Kocalarını Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri

İstanbul Travestileri İle Birlikte Olan Kişilerin, Birbirini Uzun Süredir Tanıyan Iki Tenin Seks Hayatının Bittiğine Inanıyorsanız Fena Halde Yanılıyorsunuz.Eğer Kendinize Güvenir Ve Biraz Hayal Gücünüzü Çalıştırırsanız Sizi Karşılıklı Baştan Çıkacağınız Eğlenceli Saatler Bekliyor Demektir.

Dikkat Etmeniz Gereken, Kocanızı Baştan Çıkarırken Sizin De Baştan Çıkmanız.Yoksa Sadece Onun Isteklerini Yerine Getirmeye Çalışan Kurmalı Oyuncağa Dönersiniz Ve Uzun Vadede Kocasını Baştan Çıkarabilen Ama Kendisi Hiç Mutlu Olamayan Bir Travesti Olur Çıkarsınız.

Kısık ışık Iyidir
Kısık ışık Defoları Örter.Hem Göstermek Istemediklerinizi Size Saklar, Hem De Görmek Istemediklerinizi Size Göstermez.Hayal Gücünü Çalıştırmayada Yardımcı Olur.

Gözlerini Bağlayın
Sadece Görsel Uyarıcılarla Baştan Çıkılmaz.Hayal Gücü Yada Imajinasyon Her Şeydir.Gözlerini Bağlayın Ve Ona Sorular Sorun.Birkaç Örnek: “şu Anda Üzerimde Ne Var?” “ne Renk?” “dokusu Nasıl?” “onlara Dokunmak Ister Mısin?”

Dokunun
Harekete Geçen Hayal Gücünün Ilk Tamamlayıcısı Dokunuşlardır.Parmaklarınızın Uçlarını, Tırnaklarınızı Hissettirecek Biçimde Vücudunda Gezdirin.Eğer Bu Keyif Uzun Sürsün Istiyorsanız, Bacak Içlerini Ve Karnını En Sona Bırakın. İstanbul Travestileri Ellerini De Kendi Bedeninizde Gezdirin.Ancak Bu Süreci Tamamen Siz Yönetmelisiniz.Aksi Halde Erkeğin Dokunuşları Hoyratlaşabilir.Siz Onu Kendiniz Için Baştan Çıkarmak Istiyorsunuz, Hemen Boşalmasını Değil.

Mahrem Kokunuzu Ona Duyurun
Yeryüzünde Dişilik Kokusuna Karşı Koyacak Bir Erkek Yoktur.Kulaklarınızın Arkasına Kendi Kokunuzu Sürün.

Kısık Sesle Ve Yavaş Konuşun
Normal Sesiniz, Hızlı Konuşma Gündelik Yaşamın Sesidir Ve Bir Koşturmacayı Hatırlatır.Kısık Ses Ve Biraz Yavaşlamak Mahremiyete Vurgudur.

Onu Övün
Aslında Ne Düşündüğünüzün Bir Önemi Yok.Bedenini, Performansını, Size Nasıl Keyif Verdiğini Anlatarak Onu Övün.

Ne Istediğini Sorun
Muhtemelen O Zaten Size Neler Istediğini Söylemiştir.Ama Yine De Sormanız Onun Gururunu Okşayacaktır.Burada Önemli Olan Onun Istediklerinin Sizin Için Dayanılmaz, Katlanılmaz Olmamasıdır.Bu Tür Bir Durumda “tamam… Ama Önce…” Deyin Ve Yukarıda Sıraladığımız Maddelerden Birini Harekete Geçirin.

Bir cevap yazınWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!