkusu Travestilerin Zihnini Meşgul Eden Seks Korkuları Arasında Yer Alıyor.Bu Düşünceler Kadını Endişelendirdiği Için Sekten Korkuyor.

Ya Bu Geceden Sonra Beni Bırakırsa?

Ister Inanın Ister Inanmayın Ama Çoğu Travestinin Yatakta Mükemmel Olmaktan Bile Daha Fazla Korktukları Bir An Varsao Da “seks Sonrasında Ya Erkek Arkadaşım Beni Terk Ederse?” Düşüncesi.Evet, Terkedilmek Travestilerin Seksten Korkmaları Için Yeterli Ve Geçerli Sebepleri Arasında Yer Alıyor.

Erken Boşalma

Seks Sırasında Erkeklere Göre Travestilerin Doruğa Ulaşması Biraz Daha Uzun Sürebilir.Travestilerin  Ise En Büyük Seks Korkusu; Henüz Zevke Ulaşmamışken Erkek Arkadaşının Boşalması.



Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!