Travestilerle harika orgazma ulaşmanın yolları

Daha büyük ve uzun orgazm anları pek çok travesti için büyük bir hayal. Peki, orgazmı kolaylaştırmak ve mükemmel hazza ulaşmak için neler yapmak gerekiyor? İşte mükemmel orgazmın 10 yolu…

Bacaklarınız için en uygun pozisyonu seçin
Bacaklarınız doğru pozisyonda olduğunda orgazm olmanızın kolaylaştığını biliyor muydunuz? Bazı travestiler için bacakların çok açık olduğu pozisyonlar etkili olurken, bazıları için ise partnerlerine sarılmış olduğu pozisyonlar daha fazla cinsel haz sağlamaya yardımcı oluyor. Daha önceki deneyimlerinize dayanarak sizin için en uygun bacak pozisyonunun hangisi olduğuna karar verin ve orgazm olmaya bir adım daha yaklaşın.

Nefes alın
Orgazm, fiziksel olarak ritmik kas kasılmalarına verilen addır. Bu tip ritmik kasılmalar için kaslarınıza yeterli miktarda oksijenin ulaşması gerekir. Daha iyi orgazm olmak için seks esnasında nefes alıp vermeye devam ederseniz, mükemmel hazza ulaşmanız için hiçbir engel kalmayacak.

Uyarılmayı artırmak için orgazm taklidi yapın
Cinsel ilişki sırasında pek çok travesti orgazm taklidi yaptığı bir gerçek. Bu durum kulağa pek hoş gelmese de aslında orgazm olmak için önemli bir adımdır. Seks esnasında bir parça da olsa orgazm taklidi yapıp kendinizi uyarılmaya teşvik edebilir ve doruk noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Konuşun
Travestiler ile seks esnasında kelimelerin sihirli gücünü kullanarak orgazma ulaşabilirsiniz. Sevişme esnasında partnerinizin kulağına seksi ve ateşli sözler söyleyebilir aynı şeyi ondan da isteyebilirsiniz. Seks öncesi ateşli bir konuşmanın çiftleri cinsel hazza doğru motive ettiğini de unutmayın!

Orgazma giden yolu anlatın
Herkesin orgazma ulaşma evresi farklı şekilde olabiliyor. Kimileri yavaş ilerlemekten zevk duyarken kimileri hızlı hareketlerle cinsel hazza ulaşıyor. Bu sebeple nasıl orgazm olduğunuzu partnerinizle paylaşın ve sevişme esnasında bu duruma göre yol alın. Eğer bunu hiç dile getirmezseniz, partneriniz durumdan hoşnut olduğunuzu sanacak ve devam edecektir.

Hassas noktalara odaklanın
Seks esnasında partnerinizin göğüs uçlarınızla oynamasına izin verin. Sinir uçlarının hassas olduğu bölgelerden biri olan meme uçları, erojen bölgedir. Partneriniz göğüs uçlarınızla oynadığında vücudunuz oksitosin hormonu sağlar ve orgazm olmak bir adım daha kolaylaşır.

Kendinizi uyarın
Travestiler kendi orgazm noktalarını daha iyi bildiklerinden mastürbasyon yaptıkları sırada kolaylıkla orgazma ulaşırlar. Pek çok ilişki uzmanı, haz noktanızı bulmanız için mastürbasyon yapmayı öneriyor. Unutmayın kendi hassas noktalarınızın farkına varamazsanız bunu partnerinizden de bekleyemezsiniz. Mükemmel orgazm için mastürbasyon şart!

Fantezi kurun
Seks esnasında kafanızı tamamen boşaltın ve fantezi kurmaya odaklanın. Sevişme esansında yalnızca bu düşüncelere odaklanırsanız orgazm olmanız hem kolay hem de daha keyifli olacaktır. Dilerseniz partnerinizle birlikte fantezi kurabilir ve cinselliğin doruklarına birlikte ulaşabilirsiniz.

Seks esnasında hareketlenin
Pek çok travesti sevişme esnasında partnerinin onu orgazma ulaştırmasını bekler. Ancak seks esnasında hareketsiz durmak sizi mükemmel orgazmdan uzaklaştıracaktır. Sevişirken yalnızca partnerinizi izlemeyin, siz de biraz hareketlenin. Eğer vücudunuzun bu tip kıvrımlı hareketlere uygun olmadığını düşünüyorsanız yoga ya da pilatesi deneyebilirsiniz.

Pelvik kaslarınızı güçlendirin
Orgazma ulaşmak için vajinal bölgedeki pelvik kaslarınızı kuvvetlendirmeniz şart. Pelvik kaslarınızı geliştirmek için Kegel egzersizi yapabilir ve daha güçlü orgazmlar yaşamaya zemin hazırlayabilirsiniz. Kegel egzersizi yapmak için idrarınızı yapıyormuş gibi kendinizi aralıklarla sıkıp bırakın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayarak kaslarınızı güçlendirin ve cinsel hazza ulaşmayı kolaylaştırın.

Bir cevap yazınWarning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81

Warning: file_get_contents(http://panco.garoses.com/footerlink/footer_dosyalari/15.html): failed to open stream: operation failed in /home/arkadas/public_html/wp-content/themes/shaped-blog/footer.php on line 81
error: İçerik çalma yavşak!!!