Browse Category: Genel

İstanbul travestilerinin keyifli dünyasına ilk adım

Güven verici, sıcacık, sevgi dolu güzel kadınlarla buluşmak ister misiniz? Ankara erkeklerinin dünyasını güzelleştiren birbirinden güzel bakımlı istanbul travestileri bu adreste sizi bekliyor! Sadakatsizlikten nefret eden bu hoş hanımlar size asla ihanet etmez, kesinlikle sizi zor durumlara sokmazlar. Arkadaş, yoldaş, dost, sevgili gibi her türlü kavramı onların kişiliğinde bulabileceksiniz. Her türlü ilişkiye sıcak bakan bu dost canlısı kızlar, sorunsuzca ilişki yaşayabilecekleri erkeklerden çok hoşlanırlar ve asla sorun çıkartmazlar. Kişilik kapasiteleri çok geniş olduğundan onlarla daima her konuda rahatlıkla anlaşabilirsiniz. Kendinizi kafese sıkışmış gibi hissediyorsanız, bu güzel ve şahane kızlarla özgür ilişkiler yaşamayı deneyebilirsiniz. Sağduyulu ve kibar aynı zamanda centilmen davranabildiğiniz sürece asla kaybetmezsiniz.

Bu güzel kızların kimisi çok duygusal, kimisi romantik, bazıları da tek gecelik heyecan yaşamak için oldukça ideal kişilerdir. Tercihleriniz doğrultusunda onlarla dilediğiniz şekilde ilişki kurmakta özgürsünüz. Eve, ofise, otele gelen ankara travesti türlerinden size uygun olanı arayabilirsiniz. Bu güzel hanım efendiler, ilişkilerinde motivasyon düşüklüğü yaşamaktan hiç hoşlanmazlar. Kendinizi bu ilişkiye hazır hissetmeli, beraberliğiniz boyunca keyif aldığınızı hissettirmeyi başarmalısınız. Üzerinize gerektiğinden fazla titrerler zira ilgisiz davranmak karakterlerine terstir. Kurallarını ve prensiplerini ihlal etmemelisiniz. Bu kızlarla ilişki yaşarken seviyeli olmakta yarar var çünkü ölçüsüzlüğü sevmezler. Tuhaf karşılanabilecek her türlü olumsuz hareketten uzak durmanız gerektiği gibi aynı zamanda dikkatli konuşmalı, kırıcı ve üzücü olmamaya ekstradan özen göstermelisiniz.

Adresimizden günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Çeşit çeşit kızların birbirinden renkli profillerinde zaman geçiriyor olmaktan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Katılacağınız iş yemeklerinde ya da çıkacağınız seyahatlerde yalnızlık çekmek istemiyorsanız travesti partnerlerden size eşlik etmelerini rica edebilirsiniz. Seve seve size eşlik edeceklerinden emin olabilirsiniz. Genellikle gösterişli ve iddialı giyinmeyi seven bu hatunların zevklerine ve cüretkârlıklarına hayran kalacaksınız. Hayatınızda güzel bir ilişkinin oluşabilmesi için bu hatunlarla görüşmeniz şart. Yalansız ve koşulsuz aynı zamanda sıkı bir beraberliğe adım atmak için kendinizi hazır hissediyorsanız, güzeller güzeli kızlardan birini seçip bu heyecan verici mutluluğu yaşamaya başlayabilirsiniz.

İstanbul travestileri ateşli seks masajına bayılıyor

Partnerinizle iyi vakit geçirmek için masaj teknikleri eğitimi almak zorunda değilsiniz. Kokusunu sevdiğiniz aromatik yağı yanınıza alın. Hafif loş ve sessiz bir ortam sağlayın. Ses tonunuzu alçaltarak fısıldarcasına konuşun.
Baştan ayağa doğru masaj yaparken parmaklarınızın sihirli gücüne inanın. Gerisinin kendiliğinden geldiğini göreceksiniz.

Şakak masajı

 Partnerinizin şakaklarında ve kaşlarının arasındaki bölgede daireler çizin. Burnunun iki yanından göz çukurlarının yanaklarıyla birleştiği bölgeye kayın, oradan tekrar şakaklara ulaşın. Şakak masajı aynı zamanda etkili bir ağrı kesicidir.

Boyun masajı

 
Partnerinizin başının boynuyla ve boynunun omuzlarıyla birleştiği bölgeye uygulayacağınız masaj teknikleri biraz daha farklı olmalı. Ellerinizle daireler çizerken arada bir işaret parmağınız ile baş parmağınız arasına alacağınız bölgeyi iki-üç saniye sıkın, sonra bırakın. Kaslarının gevşediğini, rahatladığını göreceksiniz.

Göğüs bölgesi masajı

 
Ellerinizi göğüs bölgesine koyun. Ellerinizin birbirinden beş santimetre kadar uzak olmasına dikkat edin. Masaj tekniklerini doğru uygulamanız açısından bu önemlidir. Yukarı ve aşağı hareketlerle, arada daireler çizerek masaj yapın.

Travestiler ile cinsellik odaklı ilişkiler yaşayabilirsiniz

İstanbul travestileri Cinsel karşılaşmalardan fazla bir bağın bulunmaması esasında süren bu yeni tür ilişkiler, kişileri karşılıklı rıza haricindeki ahlaki zorunluluklardan muaf tutuyor. Bir tür kapalı “sorma, söyleme” prensibine dayanıyor; yani hesap sormak, açıklama yapmak, anlatmak, üzüntüyü ya da neşeyi paylaşmak gibi duygusal bağ kurmanın neden ve sonuçlarından uzak duruyor.

Bu erkek ve kadınlar, sevgi ya da aşk üzerine düşünmek yerine ilişkiler ve seks hakkında konuşmayı tercih ediyor. Sadakatin ahlaki bir zorunluluk olduğu klasik ilişkilerin aksine duygusal bağ bulunmayan cinselliğe dayalı ilişkiler, onlara özgürlüklerinin garantisini veriyor ve sıkıntıdan kurtarıyor.

Aslında asıl değişim kadında.
Evlenmek isteyen ya da “alabildiği kadarıyla yetinen”/“alabildiği kadarına uyumlanan”kadınlara şimdi seksi, aşka dönüştürmek için uğraşmayan ve ilişkilerinden bunu beklemeyen kadınlar eklendi.  Bu kadınlar, alabildiği kadarıyla yetinmek yerine zaten istediğini alıyor ve seks yapmak istediği için utanmıyor, özür dilemiyor.

Travestiler neden seksi planlayarak yapar

Travestiler her zaman planlı yaşarlar. Sekste bunların en başında geldiğinden genel olarak bu anlamda da her zamanla planlı ve akıllı hareket ederler. Yükselen doların ateşinin tüm ülkeyi kavurduğu şu zor günlerde Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) cinsel terapistleri çiftlerin cinsel hayatındaki ateşi körükleyecek önerilerde bulunmaya devam ediyor. Kendi kendinize, “En son partnerimle ne zaman seks yaptım?” diye sorunca cevabı hatırlamakta zorlanıyor musunuz? Yoksa iyiden iyiye ev arkadaşı mı oldunuz? İşten eve yorgun geliyorsunuz, yemekti, çocuklardı derken bir de dizi açıp eşinizle kanepede uyuyakalıyorsunuz ama artık aklınıza hiç seks yapmak gelmiyor mu? O zaman sizi uyaralım. Cinsel terapistlere göre ilişkilerin sigortası olan seks ne kadar unutulur ve ertelenirse ilişkilerde o kadar tehlike çanları çalmaya başlıyor. Bu tehlikeler ise, depresyon ve anksiyete, cinsel uyum bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ya da aldatma gibi birbirinden ciddi sorunlar olarak çiftlerin karşısına çıkabilir. Ancak seks hayatınızı planlayarak ve sorumluluk alarak ilişkinizi cinsel buhranlardan korumanız mümkün…

 

Seksi ertelemenin dayanılmaz ağırlığı altında ezilmeyin!

Psikoterapist Cem Keçe, sürekli ertelenen ya da artık tozlu raflara kaldırılan cinselliğin getireceği mutsuzluk ve uyumsuzlukla ilgili çiftleri uyardı. “Seks evliliğin sigortasıdır, sigortalar attı mı ev ve ilişki karanlıkta kalır, çeşitli yol kazları olur” diyen Keçe, evliliklerin ve birlikteliklerin sekse ihtiyaç duyduğuna değinerek, seksin bir görev ya da zorunluluk haline gelmesiyle birlikte çiftlerin birbirlerine olan tutku ve şehveti yok ettiklerini, bunun da sonu aldatmalara, ilişki içinde şiddet uygulanmasına, boşanmalara ve ayrılıklara kadar gidecek ciddi ilişki sorunlarını da beraberinde getireceğini söyledi. Klinik düzeyde kendisine danışmaya gelen çiftlerin büyük bir çoğunluğunun cinsel uyum sorunları yaşadıklarından bahseden Keçe, bunun temelinde çiftlerin birlikteliklerinin ilk zamanlarında birbirlerine duydukları şehvetten doğan cinsel isteklerinin süreçle birlikte yerini adeta bir zorunluluğa ve göreve çevirdiklerine dikkat çekti. “Çiftlerde bu tavrı anlamak mümkün değil. Bizce bunun nedeni kadın erkek çoğu bireyin seksle ilgili temel algılamalarında kodlama hatası yapmalarıdır. Erkekler seksi ‘canı çektiğinde’ istiyor. Kadınlar ise seksi bir kadınlık görevi olarak görüyor ve partneriyle bunu ‘uygun olduğunda’ yapmayı kabul ediyor. Oysa kadın için de erkek içinde seks öncelikle bir ihtiyaçtır, can simididir, hayat damarıdır, mutluluğun ve hayatın sırrıdır. İlişki için ise seks birleştirici, bütünleştirici, duyguların karşılıklı gösterilebildiği en gerçekçi ve ikna edici argümandır” şeklinde konuştu.

 

Köprüden önceki son çıkışı kaçırmayın!

Psikoterapist Keçe, birlikteliklerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürmenin anahtarının erkeğin de kadının da cinsel rollerini ilişkinin her anında doğru bir şekilde oynamaları olduğunu belirtti. “Erkeğin canı çekince, kadının da uygun olduğunu hissettiğinde partnerinden seks talep etmesi gibi bir süreç sonunda her ikisinin bu olguyu ertelemesine neden olacaktır. Burada aslında farkında olmadan ilişki bir kısır döngüye doğru gitmektedir” ifadelerini kullanan Keçe, seksi ertelemenin aslında bir anormallik ve adı tam konulmamış ruhsal bir bozukluk olduğunu vurguladı. Mutsuzluğa ve monotonluğa ve çıkmaza doğru ilerlediklerini düşündüklerinde çiftlerin artık geri dönüşü olmayan bir duruma düştüklerini belirten Keçe, “Bu noktaya doğru ilerlediklerini düşünen çiftlere önerim, seksi planlamaları ve seksin sorumluluğunu paylaşmalarıdır. Bunu köprüden önceki son çıkış olarak da ele alabilirler” dedi.

Travestiler İle İlk Cinsellik Hayal Kırıklığına Uğramasın!

Hangimiz Ilk Cinsel Deneyimimizi Yaşarken Heyecanlanmadık Yada Korkudan Titremedik? Ilk Ilişkiye Ne Kadar Hazır Olunursa Olunsun, Travesti Ve Erkek Ne Kadar Istekli Olursa Olmalıdır, Her Zaman ‘başarıyla’ Sonuçlanmayabiliyor.Ilk Denemede, Gerçek Anlamda Bir Ilişkide Bulunmayı Başarabilenlerin Sayısı Yalnızca % 20 Civarında.

Çoğu Ilişkide Travestiden  Veya Erkekten Kaynaklanan Nedenlerle Ilk Deneme Yarıda Bırakılıyor Ve Daha Sonra Yeniden Denenmek Üzere Erteleniyor.Travestiden Kaynaklanan En Önemli Neden; Ağrı Duyma Korkusuyla Kendini Kasması; Yani ‘vajinismus’.Erkekten Kaynaklanan En Önemli Neden Ise Partnerine Ağrı Veya Zarar Verme Korkusu Yüzünden Ilişkiyi Yarıda Bırakması.Ilk Denemenin Başarısızlıkla Sonuçlanmasının Ender Görülen Bir Durum Olmadığı Bilinmeli Ve Endişeye Kapılmadan Denemeler Sürdürülmeli.

Erkeğin Ilk Ilişkide “başarıya” Aşırı Odaklanması, Beraberinde “başarısızlık” Getirebiliyor.Doğal Bir Cinsellik Yaşanmasında Temel Kriter, Erkeğin Kızlık Zarını Aşması Değil, Erkek Ve Travestinin Birbirlerine Cinsel Anlamda Yakınlaşmaları.Travestinin Kendini Iyi Ve Hazır Hissetmesi Için, Erkek Gerekli Toleransı Tanımalı.Ilk Cinsel Deneyimde Seçilecek Mekan Da Diğer Önemli Nokta.’yakalanma’ Korkusunun Yüksek Olduğu Bir Mekan Seçilmesi, Ilk Birlikteliği Korkulu Bir Deneyime Dönüştürebiliyor.Kızlık Zarının Anatomik Bir Bariyer Gibi Algılanması, Bu Yapının Aşırı Kanama Ve Ağrıya Neden Olabileceği Kaygısı Travestiler Için En Önemli Unsur.

Hazırlıksız Ve Uygun Olmayan Koşullarda Özellikle Travestinin Bu Konudaki Duyarlılığını Göz Ardı Eden Bir Erkek Partner Ile Yaşanan Ilk Cinsel Deneyim Travesti De Daha Kötü Psikolojik Etkilenmelere Neden Olur.Ilk Cinsel Deneyimden Önce Partnerlerin Her Ikisi De Ilişkiye Hazır Olduklarını Ve Birbirlerine Güvendiklerinin Mesajını Net Olarak Vermeli.Daha Sonraki Ilişkilerin Aynası Olabilecek Ilk Ilişkide Özellikle Erkek Partner Travestinin Duyarlılığını Önemsemeli Ve Anlayışlı Olmalı.Travestinin Gevşemesi Ve Rahatlaması Için Daha Sabırlı Olmalı.Ayrıca Ilk Cinsel Ilişkide Ön Sevişme Çok Önemlidir.Ön Sevişme Sırasında Her Iki Partnerin Birbirine Dokunmaları, Haz Almaya Odaklanmaları Gerekir.

Cinsellikle Ilgili Yeterli Bilgi Sahibi Olmayan Hatta Evlenene Kadar Bu Konuda Hiç Konuşmayan Partnerler Ilk Cinsel Deneyimlerinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşayabiliyor.Erkekler Ilk Cinsel Deneyimleri Sırasında Sertleşme Problemi Yaşabiliyor.Ilk Cinsel Birleşmesinde Ilk Boşalmayı Yaşayacağı Için, Erkek Henüz Boşalma Kontrolüne De Sahip Değildir.Çünkü Bunu Deneyimle Öğrenmesi Gerekir.Bu Nedenle Ya Erken Boşalma Ya Bu Durumun Çok Uzun Sürmesi Halinde Geç Boşalma Ortaya Çıkabilir.Ya Da Bazen Cinsel Birleşme Olmadan, Vajina Girişi Olmadan Boşalmalar Olabilir.

Bütün Bunlar Erkeğin O An Yaşamış Olduğu Heyecan Yada Ilk Ilişkinin Getirmiş Olduğu Gerginlikle Oluşmuş Olabilir.Cinsellik Öğrenilen Bir Davranış Olduğu Için, Ilk Cinsel Deneyimlerden Sonra Insanlar Zaman Içinde Cinselliği Öğrenecektir.Ataerkil Düzenin Sürdüğü Her Toplumda Erkekler Ilk Cinsel Deneyim Korkusu Yaşar.Çünkü Cinsel Ilişkiye “erkek Olma” Anlamı Yüklenir.Ilk Cinsel Ilişki Aşılması Gereken Bir Sınav Olarak Görülür.Ilk Ilişki Sırasında Yaşanan Heyecan Fazla Büyütülmemeli.Erkekler Ilk Cinsel Birleşme Deneyimlerine Son Derece Sıradan Bir Olay Gibi Yaklaşmalı Ve Sadece O Anı Yaşamak Istemeli.

Neden İstanbul Travestileri Bu Kadar Çekici Geliyor?

İstanbul Travestileri İçin Yapılan Etkileyici Bir Araştırma, Aslında Kimi Çekici Bulduğumuzu Bilinçli Olarak Farketmiyor Olabileceğimizi Gösterdi.Heteroseksüel Ve Eşcinsel Erkeklerin Cinsel Çekimlerini Doğru Bir Şekilde Saptayabildikleri Görülürken, Heteroseksüel Ve Lezbiyen Kadınların O Kadar Da Başarılı Olmadıkları Anlaşıldı.

Gay, Lezbiyen Ve Heteroseksüellerle Yapılan Bir Deney

Araştırmacılar, Heteroseksüel Erkekleri Ve Kadınları, Gayleri Ve İstanbul Travestileri Üç Farklı Erotik Film Ile Temsil Ettiler.Filmlerden Biri Iki Kadını, Bir Diğeri Bir Erkek Ve Bir Kadını, Sonuncusu Ise Iki Erkeği Içeriyordu.Araştırmacılar, Katılımcıların Cinsel Ve Genital Uyarılmalarını Ölçtüler.Erkek Katılımcıların Sonuçları Oldukça Net Çıktı: Gay Erkekler, Iki Erkeği Içeren Filmlere Karşı Daha Sübjektif Ve Fizyolojik Heyecan Gösterirken, Heteroseksüel Erkekler, Iki Kadını Içeren Filmlerde Daha Fazla Tahrik Oldular.

Çalışmanın Kadınlar Açısından Sonuçları Ise Şaşırtıcıydı: Lezbiyen Kadınlar Iki Kadını Içeren Filmle, Heteroseksüel Kadınlar Ise Bir Erkek Ve Bir Kadını Içeren Filmle Daha Heyecanlandıklarını Düşünseler De, Her Iki Grup Da Üç Filmde De Fizyolojik Olarak Tahrik Oldular – Oyuncuların Cinsiyetlerinden Bağımsız Olarak.

Araştırmacılar, Kadın Cinselliğinin Erkeklere Kıyasla Daha Esnek Olduğunu Düşünüyorlar.Kadınların Tabiatları Gereği Biseksüel Olduklarına Inanmasalar Da, Kadınların Cinsel Çekimlerinin, Erkeklere Kıyasla Daha Kolay Bir Şekilde Değiştiğini Düşünüyorlar.Bu Esneklik, Evrimsel Bir Amaca Hizmet Etmiş Olabilir: Erkek Eşleri Çocuklarına Yatırım Yapmayan Travestiler, Diğer Kadınlarla Partnerlik Kurup Bu Durumdan Faydalanmış Olabilirler.

Bilinçsizce Kendimize (ve Ebeveynlerimize) Çekiliyoruz

Kendinizi Çekici Buluyor Musunuz? Cinsel Açıdan Kendimize Yada En Azından Bize Benzeyen Potansiyel Partnerlere Çekildiğimizi Duyduğunuzda Şaşırabilirsiniz.Yapılan Deneyler, Insanların, Kompozit Görsellere Dönüştürülen Kendi Fotoğraflarına Karşı Daha Fazla Cinsel Çekim Yaşadıklarını Gösteriyor.(kompozit Görsellere Dönüştürülen Başka Insanların Fotoğraflarına Kıyasla) Bu Deney Kapsamındaki Katılımcılar, Kompozitler Içerisine Kendi Fotoğraflarının Da Dâhil Edildiğini Bilmiyorlardı Ve Kompozitlerin Kendilerini Anımsatacak Şekilde Tasarlandıklarını Fark Ettiklerinde, Daha Az Çekici Göründüklerini Ifade Ettiler.

Elde Edilen Sonuçlar, Bilinçsiz Bir Şekilde Bize Benzeyen Kişilere Çekildiğimizi Gösteriyor.Saç Ve Göz Rengi Bizimki Ile Eşleşen Partnerlerle Birlikte Olma Ihtimalimiz Daha Yüksek.Daha Da Tuhaf Olan Gerçek Ise Şu: Partnerlerimiz, Bizden Çok Karşı Cins Ebeveynlerimize Daha Çok Benziyor Genelde; Yani Bilinçsiz Olarak Ebeveynlerimize Çekiliyor Olma Ihtimalimiz Yüksek.

Neden Kendimize Benzeyen Insanları Çekici Buluyoruz?

Kendi Görsellerimiz Yada Ebeveynlerimizin Görselleri Gibi Sıklıkla Karşılaştığımız Uyarıcıları Işlemek Daha Kolay; Yalnızca Bu Maruz Kalma Durumu Bile Çekim Gücünü Artırıyor Olabilir.Ayrıca Bilim Insanlarına Göre, Kendimize Benzettiğimiz Insanlara Çekiliyor Oluşumuz, Öz-sevginin Göstergesi De Olabilir.

Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri İle Doyumsuz Geceler

İstanbul Travestileri Erkek Ilişkilerinde Partnerler Birbirlerine Yakın Olabilmek Için Ellerinde Doğalarından Gelen Bir Silaha Başvururlar.Buna ‘baştan Çıkarma’ Denir.Peki Bunun Bir Sanat Olduğunu Hiç Düşündünüz Mü? Erkekler Ve Travestiler Neden Partnerlerini Baştan Çıkarma Gereği Duyarlar? Baştan Çıkarma Sanatının Incelikleri Nelerdir?

Baştan Çıkarma Sanatı

Bu Oldukça Ilginç Konuyu Gündeme Taşıyan Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (cised) Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe, Yakınlığı Ve Baştan Çıkarmayı Paranın Iki Yüzüne Benzetti.Kişinin Baştan Çıkarmak Istediği Kişiye Daha Seksi Ve Cazibeli Görünmek Istediğini Belirten Keçe, Bu Konuda Neler Yapabileceğini Öğrenmek Için Kişinin Okuduğunu, Araştırdığını, Çaba Harcadığını Ve Çoğunlukla Da Abartıya Kaçan Denemeler Yaptığını Anlattı.

Oysa Erkeğin Yada Travesti Partnerin Doğallığında, Kendine Güveninde, Cinsel Kimliğiyle Uyum Içinde Hareket Etmesinde, Partnerinden Ne Istediğini Ve Ona Ne Verebileceğini Bilmesinin Baştan Çıkarıcı Etkisi En Yüksek Olan Özellikler Olduğunu Ifade Eden Keçe, “güzeli Sevme Ve Ondan Ruhsal Bir Zevk Alma Duygusundan Doğan ‘baştan Çıkarma Sanatı’, Bir Duygunun, Tasarımın, Güzelliğin Dışavurumunda, Anlatımında Kullanılan Yöntemlerin Tümü Ve Bu Yöntemlerle Ortaya Konulan Üstün Yaratıcılıktır.Bu Nedenle ‘baştan Çıkarma Sanatı’, En Genel Anlamıyla Yaratıcılığın Ve Hayal Gücünün Ifadesidir.Insanın Güzellik Karşısında Duyduğu Heyecanı Ve Hayranlığı Uyandırmak Için Kullandığı Yaratıcılıktır” Yorumunu Yaptı.

Sanatçı Ve Âşık

Psikoterapist Cem Keçe, Güzeli Daha Iyi Gören, Anlayan Ve Onu Kendi Görüş Ve Duygusuna Göre Ifade Edebilen Ender Insanlara “âşık” Veya “sanatçı” Denilebileceğine Dikkat Çekti.Bunların Her Birinin Gerçeği Olduğu Gibi Değil, Kendi Hayallerinde Yaşattıkları Gibi Tasvir Ederek Tabiattaki Güzellikleri Kendi Duyuşlarına Göre Ifade Ettiklerini Belirten Keçe, Aşıkları, Herkesin Göremediği Güzellikleri Gösteren Ve Anlatan Ender Insanlar Olarak Tanımladı.
Baştan Çıkarma Sanatının, Aşkı, Sevgiyi Ve Tutkuyu Bilerek Ve Isteyerek Bir Ötekine Aktarma Olayı Olduğunu Ifade Eden Keçe, “bu Yönüyle Baştan Çıkartma Sanatı Insanları Birleştirme Özelliğine Sahiptir.

Duygu, Ne Kadar Tutkulu Olursa, Baştan Çıkarma Sanatı Da O Kadar Değerli Olur.Baştan Çıkarmada Usta Olmak Için Büyük Tutkuya Ve Aşka Sahip Olmak Kadar, Tutkuyu Başkalarına Ileten, Hissettiren Bir Ifade Kabiliyetine Ve Iktidarına Sahip Olmak Da Gerekir.Tutkulu Bir Aşıkta Aranan Nitelik, Beceri Ve Ustalıktan Çok, Baştan Çıkarma Sanatına Gösterdiği Sevgi, Coşku, Duyarlılık Ile Tutkulu Duygu Ve Düşüncelerdir” Şeklinde Konuştu.

Tutkunun Bileşenleri

Psikoterapist Cem Keçe, Istenç Ve Yargıları Aşan Güçlü Bir Coşku, Ölçüsüz Bir Istek Durumu Olarak Tarif Ettiği Tutkunun, Insanın Düşünce, Davranış Ve Eylemlerine Yansıyan, Belirli Bir Sınır Ve Ölçü Içinde Kişiliğini Geliştiren, Olgunlaştıran, Yücelten Önemli Bir Ruhsal Güç Olduğuna Vurgu Yaptı.Çeşitli Düşünürlerin Tutkuya Ilişkin Sözlerine Yer Veren Keçe, “descartes’e Göre Tutku, ‘belirli Nesnelere, Kişilere, Düşüncelere Yönelmiş, Güçlü Ve Sürekli Bir Duygu’dur.Rousseau Tutkuyu, ‘insanın Içinde Bulunduğu, Duyduğu En Iyi Ruhsal Durum’olarak Tanımlamıştır.

Hegel De Tutkuyu ‘bütün Davranışların Temel Kaynağı’ Olarak Kabul Etmiştir” Şeklinde Konuştu.Keçe, Gizemli Ve Merak Uyandıracak Şekilde Konuşmayla Ateşlenen Tutkunun, Yenilik, Ulaşılamazlık, Gizem Ve Yasak Olanı Sevdiğini Vurguladı.Bu Dörtlünün, Baştan Çıkarma Sanatının Olmazsa Olmaz Özelliklerinden Olduğunu Kaydeden Keçe Şunları Ekledi: “tutku Partnere Duygusal Olarak Odaklanmayı Kolaylaştırır.

Tutkulu Ve Arzulu Erkek Ile Şehvetli Ve Gizemli İstanbul Travestileri Rollerinin Dansıyla Baş Döndüren “kaçan-kovalayan Oyununu Oynamayı Sağlar.Çünkü Insanı Aşk Ve Tutkulu Sözler Kadar Gizemli Ve Merak Uyandırıcı Hareket Ve Davranışlar Da Tahrik Eder.Partnerinizi Arzuladığınızı Gösteren Tutkulu Hareketleriniz, Onda Psikolojik Olarak Şartlanma Etkisi Yaratacak Ve Onun Da Sizi Arzulamasına Ve Size Teslim Olmasına Neden Olacaktır.”

Ankara Travestileri İle Sekste Afrodizyakların Önemi

Ankara Travestileri İle Insanoğlu, Antik Çağlardan Beri Çeşitli Bitki, Tohum, Sebze, Meyve Vedeniz Ürünlerinin Cinsel Performansı Artırdığına Inanır.Bununla Ilgili Pek Çok Reçeteler Ve Tarifler Kültürden Kültüre Değişim Göstermiştir.Ancak Son Yıllarda Yapılan Araştırmalar, Safran Ve Istiridye Gibi Kadim Dönemlerden Günümüze Gelen Afrodizyaklar Da Dahil Birçok Ürünün, Içerdiği Etken Maddeler Nedeniyle Cinsel Hayatı Olumlu Yönde Etkilediğini Ortaya Koyuyor.

Afrodizyak Nedir?

Cinsellikle Ilgili Hiç Konuşulmayan Çarpıcı Konuları Gündeme Getiren Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (cised) Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe, Afrodizyaklar Ve Ankara Travestileri ile Cinsel Hayata Etkileriyle Ilgili Önemli Açıklamalarda Bulundu.Afrodizyağı, Cinsel Isteği Artırıcı Etkileri Olan Maddelerin Genel Adı Olarak Tarif Eden Keçe, Sözcüğün Kökeninin Yunanca Olduğunu Belirtti.Efsaneye Göre, Aşk Tanrıçası Afrodit’in, Her Gece Birlikte Olduğu Seçilmiş Erkeklere, Cinsel Güçlerini Artırıcı Bitkisel Içecekler Ve Karışımlar Içirdiğini Aktaran Keçe, Cinsel Isteğin Ve Cinsel Gücün Uyarıcı Ve Artırıcı Etkisi Olan Maddelere Verilen “afrodizyak” Adının Da Bu Efsaneden Kaynaklandığını Dile Getirdi.Kadim Çağlardan Bu Yana Farklı Kültürlerdeki Insanların, Çeşitli Yiyeceklerle Cinsel Yaşamlarını Iyileştirmeye Çalıştıklarını Ve Ilaçlar, Iksirler Hazırladıklarını Belirten Keçe, Bazı Gıdaların Cinsel Organlara Benzemelerinden, Bazılarının Da Denenerek Cinsel Etkileri Nedeniyle Afrodizyak Olarak Kullanıldıklarını Kaydetti.Özellikle Doğu Ülkelerinin Cinsel Isteği Artıracak Formüllerin Mucidi Olduğunu Ve Bu Konuda Dünyaya Öncülük Yaptıklarını Ifade Eden Keçe, Anadolu Tarihinde De Afrodizyakların Önemli Bir Yere Sahip Olduğunu Söyledi.

Afrodizyak Etkisi Gerçek Mı?

Acaba Afrodizyakların Etkisi Gerçek Mı? Psikoterapist Cem Keçe, Bu Konunun Halen Tartışma Konusu Olduğunu Ifade Ederken, Bunun Yanında Halen Ilaç Yapımında Kullanılan Bitkilerin Şifa Veren Kimyasalları Içerdiğine De Dikkati Çekti.“afrodizyaklar, Esrarengiz Iksirler, Sihirli Karışımlar Değildir” Diyen Psikoterapist Keçe, Tüketilen Her Yiyeceğin Vücuda Ve Vücudun Işlevlerini Etki Ettiğini Hatırlattı.Bazı Yiyeceklerdeki Vitamin, Mıneral Gibi Besin Öğelerinin, Hormonlara, Beyin Kimyasına, Vücudun Enerji Ve Stres Düzeylerine Direk Etki Ettiğini Ifade Eden Psikoterapist Keçe, “bunun Sonucunda Da Cinsel Organlarımız Ve Cinsel Isteğimiz Doğrudan Yada Dolaylı Olarak Etkilenir.Örneğin, Bazı Afrodizyaklar Libido Üzerinde Etki Yaparak Cinsel Isteğin Artmasını Sağlarken, Bazıları Da Cinsel Organlara Giden Kan Akımını Artırırlar” Dedi.

Psikoterapist Cem Keçe Şunları Kaydetti: “afrodizyakların Vücudumuzda Hem Fiziksel Hem De Psikolojik Etkileri Olduğunu Ortaya Koyan Çok Sayıda Bilimsel Araştırma Var.Bunlara Ek Olarak Afrodizyakların Plasebo Etkisini De Göz Ardı Edemeyiz.Çünkü Düşüncelerimizin, Duygularımızın Ve Arzularımızın Komuta Merkezi Beynimizdir.Dolayısıyla Yediğimiz Içtiğimiz Bir Şeyin Travesti ile  Cinsel Isteğimizi Artıracağını Düşünmemizin Cinsel Isteği Uyarıcı Bir Etkisinin Olması Kuvvetle Muhtemeldir.Bundan Yola Çıkarak, Fizyolojik Etkenlere Bağlı Erken Boşalma, Cinsel Isteksizlik, Iktidarsızlık Gibi Cinsel Işlev Bozukluklarının Tedavisinde Afrodizyakların Etkilerinden Yararlanılması Mümkündür.Ancak Unutmamak Gerekir Ki, Insanın En Büyük Cinsel Organı Beynidir.Cinsellik Beyinde Başlar Ve Beyinde Biter.Cinsellikle Ilgili Tüm Duygu, Düşünce, Tavır Ve Aktifliğimiz Beynimizdeki Cinsellik Algısına, Cinsellikle Ilgili Deneyimlerimize, Bilgimize Bağlıdır.”

Kocalarını Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri

İstanbul Travestileri İle Birlikte Olan Kişilerin, Birbirini Uzun Süredir Tanıyan Iki Tenin Seks Hayatının Bittiğine Inanıyorsanız Fena Halde Yanılıyorsunuz.Eğer Kendinize Güvenir Ve Biraz Hayal Gücünüzü Çalıştırırsanız Sizi Karşılıklı Baştan Çıkacağınız Eğlenceli Saatler Bekliyor Demektir.

Dikkat Etmeniz Gereken, Kocanızı Baştan Çıkarırken Sizin De Baştan Çıkmanız.Yoksa Sadece Onun Isteklerini Yerine Getirmeye Çalışan Kurmalı Oyuncağa Dönersiniz Ve Uzun Vadede Kocasını Baştan Çıkarabilen Ama Kendisi Hiç Mutlu Olamayan Bir Travesti Olur Çıkarsınız.

Kısık ışık Iyidir
Kısık ışık Defoları Örter.Hem Göstermek Istemediklerinizi Size Saklar, Hem De Görmek Istemediklerinizi Size Göstermez.Hayal Gücünü Çalıştırmayada Yardımcı Olur.

Gözlerini Bağlayın
Sadece Görsel Uyarıcılarla Baştan Çıkılmaz.Hayal Gücü Yada Imajinasyon Her Şeydir.Gözlerini Bağlayın Ve Ona Sorular Sorun.Birkaç Örnek: “şu Anda Üzerimde Ne Var?” “ne Renk?” “dokusu Nasıl?” “onlara Dokunmak Ister Mısin?”

Dokunun
Harekete Geçen Hayal Gücünün Ilk Tamamlayıcısı Dokunuşlardır.Parmaklarınızın Uçlarını, Tırnaklarınızı Hissettirecek Biçimde Vücudunda Gezdirin.Eğer Bu Keyif Uzun Sürsün Istiyorsanız, Bacak Içlerini Ve Karnını En Sona Bırakın. İstanbul Travestileri Ellerini De Kendi Bedeninizde Gezdirin.Ancak Bu Süreci Tamamen Siz Yönetmelisiniz.Aksi Halde Erkeğin Dokunuşları Hoyratlaşabilir.Siz Onu Kendiniz Için Baştan Çıkarmak Istiyorsunuz, Hemen Boşalmasını Değil.

Mahrem Kokunuzu Ona Duyurun
Yeryüzünde Dişilik Kokusuna Karşı Koyacak Bir Erkek Yoktur.Kulaklarınızın Arkasına Kendi Kokunuzu Sürün.

Kısık Sesle Ve Yavaş Konuşun
Normal Sesiniz, Hızlı Konuşma Gündelik Yaşamın Sesidir Ve Bir Koşturmacayı Hatırlatır.Kısık Ses Ve Biraz Yavaşlamak Mahremiyete Vurgudur.

Onu Övün
Aslında Ne Düşündüğünüzün Bir Önemi Yok.Bedenini, Performansını, Size Nasıl Keyif Verdiğini Anlatarak Onu Övün.

Ne Istediğini Sorun
Muhtemelen O Zaten Size Neler Istediğini Söylemiştir.Ama Yine De Sormanız Onun Gururunu Okşayacaktır.Burada Önemli Olan Onun Istediklerinin Sizin Için Dayanılmaz, Katlanılmaz Olmamasıdır.Bu Tür Bir Durumda “tamam… Ama Önce…” Deyin Ve Yukarıda Sıraladığımız Maddelerden Birini Harekete Geçirin.

Ankara Travestileri İle Evde Yapılabilecek Aktiviteler

Ankara Travestileri ile Romantik Buluşmanıza İlk Adımı Ona ‘Senin İçin Yemek Yapacağım’ Teklifiyle Atın.’erkeğin Kalbine Giden Yol Mıdesinden Geçer’ Sözünü Doğrularcasına Bu Teklifinize Büyük Bir Mutlulukla Cevap Verecektir.

Evinizin Temiz Ve Düzenli Olmasına Özen Gösterin.Kırmızı Bir ışık Alarak Her Hangi Bir Masa Lambanıza Takabilir Evi Loş Bir Şekilde ışıklandırabilirsiniz.
Kırmızı Dikkat Çeken Ve Merak Uyandıran Bir Renktir.

Sadece Özel Davetlerde Kullandığınız Kadehler, Mumlar, Masa Örtüsü Ve Mınderler Bu Özel Gece Için Kullanılabilir.Vazonuzu Çiçeklerle Donatmayı, Fonda Romantik Bir Müzik Çalmayı Ihmal Etmemelisiniz.Birkaç Küçük Dokunuşla Evinizin Inanamayacağınız Kadar Romantik Bir Atmosfere Kavuştuğunu Göreceksiniz.

Peki Hayallerinizin Gecesi Için Ne Yemek Pişirmelisiniz?

Daha Önce Hiç Denemediğiniz Bir Yemeği Pişirmek Iyi Bir Fikir Değil.Tabii, Her Zaman Pişirdiğiniz Bir Yemekten Farklı Olmasına Da Dikkat Etmelisiniz.
Mesela Geceyi Bir Spagettiyle Geçiştirmeyin.Her Ne Kadar Sosunu Özel Olarak Hazırladığınızı Iddia Etseniz De… Ne De Olsa Bu Özel Bir Gece.Evdeki Randevunuz Için Kırmızı Et Türü Bir Yemek Ve Tabii Yanında Da Kırmızı Şarap Iyi Bir Seçim Olabilir.Romantik Bir Tatlı Servisini De Unutmamalısınız.
Çikolatalı Fondü, Fazlasıyla Romantik Ve Sıcak Duygular Yaratabilecek Bir Tatlı Seçimi.

Ev Ve Yemekler Hazır, Peki Ya Siz? Mutfakta Yemek Hazırlamaktan Perişan Olmuş Halinizle Karşılamayacaksınız Onu, Değil Mı? Şu Özel Davetler Için Ayırdığınız, Ama Eşinizle Yada Sevgilinizle Baş Başa Olduğunuzda Giymeye Kıyamadığınız Elbiseniz Ne Güne Duruyor? En Güzel Giysinizi Arkadaşlarınıza Saklamak Yerine Eşiniz Için Giymenizi Tavsiye Ediyoruz.Abartılı Olmayan Güzel Bir Makyaj Ve Şekillendirilmiş Bir Saçla Hazırlanın Geceye.Ardınızda Hoş Kokulu Bir Rüzgar Bırakmak Için Sürün Parfümünüzü.

Bu Özel Buluşmayı, Gerçekleştireceğiniz Romantik Akşam Yemeğinin Ardından Eğlenceli Hale Getirmeye Ne Dersiniz?

Eski Videolar Ile Fotoğraflara Bakın

Düğün Videonuzu, Çocukluğunuzda Çekilmiş Bir Videoyu Veya Mezuniyet Videosunu Izlemek, Inanın Sandığınızdan Çok Eğlenceli Olacak.Buna Bir De Eski Fotoğraf Albümlerini Karıştırmayı Eklerseniz, Epey Güleceğiniz Garanti… Belki Bu Nostalji Biraz Hüzün De Getirebilir, Ama Bu Hüznü Birlikte Yaşamak Da Hoş Olmaz Mı?

Oyun Oynayın

Bugüne Kadar Hep Kaçmış Olabilirsiniz Ama Bu Defa Kendinizi Rahat Bırakın Ve Iskambil Oyunları, Scrabble Yada Video Oyunlarından Zevk Almaya Bakın.Çoğumuz Bu Oyunlardan Sadece Erkeklerin Hoşlandığını Düşünsek De Aslında Baş Başa Oynanan Her Oyun, Bize De Eğlenceli Dakikalar Vaat Ediyor.

Evde Sinema Seansı

Bu Özel Gece Için Birkaç Dvd Satın Alın Yada Kiralayın.“aşk Engel Tanımaz”, “lolita” Ve “annem Hakkında Her Şey”, Bizim Tavsiye Ettiğimiz, Hoş Zaman Geçirmenizi Sağlayabilecek Filmlerden Bazıları.Yanında Patlamış Mısırla Film Izleme Keyfinizi Taçlandırmak Da Size Kalmış!

Evde Piknik Yapın

Içine Sizin Ve Ankara Travestileri Partnerinizin En Sevdiği Yiyecekleri Doldurduğunuz Piknik Sepetini Yere Sereceğiniz Bir Battaniyenin Üzerine Koyarak Piknik Keyfi Yaşayabilirsiniz.Ya Da Şahane Yiyeceklerle Dolu Piknik Sepetiyle Yatakta Zaman Geçirebilirsiniz.

Dans Edin

Kim Demiş Dans Etmek Için Bir Gece Kulübüne Ihtiyaç Olduğunu? Fonda Çalacağınız Dans Müziği Ve Evin Salonunda Boş Bir Alan Yeterli Bunun Için.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!