Browse Category: Travestiler

İstanbul travestilerinin keyifli dünyasına ilk adım

Güven verici, sıcacık, sevgi dolu güzel kadınlarla buluşmak ister misiniz? Ankara erkeklerinin dünyasını güzelleştiren birbirinden güzel bakımlı istanbul travestileri bu adreste sizi bekliyor! Sadakatsizlikten nefret eden bu hoş hanımlar size asla ihanet etmez, kesinlikle sizi zor durumlara sokmazlar. Arkadaş, yoldaş, dost, sevgili gibi her türlü kavramı onların kişiliğinde bulabileceksiniz. Her türlü ilişkiye sıcak bakan bu dost canlısı kızlar, sorunsuzca ilişki yaşayabilecekleri erkeklerden çok hoşlanırlar ve asla sorun çıkartmazlar. Kişilik kapasiteleri çok geniş olduğundan onlarla daima her konuda rahatlıkla anlaşabilirsiniz. Kendinizi kafese sıkışmış gibi hissediyorsanız, bu güzel ve şahane kızlarla özgür ilişkiler yaşamayı deneyebilirsiniz. Sağduyulu ve kibar aynı zamanda centilmen davranabildiğiniz sürece asla kaybetmezsiniz.

Bu güzel kızların kimisi çok duygusal, kimisi romantik, bazıları da tek gecelik heyecan yaşamak için oldukça ideal kişilerdir. Tercihleriniz doğrultusunda onlarla dilediğiniz şekilde ilişki kurmakta özgürsünüz. Eve, ofise, otele gelen ankara travesti türlerinden size uygun olanı arayabilirsiniz. Bu güzel hanım efendiler, ilişkilerinde motivasyon düşüklüğü yaşamaktan hiç hoşlanmazlar. Kendinizi bu ilişkiye hazır hissetmeli, beraberliğiniz boyunca keyif aldığınızı hissettirmeyi başarmalısınız. Üzerinize gerektiğinden fazla titrerler zira ilgisiz davranmak karakterlerine terstir. Kurallarını ve prensiplerini ihlal etmemelisiniz. Bu kızlarla ilişki yaşarken seviyeli olmakta yarar var çünkü ölçüsüzlüğü sevmezler. Tuhaf karşılanabilecek her türlü olumsuz hareketten uzak durmanız gerektiği gibi aynı zamanda dikkatli konuşmalı, kırıcı ve üzücü olmamaya ekstradan özen göstermelisiniz.

Adresimizden günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Çeşit çeşit kızların birbirinden renkli profillerinde zaman geçiriyor olmaktan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Katılacağınız iş yemeklerinde ya da çıkacağınız seyahatlerde yalnızlık çekmek istemiyorsanız travesti partnerlerden size eşlik etmelerini rica edebilirsiniz. Seve seve size eşlik edeceklerinden emin olabilirsiniz. Genellikle gösterişli ve iddialı giyinmeyi seven bu hatunların zevklerine ve cüretkârlıklarına hayran kalacaksınız. Hayatınızda güzel bir ilişkinin oluşabilmesi için bu hatunlarla görüşmeniz şart. Yalansız ve koşulsuz aynı zamanda sıkı bir beraberliğe adım atmak için kendinizi hazır hissediyorsanız, güzeller güzeli kızlardan birini seçip bu heyecan verici mutluluğu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Travesti arkadaşlar tüp mide ameliyatı hakkında ne düşünüyor

İstanbul travestileri arasında bir kaç arkadaşımızında başvurmuş olduğu bir zayıflama yöntemi olarak son günlerde oldukça duyar olduk. Tüp mide ameliyatı adıyla yaygın olarak bilinen mide küçültme ameliyatının son zamanlarda git gide popülerleşmesi ile birlikte, haberlerde ve sosyal medyada mide küçültme operasyonları sebebiyle hayatını kaybeden hastaları da sıklıkla duyar olduk. Zayıflamak için son çarelerden bir tanesi olan tüp mide ameliyatı nedir, mide küçültme ameliyatının riskleri nedir, gerçekten tehlikeli mi, işe yarıyor mu gibi konulara aklınıza gelebilecek tüm detalara yanıt veren bir makale hazırlamaya çalıştık.

Ankara travestileri bu konunun tamamen dışından bakarak cesaret ve görselliklerinin arasında gidip gelmektedir. Tüp mide operasyonları ile ilgili merak ettiğiniz ancak bu yazının içinde bulamadığınız detaylar var ise, yorumlar kısmından bize her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz. Ameliyata karar aşamasında ya da hali hazırda ameliyat olmuş ya da mide küçültme ile kafasında şüpheler olan herkesin sorularını olabildiğince detaylı bir şekilde cevaplandırmaktan memnuniyet duyacağız

Tüp mide operasyonu dışında, obez kişilere uygulanmakta olan farklı cerrahi operasyonlar mevcut olmakla birlikte, bu yazımızda diğerleriyle pek çok ortak özelliğe sahip olan tüp mide ameliyatına bilhassa değiniyor olacağız.

Tıbbi adı sleeve gastrektomi olan tüp mide ameliyatının bu ismi almasındaki sebep, midenin %75 ya da doktorunuzun kararına göre daha fazla bir miktarının dikine kesilerek, dışarı çıkarılması ve ve geriye kalan midenizin bir tüp şekline benzemesidir. Pek çok kişinin, bilhassa da mide balonu adı verilen, mideye balon yerleştirerek mide hacmini azaltmayı amaçlayan ve bu şekilde yemeyi kısıtlayarak kilo verdiren ancak pek çok yan etkisi olmanın yanı sıra, uzun vadede kalıcılığı da olmayan yönteme aşina olmasından ötürü, tüp mide deyince de akıllarına, midenin içine yerleştirilen bir tüp geliyor ancak yukarıda da açıkladığımız gibi kesinlikle alakası yok. Tüp mide operasyonlarında, midenin içerisine herhangi bir yabancı madde yerleştirilmiyor. Tek yapılan işlem , ameliyatı gerçekleştiren cerrah tarafından uygun bulunan ölçüde ve genellikle midenin %80’inden az olmamak kaydıyla, midenin dikey şekilde kesilerek çıkarılması ve bu vesileyle kişinin yemek yeme kapasitesini çok ciddi şekilde düşürerek kilo vermesinin amaçlanmasıdır.

Travesti arkadaşlar nazara şiddetle inanıyor

Evrende nazarla ilgili çok fazla söylentiler döner. Başımıza gökten taş düşse nazar, ayağımız takılsa yere düşsek nazar, elimiz gözümüze girse nazar. Ah nazar, hep nazar, öf nazar! Çevremizde sıklıkla duyduğumuz bu söz artık hepimizi bayıltmaya başladı. Bizim hiç suçumuz yoktu, bizi bu dertlere nazarlar soktu(!) Her şey benim çocuğumun hastaneye yatması ile başladı. Kötü bir olay geldi başımıza ve iki gün hastanede yatmak zorunda kaldık. Bunu ilk travesti bir sır gibi sakladık ancak sabah olduğunda bırakın aynı şehirdeki yakınlarımızı, başka şehirdeki ve hatta yurt dışındaki ablama varıncaya kadar herkes duymuş ve bizi telefon yağmuruna tutmuştu. Arayan bir milyon insan içerisinde bir dostum hariç diğer bütün arayanların hepsi aynı şeyi söylemişlerdi.  Figen, Canan’ın nazarı olduğunu düşündü, Canan Figen’in, Ayşe Sema’nın, Sema Ayşe’nin… Sonunda dayanamayıp bastığım çığlığı.

“Hanginiz iseniz bu nazar eden çıksın ortaya!” Arkadaşım eşimle olan aşkımıza nazar edileceğini söyledi, komşum arabamıza, teyzem evimize, ablam çocuklarımıza, annem giyimimize, bir başkası gezmemize. Herkes kalbindekileri döktü bir bir ortaya ve ben anlamadım ki, kim en çok neyi beğeniyorsa bende yani kendi içindeki neyse onu söyledi. Anlaşılan bu topluluğun ortak güçleriydi NAZAR. Nazar bayılttı beni. Evimde bardak kırılsa, arabamın tekeri patlasa, çocuğum yere düşse, benim başım ağrısa hepsinin nedeni çözülmüştü kolayca: Nazar! İşte gelip hayatımın en orta yerine çözümsüz bir dert olarak yerleşmişti ta ki arkadaşım Fatime ile konuşuncaya kadar. Başıma geleni o da duymuştu. Hemen sarılıp telefonuna aramıştı beni ve söylediği sözlerle adeta içimi aydınlatmış, yüreğime su serpmiş, beni hayatıma damgasını vuran nazar illetinden kurtarmıştı. “Kamuran’ım Allah sevdiği kullarına verir böyle dertleri. Onun adını anmayı unuttuğun zamanlarda, onu unuttuğun zamanlarda hastalığı bir ikram olarak gönderir sana. Hem kendisine yalvartmak, özlediği, sevdiği kuluyla buluşmak, hem sana bazı gerçekleri (dostlarını,) göstermek adına yapar. Binlerce kez teşekkür et ki çekilmez bir dertle yapmadı bunu.”

İstanbul travestileri ateşli seks masajına bayılıyor

Partnerinizle iyi vakit geçirmek için masaj teknikleri eğitimi almak zorunda değilsiniz. Kokusunu sevdiğiniz aromatik yağı yanınıza alın. Hafif loş ve sessiz bir ortam sağlayın. Ses tonunuzu alçaltarak fısıldarcasına konuşun.
Baştan ayağa doğru masaj yaparken parmaklarınızın sihirli gücüne inanın. Gerisinin kendiliğinden geldiğini göreceksiniz.

Şakak masajı

 Partnerinizin şakaklarında ve kaşlarının arasındaki bölgede daireler çizin. Burnunun iki yanından göz çukurlarının yanaklarıyla birleştiği bölgeye kayın, oradan tekrar şakaklara ulaşın. Şakak masajı aynı zamanda etkili bir ağrı kesicidir.

Boyun masajı

 
Partnerinizin başının boynuyla ve boynunun omuzlarıyla birleştiği bölgeye uygulayacağınız masaj teknikleri biraz daha farklı olmalı. Ellerinizle daireler çizerken arada bir işaret parmağınız ile baş parmağınız arasına alacağınız bölgeyi iki-üç saniye sıkın, sonra bırakın. Kaslarının gevşediğini, rahatladığını göreceksiniz.

Göğüs bölgesi masajı

 
Ellerinizi göğüs bölgesine koyun. Ellerinizin birbirinden beş santimetre kadar uzak olmasına dikkat edin. Masaj tekniklerini doğru uygulamanız açısından bu önemlidir. Yukarı ve aşağı hareketlerle, arada daireler çizerek masaj yapın.

Travestiler ile cinsellik odaklı ilişkiler yaşayabilirsiniz

İstanbul travestileri Cinsel karşılaşmalardan fazla bir bağın bulunmaması esasında süren bu yeni tür ilişkiler, kişileri karşılıklı rıza haricindeki ahlaki zorunluluklardan muaf tutuyor. Bir tür kapalı “sorma, söyleme” prensibine dayanıyor; yani hesap sormak, açıklama yapmak, anlatmak, üzüntüyü ya da neşeyi paylaşmak gibi duygusal bağ kurmanın neden ve sonuçlarından uzak duruyor.

Bu erkek ve kadınlar, sevgi ya da aşk üzerine düşünmek yerine ilişkiler ve seks hakkında konuşmayı tercih ediyor. Sadakatin ahlaki bir zorunluluk olduğu klasik ilişkilerin aksine duygusal bağ bulunmayan cinselliğe dayalı ilişkiler, onlara özgürlüklerinin garantisini veriyor ve sıkıntıdan kurtarıyor.

Aslında asıl değişim kadında.
Evlenmek isteyen ya da “alabildiği kadarıyla yetinen”/“alabildiği kadarına uyumlanan”kadınlara şimdi seksi, aşka dönüştürmek için uğraşmayan ve ilişkilerinden bunu beklemeyen kadınlar eklendi.  Bu kadınlar, alabildiği kadarıyla yetinmek yerine zaten istediğini alıyor ve seks yapmak istediği için utanmıyor, özür dilemiyor.

İstanbul travestileri en güzel halleriyle sizinle olacak

Doğal olabilen ve partnerlerini zevk ile mest edebilen yapmacıklıktan uzak partnerler arasında ankara
travesti bayanlar da vardır. Özellikleri değişik tarzlara hitap ettiği için partnerleri ile daha iyi zevklere
ulaşabilmek için doğal olmaları gerektiklerinin farkında olan bu partnerlerin verdiği zevkler başka
partnerler ile kıyaslanamaz. Zaten bu sebeple daha fazla aranıyor ve farklı kişiler tarafından arzu
ediliyorlar. Bir çok ünlü ve varlıklı iş adamları bile travesti tercih ediyor ve doğal olanlarını listelerine
ekliyorlar. Çoğu travesti ilişkisi için doğal kalarak hizmetlerine devam ediyor. İstedikleri zevkin
anahtarı bu doğallıkta saklı olduğu için girilen her ilişkide kişinin istediği tarzı yakalamak gerekiyor.
Bunu başarıyla yerine getirenler ankara ve istanbul da bulunmakta.

Partnere karşı doğal olmak en rahatlatıcı ve çekici özelliktir. Doğal olabilmek için öncelikle partnerle
karşılıklı uyumu yakalamak gerekir. Sıkıcı ve yapmacık davranışlardan kesinlikle uzak durulması
gerekir ki başa belayı en çok bu davranışlar getirir. Başka bir yöntem ise partner ile arayı sıcak
tutmaktır. Ilımlı davranışlar doğal olabilmek için olmazsa olmazlardandır. Eğer partner ileyakın ilişki
kurulur ve istedikleri anlaşılırsa rahat davranışlar da beraberinde gelir. Seks için gerekli olan bu
rahatlık ayrıca daha verimli bir ilişki için önemlidir. Doğal kalabilmek partneri etkileyici en önemli
özellik ise kesinlikle uyulması gereken altın kural olarak hatırlanmalıdır. Kısa süreli ücretli partnerlerin
bile doğal olmak istemesi hep bu sebeptendir. Partneri travesti olan ve büyük zevkler yaşamak
isteyenler rahat ortamı yakalamalıdırlar. Çünkü travestiler en çok ortamdan etkilenir ve verimleri bu
ortam sayesinde düşer ya da yükseliş gösterir.
İlişki içerisindeki doğallık içten gelmeli ve partnere hissetirilmelidir. Aksi halde doğal olmanın pek bir
anlamı olmadığı gibi yapmacıklık olarak algılanabilir. Bu yapmacıklığı bazı ücretli partnerlerin yaptığı
için tercih edilmediği biliniyor. Daha fazla zevk vereceğini düşünürken doğallıktan çıkan ve
yapmacıklığa bürünen bu adaylar zevk vermekten çok ilişkiden soğumaya sebep olurlar. Eşcinsel
ilişkilerde gözde partnerler olarak bilinen istanbul travesti bayanlar ilişkilerinde bu yapmacıklığa yer
vermezler ve en doğal halleri ile birlikte olmak isterler. Çünkü kendilerinin keyif alabilmeleri de buna
bağlıdır ve tersi düşünülemez.
Doğal olabilen ve partnerlerini zevk ile mest edebilen yapmacıklıktan uzak partnerler arasında ankara
travesti bayanlar da vardır. Özellikleri değişik tarzlara hitap ettiği için partnerleri ile daha iyi zevklere
ulaşabilmek için doğal olmaları gerektiklerinin farkında olan bu partnerlerin verdiği zevkler başka
partnerler ile kıyaslanamaz. Zaten bu sebeple daha fazla aranıyor ve farklı kişiler tarafından arzu
ediliyorlar. Bir çok ünlü ve varlıklı iş adamları bile travesti tercih ediyor ve doğal olanlarını listelerine
ekliyorlar. Çoğu travesti ilişkisi için doğal kalarak hizmetlerine devam ediyor. İstedikleri zevkin
anahtarı bu doğallıkta saklı olduğu için girilen her ilişkide kişinin istediği tarzı yakalamak gerekiyor.
Bunu başarıyla yerine getirenler ankara ve istanbul da bulunmakta.

Travestiler neden seksi planlayarak yapar

Travestiler her zaman planlı yaşarlar. Sekste bunların en başında geldiğinden genel olarak bu anlamda da her zamanla planlı ve akıllı hareket ederler. Yükselen doların ateşinin tüm ülkeyi kavurduğu şu zor günlerde Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) cinsel terapistleri çiftlerin cinsel hayatındaki ateşi körükleyecek önerilerde bulunmaya devam ediyor. Kendi kendinize, “En son partnerimle ne zaman seks yaptım?” diye sorunca cevabı hatırlamakta zorlanıyor musunuz? Yoksa iyiden iyiye ev arkadaşı mı oldunuz? İşten eve yorgun geliyorsunuz, yemekti, çocuklardı derken bir de dizi açıp eşinizle kanepede uyuyakalıyorsunuz ama artık aklınıza hiç seks yapmak gelmiyor mu? O zaman sizi uyaralım. Cinsel terapistlere göre ilişkilerin sigortası olan seks ne kadar unutulur ve ertelenirse ilişkilerde o kadar tehlike çanları çalmaya başlıyor. Bu tehlikeler ise, depresyon ve anksiyete, cinsel uyum bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ya da aldatma gibi birbirinden ciddi sorunlar olarak çiftlerin karşısına çıkabilir. Ancak seks hayatınızı planlayarak ve sorumluluk alarak ilişkinizi cinsel buhranlardan korumanız mümkün…

 

Seksi ertelemenin dayanılmaz ağırlığı altında ezilmeyin!

Psikoterapist Cem Keçe, sürekli ertelenen ya da artık tozlu raflara kaldırılan cinselliğin getireceği mutsuzluk ve uyumsuzlukla ilgili çiftleri uyardı. “Seks evliliğin sigortasıdır, sigortalar attı mı ev ve ilişki karanlıkta kalır, çeşitli yol kazları olur” diyen Keçe, evliliklerin ve birlikteliklerin sekse ihtiyaç duyduğuna değinerek, seksin bir görev ya da zorunluluk haline gelmesiyle birlikte çiftlerin birbirlerine olan tutku ve şehveti yok ettiklerini, bunun da sonu aldatmalara, ilişki içinde şiddet uygulanmasına, boşanmalara ve ayrılıklara kadar gidecek ciddi ilişki sorunlarını da beraberinde getireceğini söyledi. Klinik düzeyde kendisine danışmaya gelen çiftlerin büyük bir çoğunluğunun cinsel uyum sorunları yaşadıklarından bahseden Keçe, bunun temelinde çiftlerin birlikteliklerinin ilk zamanlarında birbirlerine duydukları şehvetten doğan cinsel isteklerinin süreçle birlikte yerini adeta bir zorunluluğa ve göreve çevirdiklerine dikkat çekti. “Çiftlerde bu tavrı anlamak mümkün değil. Bizce bunun nedeni kadın erkek çoğu bireyin seksle ilgili temel algılamalarında kodlama hatası yapmalarıdır. Erkekler seksi ‘canı çektiğinde’ istiyor. Kadınlar ise seksi bir kadınlık görevi olarak görüyor ve partneriyle bunu ‘uygun olduğunda’ yapmayı kabul ediyor. Oysa kadın için de erkek içinde seks öncelikle bir ihtiyaçtır, can simididir, hayat damarıdır, mutluluğun ve hayatın sırrıdır. İlişki için ise seks birleştirici, bütünleştirici, duyguların karşılıklı gösterilebildiği en gerçekçi ve ikna edici argümandır” şeklinde konuştu.

 

Köprüden önceki son çıkışı kaçırmayın!

Psikoterapist Keçe, birlikteliklerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürmenin anahtarının erkeğin de kadının da cinsel rollerini ilişkinin her anında doğru bir şekilde oynamaları olduğunu belirtti. “Erkeğin canı çekince, kadının da uygun olduğunu hissettiğinde partnerinden seks talep etmesi gibi bir süreç sonunda her ikisinin bu olguyu ertelemesine neden olacaktır. Burada aslında farkında olmadan ilişki bir kısır döngüye doğru gitmektedir” ifadelerini kullanan Keçe, seksi ertelemenin aslında bir anormallik ve adı tam konulmamış ruhsal bir bozukluk olduğunu vurguladı. Mutsuzluğa ve monotonluğa ve çıkmaza doğru ilerlediklerini düşündüklerinde çiftlerin artık geri dönüşü olmayan bir duruma düştüklerini belirten Keçe, “Bu noktaya doğru ilerlediklerini düşünen çiftlere önerim, seksi planlamaları ve seksin sorumluluğunu paylaşmalarıdır. Bunu köprüden önceki son çıkış olarak da ele alabilirler” dedi.

Yanlızlığınızı ateşleyecek travestiler yakınınızda

Yalnız yaşamınızın daha alevli bir hale gelmesi ve güzel seksi kızlarla dolu travesti  bayanlarla bir araya gelmeniz adına hemen bu mükemmel kızları tanıyabilir ve sevişme gecelerinizi çok daha farklı zevkler alarak geçirebilirsiniz.  İstanbul travesti  bayanların o sizlere özel seks ve zevk saatlerini doyasıya yaşayarak tüm dertlerinizden kolayca arınabilir ve zevk dolu sevişme geceleriyle kendinizi yeniden bulabilirsiniz. Eşine az rastlanacak güzel vücutlu travesti bayan escortlar sizi ödüllendirecek ve sizi mutlu kılacaktır. Benzersiz hissettirecek güzel seksilerle dolu escort travesti de daha önce hissetmediğiniz güçlü zevklerle kesinlikle sıra dışı anlar yaşayacak ve sevişme zevkine en iyi şekilde varabilecek siniz.

Yalnız geçen gecelerinizin acısını çıkartmak ve sevişmesini iyi bilen genç  ankara travesti   lerle muhteşem zamanlar geçirmek adına sizde hemen seks dolu mükemmel zamanlar geçirebilir ve benzersiz hissedeceğiniz seksler yaşayabilirsiniz. Baştan çıkartacak muhteşem sevişme geceleri adına arzu dolu genç bayanların bol olduğu  izmir travesti    adresine hemen gelerek seks yapacağınız güzeli seçerek seksin en harika yanlarıyla tanışabilirsiniz. Sizi sekse doyurabilecek en genç travesti kızlarla geçecek sevişme geceleriniz de mükemmel hissettirecek anlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Travestiler İle İlk Cinsellik Hayal Kırıklığına Uğramasın!

Hangimiz Ilk Cinsel Deneyimimizi Yaşarken Heyecanlanmadık Yada Korkudan Titremedik? Ilk Ilişkiye Ne Kadar Hazır Olunursa Olunsun, Travesti Ve Erkek Ne Kadar Istekli Olursa Olmalıdır, Her Zaman ‘başarıyla’ Sonuçlanmayabiliyor.Ilk Denemede, Gerçek Anlamda Bir Ilişkide Bulunmayı Başarabilenlerin Sayısı Yalnızca % 20 Civarında.

Çoğu Ilişkide Travestiden  Veya Erkekten Kaynaklanan Nedenlerle Ilk Deneme Yarıda Bırakılıyor Ve Daha Sonra Yeniden Denenmek Üzere Erteleniyor.Travestiden Kaynaklanan En Önemli Neden; Ağrı Duyma Korkusuyla Kendini Kasması; Yani ‘vajinismus’.Erkekten Kaynaklanan En Önemli Neden Ise Partnerine Ağrı Veya Zarar Verme Korkusu Yüzünden Ilişkiyi Yarıda Bırakması.Ilk Denemenin Başarısızlıkla Sonuçlanmasının Ender Görülen Bir Durum Olmadığı Bilinmeli Ve Endişeye Kapılmadan Denemeler Sürdürülmeli.

Erkeğin Ilk Ilişkide “başarıya” Aşırı Odaklanması, Beraberinde “başarısızlık” Getirebiliyor.Doğal Bir Cinsellik Yaşanmasında Temel Kriter, Erkeğin Kızlık Zarını Aşması Değil, Erkek Ve Travestinin Birbirlerine Cinsel Anlamda Yakınlaşmaları.Travestinin Kendini Iyi Ve Hazır Hissetmesi Için, Erkek Gerekli Toleransı Tanımalı.Ilk Cinsel Deneyimde Seçilecek Mekan Da Diğer Önemli Nokta.’yakalanma’ Korkusunun Yüksek Olduğu Bir Mekan Seçilmesi, Ilk Birlikteliği Korkulu Bir Deneyime Dönüştürebiliyor.Kızlık Zarının Anatomik Bir Bariyer Gibi Algılanması, Bu Yapının Aşırı Kanama Ve Ağrıya Neden Olabileceği Kaygısı Travestiler Için En Önemli Unsur.

Hazırlıksız Ve Uygun Olmayan Koşullarda Özellikle Travestinin Bu Konudaki Duyarlılığını Göz Ardı Eden Bir Erkek Partner Ile Yaşanan Ilk Cinsel Deneyim Travesti De Daha Kötü Psikolojik Etkilenmelere Neden Olur.Ilk Cinsel Deneyimden Önce Partnerlerin Her Ikisi De Ilişkiye Hazır Olduklarını Ve Birbirlerine Güvendiklerinin Mesajını Net Olarak Vermeli.Daha Sonraki Ilişkilerin Aynası Olabilecek Ilk Ilişkide Özellikle Erkek Partner Travestinin Duyarlılığını Önemsemeli Ve Anlayışlı Olmalı.Travestinin Gevşemesi Ve Rahatlaması Için Daha Sabırlı Olmalı.Ayrıca Ilk Cinsel Ilişkide Ön Sevişme Çok Önemlidir.Ön Sevişme Sırasında Her Iki Partnerin Birbirine Dokunmaları, Haz Almaya Odaklanmaları Gerekir.

Cinsellikle Ilgili Yeterli Bilgi Sahibi Olmayan Hatta Evlenene Kadar Bu Konuda Hiç Konuşmayan Partnerler Ilk Cinsel Deneyimlerinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşayabiliyor.Erkekler Ilk Cinsel Deneyimleri Sırasında Sertleşme Problemi Yaşabiliyor.Ilk Cinsel Birleşmesinde Ilk Boşalmayı Yaşayacağı Için, Erkek Henüz Boşalma Kontrolüne De Sahip Değildir.Çünkü Bunu Deneyimle Öğrenmesi Gerekir.Bu Nedenle Ya Erken Boşalma Ya Bu Durumun Çok Uzun Sürmesi Halinde Geç Boşalma Ortaya Çıkabilir.Ya Da Bazen Cinsel Birleşme Olmadan, Vajina Girişi Olmadan Boşalmalar Olabilir.

Bütün Bunlar Erkeğin O An Yaşamış Olduğu Heyecan Yada Ilk Ilişkinin Getirmiş Olduğu Gerginlikle Oluşmuş Olabilir.Cinsellik Öğrenilen Bir Davranış Olduğu Için, Ilk Cinsel Deneyimlerden Sonra Insanlar Zaman Içinde Cinselliği Öğrenecektir.Ataerkil Düzenin Sürdüğü Her Toplumda Erkekler Ilk Cinsel Deneyim Korkusu Yaşar.Çünkü Cinsel Ilişkiye “erkek Olma” Anlamı Yüklenir.Ilk Cinsel Ilişki Aşılması Gereken Bir Sınav Olarak Görülür.Ilk Ilişki Sırasında Yaşanan Heyecan Fazla Büyütülmemeli.Erkekler Ilk Cinsel Birleşme Deneyimlerine Son Derece Sıradan Bir Olay Gibi Yaklaşmalı Ve Sadece O Anı Yaşamak Istemeli.

Neden İstanbul Travestileri Bu Kadar Çekici Geliyor?

İstanbul Travestileri İçin Yapılan Etkileyici Bir Araştırma, Aslında Kimi Çekici Bulduğumuzu Bilinçli Olarak Farketmiyor Olabileceğimizi Gösterdi.Heteroseksüel Ve Eşcinsel Erkeklerin Cinsel Çekimlerini Doğru Bir Şekilde Saptayabildikleri Görülürken, Heteroseksüel Ve Lezbiyen Kadınların O Kadar Da Başarılı Olmadıkları Anlaşıldı.

Gay, Lezbiyen Ve Heteroseksüellerle Yapılan Bir Deney

Araştırmacılar, Heteroseksüel Erkekleri Ve Kadınları, Gayleri Ve İstanbul Travestileri Üç Farklı Erotik Film Ile Temsil Ettiler.Filmlerden Biri Iki Kadını, Bir Diğeri Bir Erkek Ve Bir Kadını, Sonuncusu Ise Iki Erkeği Içeriyordu.Araştırmacılar, Katılımcıların Cinsel Ve Genital Uyarılmalarını Ölçtüler.Erkek Katılımcıların Sonuçları Oldukça Net Çıktı: Gay Erkekler, Iki Erkeği Içeren Filmlere Karşı Daha Sübjektif Ve Fizyolojik Heyecan Gösterirken, Heteroseksüel Erkekler, Iki Kadını Içeren Filmlerde Daha Fazla Tahrik Oldular.

Çalışmanın Kadınlar Açısından Sonuçları Ise Şaşırtıcıydı: Lezbiyen Kadınlar Iki Kadını Içeren Filmle, Heteroseksüel Kadınlar Ise Bir Erkek Ve Bir Kadını Içeren Filmle Daha Heyecanlandıklarını Düşünseler De, Her Iki Grup Da Üç Filmde De Fizyolojik Olarak Tahrik Oldular – Oyuncuların Cinsiyetlerinden Bağımsız Olarak.

Araştırmacılar, Kadın Cinselliğinin Erkeklere Kıyasla Daha Esnek Olduğunu Düşünüyorlar.Kadınların Tabiatları Gereği Biseksüel Olduklarına Inanmasalar Da, Kadınların Cinsel Çekimlerinin, Erkeklere Kıyasla Daha Kolay Bir Şekilde Değiştiğini Düşünüyorlar.Bu Esneklik, Evrimsel Bir Amaca Hizmet Etmiş Olabilir: Erkek Eşleri Çocuklarına Yatırım Yapmayan Travestiler, Diğer Kadınlarla Partnerlik Kurup Bu Durumdan Faydalanmış Olabilirler.

Bilinçsizce Kendimize (ve Ebeveynlerimize) Çekiliyoruz

Kendinizi Çekici Buluyor Musunuz? Cinsel Açıdan Kendimize Yada En Azından Bize Benzeyen Potansiyel Partnerlere Çekildiğimizi Duyduğunuzda Şaşırabilirsiniz.Yapılan Deneyler, Insanların, Kompozit Görsellere Dönüştürülen Kendi Fotoğraflarına Karşı Daha Fazla Cinsel Çekim Yaşadıklarını Gösteriyor.(kompozit Görsellere Dönüştürülen Başka Insanların Fotoğraflarına Kıyasla) Bu Deney Kapsamındaki Katılımcılar, Kompozitler Içerisine Kendi Fotoğraflarının Da Dâhil Edildiğini Bilmiyorlardı Ve Kompozitlerin Kendilerini Anımsatacak Şekilde Tasarlandıklarını Fark Ettiklerinde, Daha Az Çekici Göründüklerini Ifade Ettiler.

Elde Edilen Sonuçlar, Bilinçsiz Bir Şekilde Bize Benzeyen Kişilere Çekildiğimizi Gösteriyor.Saç Ve Göz Rengi Bizimki Ile Eşleşen Partnerlerle Birlikte Olma Ihtimalimiz Daha Yüksek.Daha Da Tuhaf Olan Gerçek Ise Şu: Partnerlerimiz, Bizden Çok Karşı Cins Ebeveynlerimize Daha Çok Benziyor Genelde; Yani Bilinçsiz Olarak Ebeveynlerimize Çekiliyor Olma Ihtimalimiz Yüksek.

Neden Kendimize Benzeyen Insanları Çekici Buluyoruz?

Kendi Görsellerimiz Yada Ebeveynlerimizin Görselleri Gibi Sıklıkla Karşılaştığımız Uyarıcıları Işlemek Daha Kolay; Yalnızca Bu Maruz Kalma Durumu Bile Çekim Gücünü Artırıyor Olabilir.Ayrıca Bilim Insanlarına Göre, Kendimize Benzettiğimiz Insanlara Çekiliyor Oluşumuz, Öz-sevginin Göstergesi De Olabilir.Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!