İstanbul Travestileri İle İlişkide Yapılan Hatalar

Hata yapmak biz insanlara mahsus, hayatımızın her alanında, aile, iş ya da aşk hayatımızda hatalar yapıyoruz.

Duygularınızı Abartılı Biçimde İfade Etmek
Güzel bir akşam yemeği ve hoş bir sohbetin ardından evlerinize döndünüz, daha ilk buluşmalarınızdan birisiydi bu. Eve kendinizi atar atmaz telefona sarılıp “Bu olağanüstü akşam için sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Muhteşem birisin. Tekrar ne zaman görüşüyoruz?” yazarsanız, karşınızdaki kişi bu canı tezliğinize anlam veremez. Nezaketi abartmayın. Abartı, bir ilişkide olmaması gerekenlerden biridir ne de olsa…

Bir de Baktım Hayatımın Tam Ortasında
Nice çift daha ilk buluşmalarından birinde aynı evde yaşama kararı aldı ve pişman oldu. Nice genç insan hiç tanımadığı birini bir anda hayatının ortasına koydu ve tanıyınca ne yapacağını şaşırdı. Nice mutlu insan kredi kartı şifresini yeni travesti sevgilisine verip uykularını kaçırdı. Aman dikkat! Siz bu hataları yapmayın. Onunla zaman geçirin, aktivitelere katılın, onun kim olduğunu, nasıl biri olduğunu ve neleri sevip sevmediğini iyice öğrenin. İşte o andan itibaren ortak bir hayat kurmayı düşünebilirsiniz.

Çok Fazla Soru Sormak
Sorular sormak, birini tanımanın en iyi yolu olsaydı, anketler ve soru formları çok popüler olurdu. Karşınızdaki kişi hakkında temel soruları elbette sorabilirsiniz, ama didik didik edecek kadar çok ve detaycı sorularla onu boğmayın. Örneğin, son sevgilisinden ne zaman ayrıldığını sormanız ile, son sevgilisinden ne zaman, neden, nerede, nasıl ayrıldığını sormanız arasında büyük bir fark var. Bu gibi soruları çok detaylandırmayın. Sorularınızın amacı, iletişimi devam ettirmek olmalı, sorguya çekmek değil.

Eski Sevgilisi ile Kendinizi Karşılaştırmak
Onun eski sevgilisi ankara travestileri ile sizin hiç bir alakanız yok. Bunu kendinize tekrar tekrar söyleyin. Eğer onu istese, onunla olmak için elinden geleni yapardı. O sizinle olmak istiyor, işte bu kadar basit.. Eski sevgili, her çiftin aklına takılabilecek bir sorun. Herkesin hayat yolculuğunda geride bıraktığı kişiler ve olaylar vardır ve unutmayın, hayat yolculuğunda geri dönüşler yok..

Rahatsız Olduğunuz Olaylar Karşısında Susmak
Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanacağınız durumlar olabilir… Sürekli buluşmalarınıza geç kalıyor, aramalarınızı meşgule atıp geri dönmüyor, verdiği sözlere uymuyor ya da sizi umursamadığını hissettiriyorsa yapabileceğiniz en iyi şey konuşmak! Geç kalacağında haber vermesini, aramalara dönmediğinde endişe ettiğinizi ve bazı davranışları ile sizi kırdığını söyleyin. Sorunları konuşun. Böylece ilişkiye dair çabanızı ortaya koyarsınız. Ne var ki o böyle davranmaya devam ediyorsa, ilişkinizi bir kez daha değerlendirin ve kalbinizin sesini dinleyin.

Doğruyu Çarpıtmak
İşler sarpa sarmasın diye sakladığınız ya da yarım yamalak anlattığınız gerçeklerin, gelecekte size nasıl bir geri dönüş yapacağına bakalım:
“Ben öyle mi demiştim, aslında şöyleydi” – Kafası karıştı, uzun süre takılacak.

“Aslında o elbise x Lira değildi, xx Lira’ydı aşkım” – Güveni hafiften sarsıldı, bunu unutmayacak.

“Kandırdım seni, sen de inandın, hehe” – Şüpheye boğuldu.
Gerçekleri çarpıtmayın, yolunda giden işleri bozmamak için şeffaf olun

Bir cevap yazınWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!